KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 James Shaw - Jelentkezési lap

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
James Shaw

Mountain man

James Shaw

Mountain man
◊ Hozzászólások száma : 7

James Shaw - Jelentkezési lap Empty
TémanyitásTárgy: James Shaw - Jelentkezési lap   James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1Pént. Feb. 26 2016, 21:51 Idéz Szerkeszt Töröl


James Shaw
Only the dead have seen the end of war



Die in space or probably die trying to get to the ground.
Jelentkező teljes neve: James Roland Shaw (harmadik neve sehol sincs feltüntetve, de okiratokkal igazolt, hogy valós)
Jelentkező becenevei: Jam, J.S., Jamy, 682-es kadét
Jelentkező születési helye: Mount Weather
Jelentkező születési dátuma: ide (2173-at írunk!)
Jelentkező kora: ide
Jelentkező csoportja: Mountain men
Jelentkező betölteni kívánt poziciója: Katona kadét
Jelentkező családi állapot: Bevallása szerint gyermeke nincs, emellett egyedülálló.
Jelentkező szexualitása: Megvallása szerint homoszexulis, mely kisebb botrányt váltott ki, de engedélyezett a felvétele.
Jelentkező múltbéli hasonmása: Tyler Blackburn (színész)

survival isn't who you are, it's who you become

James Shaw aktája


A jelentkező a protokoll szerint előírtaknak megfelelően a kötelező szűrővizsgálatokom vett részt. A fizikuma teljesen megfelelő volt és pont ezért zártuk ki, hogy elutasítsuk a jelentkezési óhaját. A terheléses fizikai vizsgálat során kiderült, hogy kondinált és azonban az is kiderült, hogy jobban bírja a terhelést, mint az átlag.

Jelentkező magassága: pontosan 182 centiméter
Jelentkező testsúlya: 76 kilógramm
Jelentkező fizikuma: szálkás, de pont megfelelő izomzattal rendelkezik
Jelentkező bőrszíne: kreolos
Jelentkező hajszíne: sötétbarna, majdnem fekete
Jelentkező szemszíne: barna
Jelentkező egyéb jellemzői: tetoválás nem található rajta, azonban arcszőrzete időnként kevésbé gondba vett

Jelentkező pszichés vizsgálata: A vizsgálat alatt megállapítottuk, hogy semmilyen pszichés zavarban nem szenved, pont ezért egy érdekes és tehetséges jelentkezőnek bizonyult. Semmilyen gyilkos -felesleges- hajlammal nem rendelkezik, nem ítéltük közveszélyesnek. A vizsgálat során azonban észrevettük, hogy nemi indentitása azonban kétségbe vonható. Ez kisebb gyanakvást keltett bennünk, de mivel ez egy "kis" hazugság vagy csak valami másmilyen zavar lehet az ok, különösebb gondot nem fordítunk rá. Düh teszten maximálisan megfelelt, semmilyen instabilitás nem mutatkozott, ezáltal megtudtuk, hogy provokallás során nem fog neki rontani a saját társainak. Kíváló eredményeket ért el, sokkal tehetségesebb és rátermettebb katona, mint bármelyik másik. Persze eleinte fura volt, hogy egyetlen egy kis kilengés sem volt sehol, de azonban rájöttünk, hogy teljesen alkalmas minden téren a katonai feladatok ellátására.

Jelentkező fizikai vizsgálata: Legtöbb vizsgálaton kiderült, hogy teljesen megfelelő a fizikuma. Számos eredményei közül felsorolom a legfontosabbakat: 2000 méter futás - 5 perc 34 másodperc, magasugrás helyből - 1 méter 78 centiméter, távolugrás helyből - 2 méter 12 centimétes, súlylökés öt kilógrammos súllyal - 14 méter, 2000 méteres úszás - 8 perc 21 másodperc, akadály pálya megtétele (3 méteres kúszás, 1500 méteres futás, 1000 méteres úszás) - 22 perc 15 másodperc, kötélmászás - magasság 3 méter tempó: 6 perc. Fizikai vizsgálat eredményei nagyon kiemelkedőek és tökéletesek. Vizsgálat keretében megtudtuk, hogy semmilyen egészségügyi kizáró ok nincs. Nincs semmilyen szív eredetű betegsége és semmilyen más ok nem zárja ki, hogy katona válhasson belőle.


