KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Welcome Back - Carolina & Neil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Neil Ballard

Sky people

Neil Ballard

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Jaha Tábor
◊ Hozzászólások száma : 10

Welcome Back - Carolina & Neil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome Back - Carolina & Neil   Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1Csüt. Május 05 2016, 14:55 Idéz Szerkeszt Töröl



Caroline & Neil



Kissé még mindig tanácstalanul álldogálok a számomra ismerős nőt figyelve, de még a nevét is csak a kórlapjáról illetve az útbaigazítandó kórházi ápolótól tudtam meg. Valamint a zuhanás után, az idefele vezető úton szinte végig eszméletlen volt, legalábbis nagy kevés időt töltött nyitott szemmel, és akkor sem épp az ismerkedés vagy a beszélgetés volt soron. Ez mondjuk érthető, de mégis eljöttem, hogy lássam, nem azért mert úgy éreztem ennyivel még tartozom neki, hanem mert egyszerűen érdekelt, hogy mi is van vele. Főleg azon aggasztó kimutatások alapján, miszerint ép a teste ismét, de nem emlékszik semmire a múltjából.
Hirtelen feláll, mintha olyat mondtam volna pedig nem akartam. Zavarodottnak tűnik, legalábbis felfokozottnak. Alacsonyabb nálam, így nézek le rá és kissé elmosolyodom.
- Talán igazad van, de szívesen segítettem. Örülök, hogy másnak is képes volt segíteni abban, hogy épen eljusson erre a helyre. Nem vagy fogoly itt, egyszerűen az orvosok még jobbnak látják, ha szemmel tartanak, hátha megfejtik, miért nem emlékszel semmire.
Próbálom neki elmagyarázni a szituációt, nyugodtan kezelve a helyzetet. Hiszen ez tényleg nem egy börtön és itt figyelnek rá. Kint sem lenne sokkal jobb dolga a jelenlegi körülményeket tekintve, de hát ezt persze ő még nem tudhatja. Idővel majd minden világos lesz.
- Oh vagy úgy, hát akkor ez nem is olyan fontos.
Nem akarom eltenni az ajándékot, most kicsit hülyén érzem magam, de leteszem egy közeli asztalra a csokit, még az is lehet, hogy meggondolja magát, ha nem vagyok már itt. Fura, hogy valaki ilyenkor is azzal foglalatoskodik, hogy milyen az alakja. Nem tudom megérteni teljesen, de ez talán mindegy is. Az alakja persze tényleg rendben van, csinos teremtés.
Végül eljön az a kérdés is amit természetesen már vártam és próbáltam is felkészülni rá. Csak az őszintét.
- Nem, nem találkozunk a zuhanás előtt egyáltalán. Az volt az első. Tudok pár dolgot feljegyzések alapján, de talán jobb lenne, ha saját magad, fokozatosan idézi fel ezeket az emlékeket. Lépcsőről-lépcsőre.
Nem is tudok túl sokat, csak egy pár feljegyzés, papír van felőle. Hogy tanár volt, hogy mit tanított, hogy kiknek semmi érzelmes, csak sablonos adatok.






Vissza az elejére Go down
Caroline Hastings

Sky people

Caroline Hastings

Sky people
◊ Tartózkodási hely : × Secret ×
◊ Őt keresem : × My happy ending ×
◊ Hozzászólások száma : 5

Welcome Back - Carolina & Neil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome Back - Carolina & Neil   Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1Vas. Május 01 2016, 22:51 Idéz Szerkeszt Töröl

