KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Játékpartner kereső Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Játékpartner kereső Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Játékpartner kereső Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Játékpartner kereső Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Játékpartner kereső Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Játékpartner kereső Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Játékpartner kereső Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Játékpartner kereső Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Játékpartner kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

avatar


Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Szer. Jún. 22 2016, 19:29 Idéz Szerkeszt Töröl

Halihó! Smile

Keresem, első játékos partneremet. Akinek lenne kedve, ötlete egy játékhoz, az írjon nekem privát üzenetet. Nyitott vagyok és... nem harapok! Wink
Vissza az elejére Go down
Juliette Bartlett

The 100

Juliette Bartlett

The 100
◊ Tartózkodási hely : Earth
◊ Hozzászólások száma : 6

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Vas. Május 01 2016, 11:43 Idéz Szerkeszt Töröl

Némi kis technikai szünet után ismét aktívkodnék és belevetném magam a játékba. Játékpartner kereső 281301346
Szóval, eladóak Juliette játékai. Vigyázat, a leányzó egy kissé néha igencsak buzgó vegyészpalánta, aki mindenáron harcos szeretne lenni. Játékpartner kereső 470144714


Egyenlőre háromszorosan is elkeltem.  Játékpartner kereső 728925213
Vissza az elejére Go down
Authril

Grounders

Authril

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Treál
◊ Kor : 24
◊ Hozzászólások száma : 4

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Vas. Május 01 2016, 09:41 Idéz Szerkeszt Töröl

Egy nagy sóhaj után, immáron eladnám első, illetve második játékomat!

Egy biztos, nem a kedves kislányra lelsz rá :3
Vissza az elejére Go down
Lexa

Grounders

Lexa

Grounders
◊ Hozzászólások száma : 4

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Kedd Ápr. 26 2016, 10:54 Idéz Szerkeszt Töröl

Lassacskán összeszedem magam, szóval vállalnék egy játékot! Wink
Te vagy az emberem, ha...
... van türelmed hozzám. (Sajnos általában lassan válaszolok.)
... van kedved játszani.
... reális, hogy a karakterek találkoznak.

Na, azt hiszem ennyi, ha kedved kaptál üzenj bátran!^^ Smile


Nos, elkeltem, kétszeresen is, egyelőre talán ennyi fért bele, de ha valaki még ellenállhatatlan vágyat érez, akkor írjon, belepréselem az időmbe.^^ Very Happy
Vissza az elejére Go down
Marcus Kane

Sky people

Marcus Kane

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Föld - Jaha tábor
◊ Őt keresem : Dr. Abigail Griffin
Kyle Wick
◊ Hozzászólások száma : 9

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Hétf. Ápr. 18 2016, 00:17 Idéz Szerkeszt Töröl

Az én hirdetésem rendhagyó lesz.

Játékba kezdünk a Jaha tábor jelenlegi katonai parancsnokával (Neil Ballard), a játék arról fog szólni hogy egy kisebb csapatot szervezve elindulunk újabb érkezők, túlélők után kutatni.

Lesz njk mozgatás, de ha valakinek tetszik a koncepció, éppen nincs játéka vagy csak beszállna, akkor erre lehetősége van, egyszerűen írd be magad a topikba egy kezdő reaggal a magad részéről, csatlakozva az eddigi eseményekhez (hivatkozhatsz valamelyikünkre, hogy Neilt kerested, vagy én hivattalak oda, azt hiszem ilyen tekintetben vállalható a rugalmasság). Ez a lehetőség csak addig él, amíg el nem hagyjuk a tábort és ezzel együtt a tanácsterem helyszínét.

