KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Neil Ballard

Sky people

Neil Ballard

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Jaha Tábor
◊ Hozzászólások száma : 10

Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni   Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1Kedd Ápr. 19 2016, 00:16 Idéz Szerkeszt Töröl



Victoria & Neil

- ||YOU DON'T NEED A REASON TO HELP PEOPLE
|| ©REDIT


Átlagos napnak indul, bár tudom, hogy az itt töltött napok többsége nem átlagos egyáltalán és nem is szül átlagos hétköznapi problémákat. Csupa különleges figyelmet igénylő dolog és sokszor életek múlnak rajta. A teher nagy, de hogy a vállam is elég nagy legyen hozzá, úgy érzem, minden reggel az edzőteremben kell hozzá kezdenem, hogy megfelelően karban tartsam a fizikumomat. Nem engedhetem meg magamnak, hogy egy picit is leeresszek. Sőt amióta visszatértem az élők soraiba az erdő megpróbáltató túlélő tábora után, csak még jobban rápakoltam egy lapáttal az edzőtervemre. Reggel és este szigorúan. Nincs apelláta, nincs kifogás.

Nem történik ez másképpen ma reggel sem megfelelő felszerelésben máris a terem felé veszem az irányt. Fekete izompóló, fekete mackónadrág oldalt két fehér csíkkal és egy sportcipő. Hozzá vagyok szokva, hogy ilyen idő tájt nem sokan szoktak arra megfordulni. Meg úgy mostanság egyáltalán. Az emberek túl kimerültek és inkább választják a pihenést és visszavonulást a világtól saját kis kuckójukban, ami nekik adatott. Én ezt is meg tudom érteni maximálisan, de én nem tudom beérni ennyivel. Itt tudom a legjobban kiszellőztetni a fejem is az egyértelmű erőnléti edzés mellett.

Ami elsőre furcsa, mintha hangot hallanék a terem felől. Ami csak tetéz a helyzeten, hogy egy női hangot. Megrázom a fejem, biztos csak még nem ébredtem fel teljesen és hallucinálok, bár nem jellemző. El is engedném a gondolatsort és sietve lépnék a terembe, aminek meg is van az első bakija, hiszen szó szerint nekiütközök valakinek hátulról. Időben kapcsolok így azért nem olyan durván, és ha kell meg is fogom őt, hogy ne vágódjon hanyatt.
A kép, a hang, minden összeáll nem hallucináltam én, hiszen ez egy nő. Nem tudom, mit kereshet itt így kissé zavartan, sűrű bocsánatkérő nézés közepette szóra nyílnak ajkaim.
- Elnézést, egyszerűen nem számítottam rá hogy itt találok valakit. Keres valakit vagy csak egyszerűen eltévedt?
Nézek, rá egy kedves mosoly kíséretében miközben elengedném, ha megáll a saját lábán és beljebb lépdelek a terembe.
Vissza az elejére Go down
Victoria Hampton

Sky people

Victoria Hampton

Sky people
◊ Tartózkodási hely : ◊ föld
◊ Kor : 34
◊ Hozzászólások száma : 13

Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Empty
TémanyitásTárgy: Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni   Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni Icon_minitime1Hétf. Ápr. 18 2016, 19:19 Idéz Szerkeszt Töröl


neil & victoria
you don't need a reason to help people

Nakokig nem igazán tudtam eldönteni, hogy tényleg megkérjek-e valakit, vagy sem arra, hogy segítsen. Ugyan nem tervezek kimenni a táborból, de sosem lehet tudni, mi is fog történni a jövőben. Ha valami összetűzésbe kerülnék a jövőben, szeretnék legalább valamit tudni. tényleg kicsi az esélye, hogy én verekedni állok neki, de itt, a Földön sosem lehet tudni, mivel fogok szembekerülni előbb, vagy utóbb. Jobb elővigyázatosnak lenni, mint majd kétségbeesve és tudatlanul küzdeni valakivel. Nagyot sóhajtva álltam fel az ágyamról és rögtön kimentem a szobámból. Igazából még fogalmam se volt, hogyan fogok megkérni valakit. Arról meg végképp nem volt ötletem, kit is fogok megkérni. Alig ismertem valakit a katonák közül. Ugyan sokakkal beszélnem kellett a kötelező pszichológiai felmérés miatt, de nem igazán emlékszem a nevekre. Néhány megragadt különböző okok miatt, viszont az se volt biztos, hogy egyáltalán találok.e egy szabad embert. Valószínűleg most elég bajuk van nélkülem is. Lassan mentem végig a folyósokon, majd úgy döntöttem, hogy a gyakorló termek felé indulok, hátha találok ott valakit. Ez volt talán a leglogikusabb hely, ahol beszélni tudnék valamelyikükkel. Nem siettem el a dolgokat, csak ballagva haladtam az említettek helységek irányába. Ha nem lesz ott senki, maximum várok. Amúgy is át kell gondolnom, mit fogok mondani. Nem azt mondom, hogy nem vagyok a szavak embere, de ritkán kérek én segítséget másoktól. Kissé furcsa, hogy megfordult ez a szerep. De van ilyen. Ezt hívják az élet iróniájának, ha jól tudom. Halk lépteim alig csaptak valami zajt a folyósokon, majd amikor megláttam az ajtót, amin át kellett jutnom, gyorsítottam kicsit a tempómon. Beléptem a terembe és körbenéztem. Úgy látszott, mintha teljesen üres lenne, persze a szemem elől néhány része el volt rejtve. Nem lehetettem benne biztos. Előreléptem még pár lépést, majd kicsit vártam.
- Van itt valaki? - kérdeztem normál hangerőn. Nyilván meghallja így is, aki mégiscsak itt lenne. Nem kell nekem ahoz üvöltözni.

Zene: Don't let me down ×× Üzi: majd a többi jobb lesz, ez még csak a kezdő (: ×× Szószám: 306 ×× ©
Vissza az elejére Go down
 
Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael & Victoria - I need help
» Neil Ballard
» Victoria "Tory" Hampton
» Welcome Back - Carolina & Neil

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Föld :: Jaha tábora :: Gyakorló termek-