KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Nicholas Weston Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Nicholas Weston Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Nicholas Weston Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Nicholas Weston Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Nicholas Weston Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Nicholas Weston Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Nicholas Weston Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Nicholas Weston Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Nicholas Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Victoria Hampton

Sky people

Victoria Hampton

Sky people
◊ Tartózkodási hely : ◊ föld
◊ Kor : 34
◊ Hozzászólások száma : 13

Nicholas Weston Empty
TémanyitásTárgy: Nicholas Weston   Nicholas Weston Icon_minitime1Kedd Márc. 15 2016, 21:04 Idéz Szerkeszt Töröl


kereslek kedves Nicholas
we all need someone who protects us

Nicholas Weston
katona
sky people
Misha Collins
vagy akit akarsz
28-29
aki segít túlélni
szabad

Miután a Földre jöttünk, egyik este bejöttél hozzám beszélgetni egy kicsit. Nem saját magad miatt, hanem, mert ráerőltették. Meg akartak bizonyosodni róla, hogy teljesen rendben vagy egy kisebb furcsa kaland után az erdőben. Szerencsére semmi bajod nem volt, bár lehet, hogy csak jól eltitkoltad. Már az elején közölted velem, hogy te nem hiszel a szakmámban, vagy valami ilyesmit mondtál, már nem emlékszem pontosan. Pár terápiás beszélgetés után, amit te csak úgy neveztél kényszeres összejövetel,mondhatni barátokká váltunk. Azért eléggé megismertük egymást, bár én téged jobban. Az utolsó beszélgetés után felajánlottad, hogy egy kicsit segítenél rajtam. Tudtad, hogy eddig még nem mentem ki a táborból és rá is jöttél miért, legalábbis sejted az okát. Edzéseket tartasz nekem, ami annyiból áll, hogy védekezési technikákat tanítasz meg. Eleve a támadással is akartál foglalkozni, de én a világért se akartam beadni a derekam arra.
Eleinte igen rideg és merev embernek tűntél, de ez csak az, amit a külvilágnak mutatsz. Igazából kedves vagy, bár ezt nem szereted hirdetni. Jobban szereted, ha a komoly és kissé bunkó oldaladat látják az emberek, viszont engem nem verhetsz át. Tudom, hogy te is emberből vagy, hiszen az a munkám, hogy az embereket megismerjem pillanatok alatt.

Talán Nich lehetne az az ember, akivel először elhagynám a tábort és segítene pár dologban. Ennyi az eddigi tervem vele, de nyilván meg lehet beszélni más dolgokat is. Nagyon várom Smile

Vissza az elejére Go down
 
Nicholas Weston
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Játékosok keresettjei-