Kizárásos alapon: the100 és skypeoples részére Smile

https://we-are-grounders.hungarianforum.com/t452-egy-ujabb-expedicio#1104
Vissza az elejére Go down
Hero Fosters

Mountain man

Hero Fosters

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Hozzászólások száma : 5

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Vas. Ápr. 17 2016, 22:53 Idéz Szerkeszt Töröl

Ha valaki a hegyben játszana egyet, akkor itt vagyok. Játékpartner kereső 609905543
Vissza az elejére Go down
Corvus

Grounders

Corvus

Grounders
◊ Hozzászólások száma : 3

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Vas. Ápr. 17 2016, 15:32 Idéz Szerkeszt Töröl

Akkor én is csatlakozom, ráérek játékra, nagyjából bármikor, ha valakinek kedve van, dobjon egy PM-et, kitalálunk valamit.
Vissza az elejére Go down
Neil Ballard

Sky people

Neil Ballard

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Jaha Tábor
◊ Hozzászólások száma : 10

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Vas. Ápr. 17 2016, 15:30 Idéz Szerkeszt Töröl

Sziasztok! Első szabad szálaim kiadóak csak dobjatok rám egy pm-et ha szimpatikus a karakter és el tudnátok képzelni egy jó játékot vele. Alig várom! Játékpartner kereső 728925213
Vissza az elejére Go down
Yepa

Grounders

Yepa

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Tréal
◊ Hozzászólások száma : 7

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Pént. Ápr. 08 2016, 18:05 Idéz Szerkeszt Töröl

Woop woop! Első játék kiadó!

Ha könnyebb, akkor Hollyt is lehet választani ám! Smile
Vissza az elejére Go down
Victoria Hampton

Sky people

Victoria Hampton

Sky people
◊ Tartózkodási hely : ◊ föld
◊ Kor : 34
◊ Hozzászólások száma : 13

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Kedd Márc. 15 2016, 13:28 Idéz Szerkeszt Töröl

Sziasztok Játékpartner kereső 2563801929 Szeretném a pszichológust ráengedni a játéktérre, így ha bárki nyitott lenne egy égivel való játékra, akkor csak írjon rám és mindent megbeszélünk.
Tory Játékpartner kereső 2387414449
Vissza az elejére Go down
Nishka

Outcasts

Nishka

◊ Hozzászólások száma : 13

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Kedd Márc. 15 2016, 12:55 Idéz Szerkeszt Töröl

Kukucs! Nagyon szeretnék valakivel játszani, még kezdőt is szeretek írni, csak dobj meg egy pm-mel.
Vissza az elejére Go down
Michael Colfer

Sky people

Michael Colfer

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Camp Jaha - Earth
◊ Kor : 28
◊ Őt keresem :
Haver, aki a hegyben van
◊ Hozzászólások száma : 14

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Hétf. Márc. 14 2016, 18:12 Idéz Szerkeszt Töröl

Játékra bocsájtanám magamat, hátha lesz itt vállalkozószellemű személy, aki nevét adja ahhoz, hogy találkozott velem, akár a jelenben, akár a múltban Játékpartner kereső 3537968150
Amit garantálni tudok: olyan poénok, amiktől akaratlanul elmosolyodsz... Játékpartner kereső 1218283926
Szóval csak dobjon egy pm-et bárki, akinek kedve van hozzám, én biztosan nem harapok Játékpartner kereső 1024825481
Vissza az elejére Go down
Brenda Turner

The 100

Brenda Turner

The 100
◊ Tartózkodási hely : A Föld
◊ Őt keresem : Játékpartner kereső Tyler-and-Hayley-4-07-tyler-and-hayley-34623321-500-250
Hogy is hívnak?
◊ Hozzászólások száma : 8

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Szer. Márc. 09 2016, 15:43 Idéz Szerkeszt Töröl

Sziasztok Smile

Megkezdeném életemet a játéktéren Brendie-vel (Cannon, kitalált karakter, a 100-ak közé tartozik), Finn Collins-szal (Cannon, sorozatbeli karakter. A 100-ak egyike) és Flynn-nel (Nyugati klán).

