KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
James Shaw Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
James Shaw Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
James Shaw Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
James Shaw Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
James Shaw Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
James Shaw Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
James Shaw Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
James Shaw Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 James Shaw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherina Gibson

Mountain man

Katherina Gibson

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 16

James Shaw Empty
TémanyitásTárgy: James Shaw   James Shaw Icon_minitime1Csüt. Aug. 20 2015, 18:30 Idéz Szerkeszt Töröl


kereslek kedves "barát"
"Mi olyanok vagyunk, mint a fonott zsinór, sok külön szálból közösen alkotunk erős kötelet. Ez a mi szövetségünk. Ez köt össze bennünket."
-Tommy Wieringa-
Mountain Men
Tyler Blackburn
20
őr/katona vagy valami ilyesmi
foglalt

Nem írok külön hirdetést, inkább az előtörténetemből idézném a róla szóló részt:

A testvérem mellett volt még egy barátom, aki sosem ítélkezett fölöttem. Elfogadott akkor is, amikor duci voltam, s akkor is, amikor problémáim voltak. Ő mindig ott volt mellettem, bármi is történt. Öt éves voltam, mikor találkoztunk, ő pedig hét. Az egész egy egyszerű kérdéssel kezdődött. - Szereted a buborékokat? - érdeklődött. Én csak bólogattam, bár előtte még nem igazán találkoztam a kádon kívül buborékkal, a fiú pedig előhúzott a háta mögül két kék színű üvegecskét. Megmutatta, hogy hogyan működik a buborékfújó, én pedig nagyon élveztem, hogy ilyen nem csak a kádban létezik. Rengeteget játszottunk együtt, aztán ahogy teltek az évek, a játékok beszélgetésekké alakultak át, de máig megmaradt köztünk az "örök gyerek" dolog például a buborékokban.
Leveleket írt nekem, amiket Adelaide hozott be nekem, a válaszaimat pedig átadta neki. Így telt az a két év, amikor a fehér szobában voltam. Ő még akkor sem mondott le rólam, ez pedig erőt adott nekem. Jó, oké bevallom, bele voltam zúgva, nem is kicsit, A levelezés ideje alatt mintha közelebb kerültünk volna egymáshoz, s én sokat gondolkoztam azon, hogy "mi lenne ha...?" vagy éppen azon, hogy vajon mennyit változott? Utóbbi kérdésemre megtudhattam a választ, amikor végre elhagyhattam a fehér szobát. Izgultam, hogy mi lesz, hogyan tovább, aztán megláttam, ahogy ott várt a szobám előtt (...) Nem igazán tudtam, hogy mit mondhatnék, így egyszerűen csak "letámadtam", átöleltem és nem akartam elengedni. Nagyon hiányzott már, sőt, ő volt az egyetlen, aki hiányzott, hiszen a családom bármikor bejöhetett hozzám.
Mi lett végül abból, hogy tetszett nekem? Nem tudta meg, s hagytam elülepedni az érzést, mert nem akartam ezzel elrontani a barátságunkat. Viszont, ahányszor meglátom egy másik lánnyal, görcsbe rándul a gyomrom és gondolatban szépen felpofozom magam, hogy nem merem neki bevallani, hogy mit érzek. Pedig... Pedig már hány év eltelt azóta, hogy én ezt magamban tartom, és nem tudom, hogy egyáltalán sejti-e a dolgot, hiszen időközben nekem is volt egy-két kapcsolatom, pusztán azért, hátha le tudok mondani róla, de nem jártam sikerrel. Ennyit arról, hogy én mindig őszinte vagyok... Viszont, gondoljuk csak át a dolgot: miért kellenék neki én, ha már annyira jól ismer, mintha a testvére lennék? Miért kellenék neki pont én, mikor nálam szebb lányt is találhat magának?
Vissza az elejére Go down
 
James Shaw
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Shaw
» James Shaw - Jelentkezési lap
» James & Kath
» James & Kath - Are you ok?
» James & Skylar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Játékosok keresettjei :: Akik már megérkeztek-