Niel& Caroline
•••••• You are my hero but who are you? ••••••
Még mindig nagyon zavar, hogy nem tudom ki vagyok, borzalmas ez az érzés. Remélem hamarosan esze.be jut, hogy ki vagyok, csak egydolog aggaszt.. Eddig senki sem állított be azzal, hogy a családomtagja, vajon magányos vagyok? Van egyáltalán családom?! Hány éves vagyok ésmi a munkám? Ajajj.. Abba kéne hagynom a gondolkodást, csak több megválaszolatlan kérdés bukkan fel és én egyre rosszabbul fogom magam érezni az miatt, hogy az agyam helyén semmi sincs. Beszélnem kell egy orvossal, meg kell kérdeznem, hogy nem lehetne e tenni valamit. Ki kell találnom, hogy ki voltam és ez nagyon nehéz lesz, senkit sem ismerek, senkit sem ismerek fel az orvosokon kívül, akiket nap mint nap látok. Meg ott van az a férfi, ő talán tudja, hogy ki vagyok és elmondja nekem, lehet hogy a testvérem.. nem, testvérem nem lehet, unokatestvérem sem. Vajon kim lehet az a pasas?
Nem kell sokat törnöm a fejem, nem soká megjelent és meg is tudom tőle kérdezni, ha annyira akarom. De nem teszem fel ezt az égető kérdést, még várhat és nem lenne szép egyből ezzel letámadni, de.. valami kellemes érzés fog el, mikor meglátom, valakit legalább érdeklek. Nagyon udvarias és illemtudó olyan, mint a tanítványaim.. hmm.. tanítványok, miért ez jutott eszembe? Miért így? Talán.. nem, az kizárt! Szóval mikor szerintem szerénykedik, akkor felkelek az ágyról és rögtön meg is bánom, nagyon magas..
- Igenis van mit megköszőnni, ha nem lennél én már halott lennék.. és igen, sokkal jobban vagyok, kiakarok innen szabadulni. - kezdek bele és csak dőlnek ki belőlem a szavak, mintha természetes lenne, hogy egy vadidegennel ilyen könnyedén beszéljek. Nem zavar, ezek szerint régen egy nyitott személyiség lehettem, aki szeretet társalogni. Igen, szerintem szeretek beszgerni, mert ez hiányzott nekem, hogy végre beszélhessek valakivel. Eddig nem volt erre nagyon lehetőségem, de most végre van és ezt ki kell használnom. Majd mikor előveszi a csokit, akkor felvonom a szemöldököm.
- Örülök annak, hogy itt vagy. De azt nem fogadhatóm el.. vigyáznom kell a vonalaimra. - tényleg jó, hogy itt van és van kivel beszélgetnem, az orvosok nem beszédesek. Mindenki olyan idegen, de ő nem.. talán csak mert őt láttam már, ő az én megmentőm. Talán ideje lenne feltenni neki azt a kérdést, ami már egy ideje ki akar szabadulni. Megköszörülöm a torkom kicsit. - Azt szeretném kérdezni, hogy te tudod ki vagyok? Ismersz régebbről? - kérdezem reménytől csillogó szemekkel, nagyon remélem, hogy ismer és végre elmondja valaki, hogy ki vagyok.

••• el mismo sol ••• © •••  
Vissza az elejére Go down
Neil Ballard

Sky people

Neil Ballard

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Jaha Tábor
◊ Hozzászólások száma : 10

Welcome Back - Carolina & Neil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome Back - Carolina & Neil   Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1Hétf. Ápr. 25 2016, 16:26 Idéz Szerkeszt Töröl



Caroline & Neil



Mielőtt ide érkeztem volna látogatóba, persze mindig informálódtam arról hogyan is van pontosan a nő, akit megmentettem. A legaggasztóbb az egészben, hogy valami sérülés okán, vagy csupán a rettenetes sokk miatt egyszerűen elvesztette az emlékeit időlegesen. Nem tudom, ebben hogyan is tudnék neki segíteni, hiszen a legjobb tudásom szerint nem ismertük egymást még odafönt, maximum, ha látásból pár alkalommal, de erre se vennék mérget. Mivel nem vagyok része a múltjának, nem is tudom, hogyan tudnék neki segíteni, felidézni azt. Senki nem látogatta eddig, ami elég szomorú így már nem bírtam tovább, hogy én se tegyem meg. Elég szörnyű lehet így bezártságban, emlékek nélkül tapogatózni.
Örülök, hogy így döntöttem, amikor meglátom, mosoly szökik az arcomra, hiszen láthatóan sokkal jobban van. Beljebb lépdelek kissé óvatosan, de nem ülök még le, csak zavartan fogadom a köszönetét. Nem is tudom, hogyan lehet reagálni arra, ha előtted áll valaki, akinek az életed köszönheted. Az a személy én vagyok jelenleg, de nem akarom, hogy úgy érezze, tartozik nekem ezért bármivel is, mert semmivel. Önzetlenül segítettem és újra megtenném.
- Igazán nincs mit, örülök, hogy jobban vagy.
Bólintok mosolygósan és előhalászom az egy rúd csokit, amit ajándékba hoztam.
- Látogatóba jöttem, gondoltam örülnél egy kis társaságnak. A régi időkben szokás volt ilyenkor hozni valamit, de ennél értékesebbet jelenleg nem találtam.
Nyújtom át neki a csokit és várom, hogy hogyan reagál. Én is csak próbálok alkalmazkodni a szituációhoz, nem egyszerű. Sokkal jobban el szoktam boldogulni egy fegyver mögött a harctéren.




Vissza az elejére Go down
Caroline Hastings

Sky people

Caroline Hastings

Sky people
◊ Tartózkodási hely : × Secret ×
◊ Őt keresem : × My happy ending ×
◊ Hozzászólások száma : 5

Welcome Back - Carolina & Neil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome Back - Carolina & Neil   Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1Pént. Ápr. 22 2016, 23:49 Idéz Szerkeszt Töröl