A sorozatot nem rég kezdtem el nézni, tehát fogalmam sincs, hogy mi van most benne, de amint rátaláltam erre az oldalra, azonnal el is kezdtem a sorozat nézését, és ami azt illeti, lenyűgözött Játékpartner kereső 728925213 imádom Játékpartner kereső 1806508759 Na a lényeg a lényeg, legyetek velem türelmesek, ha esetleg valamit elrontanék, mert ti már többet tudtok nálam.
Nagyon várom, hogy játszhassak Smile Játékpartner kereső 2558943715
Vissza az elejére Go down
Hannah Ellingson

The 100

Hannah Ellingson

The 100
◊ Tartózkodási hely : ▼ Earth
◊ Kor : 26
◊ Őt keresem : ▼ kedves ismeretlen
◊ Hozzászólások száma : 22

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Kedd Márc. 01 2016, 15:31 Idéz Szerkeszt Töröl

Hali Játékpartner kereső 3461337384
Rabolható vagyok egy vagy két játékra Smile Viszont jelenleg múltban vagy alternatívban tudok csak játszani bizonyos okok miatt, de szerintem így is ki lehet hozni valami jót a játékból.
Ha esetleg lenne kedved játszani, csak írj bátran Játékpartner kereső 1953099696
Vissza az elejére Go down
Logan

Grounders

Logan

Grounders
◊ Tartózkodási hely : TON DC
◊ Őt keresem : Húgom, Sasha
◊ Hozzászólások száma : 19

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Hétf. Feb. 22 2016, 22:49 Idéz Szerkeszt Töröl

Jelenleg egy futó játékra lenne kapacitásom, van két karakterem:

Logan - vele 100-as, égi (aki közben leutazott az arkról), vagy földi tud gond nélkül játszani, a többiek neccesek, úgyhogy azokkal csak saját felelősségre ajánlott jelentkezni. Illetve hát a mountain men-ek meg úgy tudom be vannak szorulva a bunkerjükbe, oda meg a karakter úgyse megy, még a közelébe se. (kivétel ha parancsba kapja, de a felettesek sehol jelenleg)

Marcus Kane - vele is 100-as, égi, vagy földi tud játszani, úgy tervezem hogy leutazott, mert így nagyobb a tér....kevés az égi beregisztrálva..(még valami szösszenet kell neki a lapjára tudom, rajta vagyok bounce )

PM melyik karaktert szeretnél elrabolni egy játékra Smile Mindegy melyikre, mind a kettőt nézni szoktam Smile


A hozzászólást Logan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 01 2016, 17:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Szomb. Feb. 20 2016, 12:56 Idéz Szerkeszt Töröl

Haliho! Játékpartner kereső 640874610

Mint mindenki más, én is szeretnék játszani Játékpartner kereső 2957423774 Szóval először felsorolom, hogy kik is az én drágáim, és hozzácsapok még ezt-azt, hátha rám kattansz és játszunk Játékpartner kereső 2957423774
- Harper Gunner - mivel már a hegyben vagyunk, így jelenben a the100 és a hegyiek tagjaival tudnék játszani, de múltasban mehetünk az Ark-ra is Wink
- Cassiopeia - kitaszítottak, vagy földiek, esetleg 100 vagy égi Very Happy
- Katherina Gibson - hegyiek vagy the100, mert ugye a hegyben vagyunk Very Happy
- Sethen - a Jégnemzedék elöljárója, szerintem hegyieken kívül bárkivel összetudnék hozni vele egy játékot jelenlen vagy múltban Wink (ne tessék félni tőle, nem is olyan ijesztő Játékpartner kereső 1806508759 )
Ha bármelyikükkel lenne kedved játszani, írj pm-et Harpernek! Játékpartner kereső 2957423774


A hozzászólást Harper Gunner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 08 2016, 12:35-kor.
Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
Holly Howell

The 100

Holly Howell

The 100
◊ Hozzászólások száma : 9

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Csüt. Okt. 22 2015, 21:18 Idéz Szerkeszt Töröl

Egy játék velem? Elfogyott. Sad
Vissza az elejére Go down
Marcus Kane

Sky people

Marcus Kane

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Föld - Jaha tábor
◊ Őt keresem : Dr. Abigail Griffin
Kyle Wick
◊ Hozzászólások száma : 9

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Csüt. Okt. 01 2015, 17:48 Idéz Szerkeszt Töröl

Égi Marcus is bejelentkezik Smile Örömmel lennék minden jónak és rossznak az elrontója Twisted Evil (fő a változatosság)
Vissza az elejére Go down
Lynx

Grounders

Lynx

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Eveport
◊ Kor : 29
◊ Hozzászólások száma : 19

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Kedd Szept. 15 2015, 00:54 Idéz Szerkeszt Töröl

Sziasztok!