Baszki, talán nem kellett volna feltárnom az aktámat, de baromira érdekelt, hogy miket írtak le rólam, de azt nem gondoltam volna  hogy rájönnek arra, hogy nem vagyok meleg. Azt is csak azért hazudtam, hogy láthassam Kathet fürdés közben, hisz egy legjobb meleg barátnak mindent megenged. Valójában teljes mértékben hetero vagyok és szeretem a nőket, igaz páran már beajánlottak magukat nekem és én mindegyiket visszautasítottam, hogy miért? Mint mondtam hetero vagyok. Vicces. Humoros. Kedves. Barátságos. Törödő. Gondoskodó. Ezek jellemeznek a legjobban, ha barátságról van szó, hisz szeretem a haverokt, sőt mindenkivel jóban vagyok, mindenki bír engem. Poénos vagyok, szorult helyzetekben szeretek sokat beszélni, ha feszült hangulatban szeretem a dolgokat poénosra venni, egy jó poénnal könnyebb oldani az egész helyzetet, nem igaz? Természetesen mindegyik barátommal törödöm és foglalkozom velük, fontosak nekem és mindent megteszek értük, amit csak tudok.
Szókimondó. Őszinte. Akaratos. Igazságpártoló. Jól érvelő. Hadaró. Veszekedés közben ezek a szavak jellemeznek, hisz kimondom azt, ami a szívemen van, sőt mindig teljes mértékben őszinte vagyok. Miért ne lennék az? Hazudni nem szép dolog és szerintem mindenkinek joga ahhoz, hogy őszinték legyünk velük, mégha fáj is néha. Sose értettem, hogy mire jó az, ha valaki hazudik vagy nem mondja el az igazat.. Én se szeretem, ha hazudnak nekem, sőt kifejezetten rühellem, de nem huzom annyira fel magam, hisz magammal csesznék csak ki akkor is. Másokkal ellentétben én veszekedésben nem az erőmmel dicsekedek, hanem elkezdek hadarni és néha teljesen értelmetlen az, amit mondok. Sokkal jobb így levezetni a stresszt, mint másképpen, mert ha megverek valakit, akkor én leszek csak szarban, ami rossz nem. Mindig az igazság pártján vagyok és ha én tévedek, akkor belátom, hisz nem mindig lehet nekem igazam, ezt belátom.
Szorgos. Kitartó. Figyelmes. Szívós. Pontos. Tehetséges. Ügyes. Engedelmes. Szavahihető. Amikor szolgálatban vagyok vagy épp őrjáratozom, akkor pedig ezek a szavak illenek rám. Szorgos vagyok, szeretem munkátmat, szeretek járőrözni, mert ennél jobb nincs is, kikapcsol. Ha lőni kell, akkor nagyon ritkán tévesztem el a célt és elég tehetséges is vagyok, ahogy azt mondani szokták. Mindig őszinte vagyok, ha elcseszek valamit, akkor inkább kijavítom és azután mondom el a főnöknek, jobban mondva a felettesemnek.

Mint láttátok a külsöm le van írva 182 centiméter magas vagyok, barna hajú és szemű, kreolos bőrű. Ezt mind tudjátok és le van írva, azonban az öltözködésemről eddig még egy szó sem esett, mint tudjátok a legtöbb esetben egyenruhában vagyok. Nincs semmi bajom az egyenruhámmal, azonban nem is szeretem annyira, hisz mondhatni, hogy igaz.. ad egyfajta tiszteletet és büszkeséget, de akkor sem szeretem. Kath szerint férfias és markáns vagyok benne, de igen, ezért hordom olyan sokszory mert ha szerinte jól áll, akkor hordani is fogom, neki akarok tetszeni. De nem csak ennyiből áll minden, én sem csak egy egyenruha vagyok, van egy stílusom és öltözködési szokásom..
Szeretek farmerban járni, szeretem a sötét ruhákat és nadrágokat, sose vagyok túl színes vagy egyszínű. Pólók terén szeretem a V-nyakú kivágásuakat vagy a hosszú fekete ujju ingeket és ennyi.. Na jó talán nem ennyi, de még miről tudnék itt mesélni? Olyan sok minden van, annyira sok minden, de a külsömről nehezebb beszélni, mint gondoltam, hisz annyira nem vagyok álompasi. Igaz a pasik buknak rám, de az is az én hibámból történt meg... Kellett nekem így próbálkoznom Kathnél amúgy sem volt jó ötlet, de legalább a szüleim nem dobtak ki itthonról. Ennyi lenne.