Niel& Caroline
•••••• You are my hero but who are you? ••••••
Még mindig nem rértek vissza az emlékeim, semmire sem emlékszem. Innen se engednek ki még, pedig már teljesen jól vagyok és semmi bajom. Talán az a baj, hogy nem tudok visszaemlékezni, de majd talán sikerül, legalább is az orvos ezt mondta, egyszer csak visszatérnek az emlékeim, ha akarnak. Addig természetesen itt unatkozom és próbálok kijutni innen, de nem mehetek el, mikor múltkor megakartam szökni.. hát nem igazán sült el jól. Nrm tehetek róla, hogy nem tűröm olyan jól azt, ha bezárnak. Nagyon szeretnék egyszer kimenni végre sétálni, virágokat szedni és érezni, hogy a szél beletép a hajamba, de ez egyelőre csak álom marad.
Sokat gondolok arra a férfira, aki kimentett a roncsok alól és megmentett. Még nem volt alkalmam megköszönni neki, ő nem jött be én pedig nem mehettem ki innen. Vajon merre járhat és mit csinálhat? Van logikus magyarázatom arra, hogy miért gondolok rá, hisz ő rá emlékszem csak, senki másra. Nagyon rossz dolog, hogy nem tudom a nevét, ki kéne derítenem, hogy mi a neve, de hogyan?
Bár a mai nap teljesen unalmas volt és nem csináltam semmit sem, csak voltam és unatkoztam. Szerettem volna kimenni és élvezni a jó időt, de már hetek óta nem voltam kint, csak itt ebben a kórházszerűségben maradtam. Valaki igazán megszöktethetne innen, annyira boldog lennék, mint még soha. Már épp ki akartam menni a folyosóra, mikor látom, hogy megmozdul a kilincs és hirtelen megijedtem. Nincs itt még a vizit ideje, még órák voltak addig.. de mikor meglátom, hogy ki lép be az ajtón, elmosolyodtam és köszönésére csak integetek neki válaszként.
- Nagyon köszönöm, hogy megmentettél. - mondom neki rögtön és elmosolyodtam. Nem láttam még ennyire közelről, de kedvesnek és rendesnek tűnik, annyira hálás vagyok azért, amit tett. Hogyan kéne neki ezt kimutatnom? - Mit keresel itt? - kérdezem meg tőle bizonytalanul, de nem is tudom, hogy miért ezt kérdeztem, de nem is érdekes.. Azt sem tudom, hogy miről beszéljek vele, nem ismerem és nem tudok róla semmit sem.

••• el mismo sol ••• © •••  


A hozzászólást Caroline Hastings összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 04 2016, 22:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Neil Ballard

Sky people

Neil Ballard

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Jaha Tábor
◊ Hozzászólások száma : 10

Welcome Back - Carolina & Neil Empty
TémanyitásTárgy: Welcome Back - Carolina & Neil   Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1Szer. Ápr. 20 2016, 22:03 Idéz Szerkeszt Töröl



Caroline & Neil



A ma reggeli edzés után úgy döntöttem a kórház felé veszem az irányt. Már hetek óta mocorgott bennem a gondolat, hogy meglátogassam a nőt, akit egészen a táborig hoztam magammal miután lezuhantunk az Arkal. Mindig kérdeztem felőle, hogyan javul az állapota és szerencsére mindig jobb hírekkel szolgáltak. Talán már elég jó állapotban van ahhoz, hogy látogatókat is fogadjon. Bár nem tudom, akadnak e itt hozzátartozói vagy látogatta meg egyáltalán valaki, szerencsét próbálok, talán örülne egy kis társaságnak.
Tudomásom szerint ilyenkor illik valami ajándékot is vinni, de olyan szűkek a lehetőségeink itt lent, így nem tudtam jobb dolgot kitalálni, mint hogy egy elraktározott tábla csokoládét dugtam zsebre és vittem magammal. Ez azért elég nagy ritkaságnak számít itt lent.
Beléptem a kórház bejáratán és eligazítást kértem egy hölgytől, aki megmondta nekem a pontos számát a szobának. Emellett engedélyt is adott rá, hogy belépjek és eltöltsek ott némi időt. Bár nem kaptam többet, mint fél óra, de nekem ez is pont elég lesz.
Végighaladtam a kissé kísérteties kórházi folyosókon, már ha ez annak nevezhető. Inkább csak egy kórháznak kinevezett épület, kevés felszereléssel. Hiába, ez jellemző most itt mindenre. Ideje lesz minél hamarabb talpra állnunk, de ez nem a mai nap elvárása.
A 18 szoba. Hát itt volnék. A kezem az ajtó kilincs irányába mozdul, majd egy pillanatra megtorpanok. Bizonytalanság, de összeszedem a gondolataimat és végül lenyomom a kilincset. Belépve alaposan körbenézek és köszönök.
- Szép napot!


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Welcome Back - Carolina & Neil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome Back - Carolina & Neil   Welcome Back - Carolina & Neil Icon_minitime1 Idéz Szerkeszt Töröl

Vissza az elejére Go down
 
Welcome Back - Carolina & Neil
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Neil Ballard
» Neil & Victoria ×× Ideje megerősödni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Föld :: Jaha tábora :: Kórház-