Most érkeztem ide és játszani szeretnék, de egyelőre sajnos nincs kivel.
Ha te is valami hasonló cipőben jársz, küldj nekem egy pm-et és együtt kitalálhatnánk valamit Smile
Vissza az elejére Go down
Apollo

Grounders

Apollo

Grounders
◊ Hozzászólások száma : 15

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Hétf. Szept. 14 2015, 05:59 Idéz Szerkeszt Töröl

Új vagyok még, szóval nem tudom, ki kivel van, de aki ráér, azzal szívesen bevállalnék egy szálat Smile
Vissza az elejére Go down
Alexander Jennister

Sky people

Alexander Jennister

Sky people
◊ Kor : 32
◊ Hozzászólások száma : 9

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Vas. Szept. 13 2015, 22:22 Idéz Szerkeszt Töröl

Keresésem elsősorban a 100-akhoz szól, játszhatnánk a múltban, az Arkon, (hogy ne csak egyedül görkorizzon a folyosón) XD

Viccet félretéve, keresek olyan játékost, játékosokat, akinek van kedve a múltban játszani, a Bárkán, és az adott pillanatban egyikünk se volt dutyiban XD vagy akár lehet az is, falon morzézva pl. XD


Játékpartner kereső 2558943715
Vissza az elejére Go down
Cage Wallace

Mountain man

Cage Wallace

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 48
◊ Hozzászólások száma : 16

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Szer. Szept. 09 2015, 23:43 Idéz Szerkeszt Töröl

Nos akkor, szóval ugye mifene.
Vállalnák 1-2 szálon játékot, lelkes jelentkezők zaklassanak érte itt, vagy akárhol máshol ahol sikerül nekik.
Elsősorban értelemszerűen a hegyiek vannak előnyben, de a kreativitásommal azt hiszem, nincs súlyos hiba, szóval végső soron bárki csápolhat megoldjuk, legfeljebb a személyes jelenlétem nélkül. Very Happy Na? NA?! Valaki?
Vissza az elejére Go down
Logan

Grounders

Logan

Grounders
◊ Tartózkodási hely : TON DC
◊ Őt keresem : Húgom, Sasha
◊ Hozzászólások száma : 19

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Vas. Szept. 06 2015, 12:41 Idéz Szerkeszt Töröl

Én a 100-ak közül játszanék valakivel (a meglévő játékok mellett). Teljesen mindegy hogy fiú, lány, fiatal, öreg...úgy gondolom a karakter et-je alapján kivitelezhető, mert nem fog hangos csatakiáltás mellett támadni, ha nem adnak rá okot. Smile
Vissza az elejére Go down
Paul Slater

The 100

Paul Slater

The 100
◊ Tartózkodási hely : ₰ Föld
◊ Kor : 25
◊ Hozzászólások száma : 3

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Szomb. Szept. 05 2015, 21:27 Idéz Szerkeszt Töröl

Frissen és ropogósan vetném magam a piacra, játékügyben, hát mi másért? Szóval, aki szeretne, jelentkezzen! Játékpartner kereső 2376614822
Vissza az elejére Go down
Megan Pass.

The 100

Megan Pass.

The 100
◊ Tartózkodási hely : § earth
◊ Kor : 25
◊ Hozzászólások száma : 9

Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1Pént. Aug. 28 2015, 22:41 Idéz Szerkeszt Töröl

Szia mindenki! Játékpartner kereső 609905543

Szám szerint 2, azaz kettő játékostársat keresnék, ennek semmi egyéb oka nincsen, csupán annyi, hogy ennyire van kapacitásom max. Jelenleg. Very Happy Ötletelés mehet közösen, minden megbeszélés kérdése, az ára csak egy pm. Játékpartner kereső 2376614822
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Játékpartner kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner kereső   Játékpartner kereső Icon_minitime1 Idéz Szerkeszt Töröl

Vissza az elejére Go down
 
Játékpartner kereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Első lépések :: Füstjelek-