Maybe life should be about more than just surviving.
Kedd van, ma pedig 23 óráztam és mondanom sem kell, hogy rohadt fáradt vagyok, sose szerettem ilyen sokáig  melózni, a végére mindig belassultam. Amúgy sem volt ma semmi érdekes vagy izgalmas, sőt szinte végiguntam a napot, de muszáj volt dolgozni, meg egyik haveromnak ma volt a szülinapja, ezért cseréltünk műszakot. Miért ne lettem volna rendes vele? Természetesen az a baj, hogy ma nekem is műszakom volt, szóval letoltam a reggelt és a délután is. Tegnap este tízkor kezdtem és ma este kilenckor végeztem, szóval elképzelhetitek, hogy mennyire fáradt vagyok. Rob egész este idegesített, elmesélte, hogy a csaja így megcsalta meg úgy meg csalta, de nem értem hogy akkor miért van még vele és miért nem szakítanak. Ha engem megcsalna a barátnőm, akkor dobnám a fenébe, nem érdekelne, hogx mennyire szeretem, engem senki sem csalhat meg. Aztán mi van még itt, mi volt tegnap? Semmi érdekes, de most le kéne fürdenem és a mi lakásunk messze van, nincs se kedvem, se energiám átmászni oda, Kathyék háza közelebb van, sokkal közelebb. El is indultam feléjük, az apja amúgyis bír, hisz azt hiszi meleg vagyok, ami egy kurva nagy hazugság, de nem baj... Így Kathy sokkal több mindent megenged, mint ha hetero lennék.
Talán nem volt annyira jó ötlet ide jönni, de ha már itt vagyok, akkor miért ne csináljam meg, amit elterveztem? Itt nálunk gyorsan lefürdöm, aztán majd elalszom, már egyszer-kétszer megesett velem. Azaz érdekes, hogy Kathy nem is sejti, hogy belé vagyok zúgva, olyan különös és fura, hogy nem tud rájönni, de mondjuk nem is adok neki konkrét jeleket. Egyszer próbáltam, de nem esett le neki, hogy bejön, szóval inkább abbahagytam a dolgot és nem folytattam. Mikor odaértem, akkor bekopogtam és ő ajtót nyitott, de nem lepődött meg annyira, mint vártam.
- Lezuhanyozhatok gyorsan és itt alhatok? - teszem fel a kérdést, de az igazat megvallva tudom, hogy nem fog nekem nemet mondani és igazam is lett, csak némán bólintott és beljebb engedett. Beléptem az ajtón, ledobtam a kabátomat a fogasra és már készen is álltam, hogy menjünk a fürdö felé, de még valami visszatartott.. Mielőtt megszólalhattam volna, ő beelőzőtt és feltett egy kérdés. - Hogy hogy ilyen későn végeztél? - teszi fel a kérdést, de én csak fáradtan ásítottam egyet és alig maradtak fent a szemeim, szinte már aludtam, mert tényleg nagyon hulla vagyok. Eleinte csak bambán pislogok rá, de végül megráztam a fejem és próbáltam értelmes fejet vágni és normálisnak tűnni. Ideje lenne válaszolni, de hát nem tudom, hogy mit mondjak, mert elvileg nem is kéne tudnia, hogy ilyen későn végeztem, vagy talán mondtam neki valamikor? - Hát cseréltem Bobbal műszakot, szóval dupláztam. - mondtam neki majd szégyenkezően ledobtam a felsőmet és a pólómat is, de tudtam hogy a nadrágomat előtte nem illene, azért annyira nem illene, még annak ellenére sem, hogy én vagyok a kamu legjobb meleg haverja. Szóval beléptem a fürdöbe, ő meg extra csendes volt, talán ő is fáradt vagy történt vele valami. Megkérdezném, de most rohadt fáradt vagyok ehhez, így inkább kiengedem a vizet és levetkőzöm boxerig, hisz neki kell majd úgyis megmosnia a hátamat.
- Ha valami kell, akkor csak szólj. - mondja az ajtóból én pedig elmosolyodom, a kis gondolastolvasó már tudta, hogy kell nekem valami, de ő mondjuk mindig ráérzett az ilyenekre. Szóval még mielőtt elmenne, megszólalok jó hangosan. - A hátamat megmoshatnád. - mondom neki és már hallom, ahogy nyitódik az ajtó és sóhajtozva jön is befelé, talán morog magában valamit, de nem figyelek rá. Csak próbálok nem elaludni, mert ha elalszok, abból csak gond és baj lesze, emellett majd neki kell kimentenie a kádból, szóval próbálok ébren maradni, míg ő felveszi a szivacsot és elkezdi a hátamat mosni. Mint mondtam nagyon csendes és semmit sem szól, talán még el is pirult picit, de lehet hogy csak túl fáradt vagyok és azért látom így a dolgokat. A szemhéjaim meg majd leragadnak, ezért a tenyerem közt vizet emelek fel és megmosom az arcom, hátha kicsit éberebb leszek tőle, de.. Egy furcsa ötlettől vezérelve elkezdem locsolni, na jó mivel fehérben van.. neki nem túl jó a dolog, de én csak kacagok rajta. - Hagyd abba James. - mondja kissé idegesen, de végül elmosolyodik és én felemelem a két kezem, mint egy ártatlan bárányka, de ott fénylett a szememben a huncutság. Kénytelen lesz átöltözni és tudom, hogy át fog még előttem is, én abba hagytam a fröccskölést és kiszálltam a kádból. Magam köré tekertem egy törölközőt és mentem utána, az ajtóban álltam és úgy figyelmet, ahogy öltözködik és ahogy lecseréli a ruháit. - Jól áll neked ez a ruha Kath.. - mondom neki őszintén majd egyet ásítok és ledobom magamat az ágyára. Igazság szerint elkezdtem bemászni az ágyába, ő még mondott valamit, arra még emlékszem, de.. - Elmegyek egy pillanat és itt leszek. - momdta, de én végül azt motyogtam, hogy rendben, de pár pillanattal később már aludtam is és olyan jól és mélyen aludtam, hogy nem keltem fel reggelig.
Reggel pedig mikor felkeltem csak azt vettem észre, hogy kis kifli és nagy kifli formában alszom Kathyvel, ő volt a kis kifli. Óvatosan kiszálltam az ágyból és Felöltöztem, majd indultam is hazafelé, mert nem akartam itt lenni, mikor felébred. Nem volt olyan hű de későn, még csak reggel hét óra volt. Nem találkoztam se az apukájával se az anyukájával, legalább nem kellett magyarázkodnom, hogy mit keresek itt.

