KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Jesse ...         Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Jesse ...         Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Jesse ...         Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Jesse ...         Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Jesse ...         Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Jesse ...         Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Jesse ...         Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Jesse ...         Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Jesse ...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Michael Colfer

Sky people

Michael Colfer

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Camp Jaha - Earth
◊ Kor : 28
◊ Őt keresem :
Haver, aki a hegyben van
◊ Hozzászólások száma : 14

Jesse ...         Empty
TémanyitásTárgy: Jesse ...    Jesse ...         Icon_minitime1Hétf. Márc. 14 2016, 14:49 Idéz Szerkeszt Töröl


kereslek kedves jesse
friendships are more important than we thought first

Jesse ...
foglalkozás választható
the 100
Liam Hemsworth
-
18 éves
haver, akit leküldtek
szabad

Az ark-on volt egy kis csapatunk, hárman voltunk, de most csak Layla és én maradtunk, mert téged pár hónapja börtönbe zártak, s szerencsédre még a születésnapod előtt a Földre küldtek a többiekkel. Amíg a börtönben voltál, akkor is sokat jártunk be hozzád meglátogatni, s biztattunk, hogy minden rendben lesz, de mikor leküldték a 100-at, akkor megszakadt veled a kapcsolatunk. Mióta a Földre érkeztünk, még mindig nem találkozhattunk, mert mint kiderült, te is Mount Weatherben ragadtál.
A legjobb haverom voltál, veled aztán az ember bármiről beszélhetett, s mindig vevő voltál a poénjaimra, hiszen a tieid se jobbak sokkal az enyéimnél. Tény, nem értesz egyet azzal, ahogy a lányokhoz néha hozzáállok, szerinted nem helyes, hogy szívesen viszem őket ágyba, s mindig is próbáltál kioktatni e téren. Te inkább romantikus vagy, s furcsa mód vágysz a szerelemre, amiről tudod, hogy nyálasan hangzik, így gyakran próbálsz keménykedni, hogy ne nézzen senki puhánynak. Pont ez a keménykedési késztetésed juttatott a 100 fiatal közé.

// A vezetéknevet a megalkotóra bízom, de a keresztnevet szeretném, ha maradna, ugyanis így hivatkoztam rá a lapomban és Layla hirdetésében is.
Nagyon várlak, ha megérkeztél, kérlek írj rá Harperre!  Jesse ...         1806508759

Vissza az elejére Go down
Megan Pass

The 100

Megan Pass

The 100
◊ Tartózkodási hely : ∆ Weather Mount
◊ Őt keresem : My love
◊ Hozzászólások száma : 4

Jesse ...         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jesse ...    Jesse ...         Icon_minitime1Vas. Ápr. 17 2016, 15:36 Idéz Szerkeszt Töröl


kereslek kedves jesse
i love you for a thousand years..

jesse ___
válaszható
the 100
liam hemsworth
18
sokan várjuk!
barátom
szabad


Részletek az élettörténetemből..
A helyszín változik. Ezúttal egy szíj van körém tekerve és egy széken ülök.
- Hol vagyunk? - kérdezem, hátha válaszol valaki.
- Éppen tartunk a föld felé. Szia, Jesse vagyok, és te? - nyújt kezet egy öhmmm.. helyes fiú.
Hogy mi van? Mit keresek itt? És mi az hogy a föld felé tartunk?
- Szia Jesse, én Megan. Hogy kerülünk ide? - rázok kezet vele és kérdezek.
Alaposabban megnézem a helyszínt. Egy csomó velem egykorú tartózkodik az űrhajóban (?) és eléggé meleg van. Sokak kiabálnak, vagy éppen reszketnek a félelemtől.
- Nos, ugye.. - kezdene bele Jesse, de egy reszelős férfi hang félbeszakítja.
A császár volt kivetítve és hozzánk beszélt. Lényegében száz feláldozható, elfogott kiskorút a Földere küldenek ellenőrizni, hogy biztonságos-e. Az adásnak hamar vége, mert valami hiba történhetett mert még gyorsabban zuhantunk és a világítás is kipuccsolt.
Mikor landol a gépünk rögvest felállok és Jesset ellenőrzöm, épségben van-e. Szerencsére épségben. Lemegyek Jessel.
- Ne nyissák ki! - kiáltom, de nem hallgatnak rám.
Az ajtó kinyílik és egy lány lép ki rajta. A földre érkezik le és beszippantja a levegőt. Azt kiáltotta, hogy megérkeztünk! és máris mindenki kifutott a gépből. Én is kifutottam Jessevel, és csodáltam a világot.

***
A helyszín ezúttal is változott. Egy íj volt a kezemben és éppen a nyilat húztam hátra.
- Egyenesen fogd, és lőjj! - utasított Jesse.
Elengedtem és hagytam szárnyalni a nyilat. Hagytam repülni mint a madár. Elérte célját. Egyenesen átszúrta a szarvas testét, mely hatására eldőlt.
Örömömben sikítottam egyet majd Jesse felé fordultam.
- Sikerült! Ez.. - mondjuk egyszerre.
Lassan közeledek hozzá arcommal.
- hihetetlen. - és ajkunk egymásék lettek.


Vissza az elejére Go down
 
Jesse ...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Játékosok keresettjei-