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

James Shaw - Jelentkezési lap Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Shaw - Jelentkezési lap   James Shaw - Jelentkezési lap Icon_minitime1Vas. Feb. 28 2016, 17:25 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!

Kedves James! James Shaw - Jelentkezési lap 640874610
Először is szeretném megemlíteni, hogy mennyire örülök neked, mint keresettemnek, de szerintem ezt tudod. Igen a pb-det is nagyon szeretem, mert olyan ahhw, erről viszont nem fogok neked áradozni, mert megfogadtam, hogy nem teszem, de ez most csak úgy kicsúszott, szóval arrrgh... James Shaw - Jelentkezési lap 2957423774
Rá is térnék a lapodra, amit nem hétköznapi formában tálaltál nekünk, s ez nagyon tetszett. Egyedi volt és információ dús, valamint nagyon passzolt a karakterhez. A meleg barát ötletet ugye egyeztettük és örülök, hogy végül áthoztuk ebbe a karakterbe, mert tök jól beleillik meg szépen köré építetted a történetedet is. James Shaw - Jelentkezési lap 2943626911 Tetszik James jelleme, nincs túlbonyolítva mégis van benne több dolog is, ami miatt érdekes, nem hétköznapi, de azért teljesen reális karakter marad. Szóval ezért jár egy taps James Shaw - Jelentkezési lap 365739822
A szerepjátékpéldád aranyos és vicces, Katienek sem volt könnyű napja, ebben biztos lehetsz, s ezért volt olyan fáradt. Na meg persze, mit szólnál, ha megtudnád, hogy homoszexualitásod ellenére gyengéd érzelmeket táplál irántad? James Shaw - Jelentkezési lap 2999431581 Nem, én nem mondok semmit, mert úgyis lesznek itt bonyodalmak, kavarások, összeveszések, kibékülések meg mindenféle cukiság... James Shaw - Jelentkezési lap 3537968150
Nem szeretnélek továbbra is fenntartani, inkább utadra engedlek, hogy elkápráztass a homoszexualitásoddal minden pasit a hegyben, Katie pedig hadd szomorkodjon miattad... James Shaw - Jelentkezési lap 413426687
Nincs más dolgod, mint lefoglalni a szexi pofidat, a pozíciódat, és már röpülhetsz is meghódítani a játékteret! További sok sikert, és szurkolok, hogy végül egymásra találjon a gerlepár James Shaw - Jelentkezési lap 2479156030 James Shaw - Jelentkezési lap 3996865321


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
James Shaw - Jelentkezési lap
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Shaw
» James Shaw
» James & Kath
» James & Kath - Are you ok?
» James & Skylar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Mountain men-