KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Michael Colfer Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Michael Colfer Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Michael Colfer Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Michael Colfer Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Michael Colfer Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Michael Colfer Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Michael Colfer Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Michael Colfer Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Michael Colfer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Michael Colfer

Sky people

Michael Colfer

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Camp Jaha - Earth
◊ Kor : 28
◊ Őt keresem :
Haver, aki a hegyben van
◊ Hozzászólások száma : 14

Michael Colfer Empty
TémanyitásTárgy: Michael Colfer   Michael Colfer Icon_minitime1Vas. Márc. 13 2016, 14:42 Idéz Szerkeszt Töröl


Michael Colfer
Sometimes frieds are more important than we thought first



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Mike
születési hely: Ark
születési dátum: 2153. augusztus 03.
kor: 20
csoport: Sky People
klán: -
pozíció: gépészmérnök
családi állapot: szingli
play by: Sam Claflin

survival isn't who you are, it's who you become
6 szó, amivel leginkább jellemezni lehet:
◊ Intelligens: Az Arkon mindenkinek meg van a maga feladata a képességeihez mérten. Én sosem voltam buta gyerek, a jegyeim mindig is jók voltak a suliban, s akinek jók a jegyei, az a szüleim elképzelése szerint egyből mérnök kell, hogy legyen. Tulajdonképpen én sosem ellenkeztem a döntésüknek, hiszen tudtam, hogy a jó mérnök ritka az állomáson, így minden tőlem telhetőt elkövettem, hogy jó legyek a szakmámban. A feletteseim szerint tehetséges vagyok, ez pedig csak jót jelenthet, ugye?
◊ Vicces: Nem tudom, hogy ez-e a tökéletes megfelelő arra, amit csinálok, de szeretem, ha az emberek mosolyognak, s ezért bármire képes vagyok. Mondjuk, megesik, hogy egy-egy poénom annyira erőltetett vagy béna, esetleg fárasztó, hogy a másik azon nevet, hogy nekem egyáltalán ez eszembe jutott, de hiszen nem is az számít, hogy hogyan érem el, hogy mosolyogjon az illető, hanem az, hogy sikerüljön felvidítanom.
◊ Védelmező: Mindenkinek vannak olyan személyek az életében, akiket szeret. Nos, én igyekszem mindent elkövetni a biztonságuk érdekében, ami tőlem telik, de mint mindenkinek, nekem is vannak korlátaim, s azokhoz mérten cselekedek csak.
◊ Flörtbajnok: Vagy talán itt sem ez lenne a megfelelő szó? Már mindegy, maradjunk ennél, elvégre hogy máshogy kaphatnék meg egy lányt, ha nem flörtön keresztül? Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy nem mondok nemet egy lánynak, ha szeretne tőlem valamit. Persze, félreértés ne essék, nem fekszem le én akárkivel, de ha nekem is bejön a hölgyemény, akkor miért ne tenném?
◊ Spontán: Megesik az emberel, hogy egy lehetőség hirtelen az ölébe hullik, s nem él vele. Na én pont nem ilyen vagyok, s általában rángatom a hülyeségbe a többieket is, ha csak tehetem. Erre jó példa a múltkori úszásunk, azóta is hallgatom Laylatól, hogy milyen jó buli volt.
◊ Közvetlen: Nem zárkózom el az ismerkedéstől. Ha azon múlik, én magam szólítok le valakit, ha az illető szimpatikus számomra, vagy csak azt látom rajta, hogy valami nyomja a szívét, s jól esne valaki, aki felvidítja.

5 szóban a külsőmről:

◊ Izmos: A sok edzés meghozta az eredményét. Az Arkon is mindig odafigyeltem, hogy ne legyen puhány, igyekeztem kordában tartani a testemet. Sokan mondják, hogy a testünk a saját fegyverünk, s mondhatni eszerint is foglalkozom vele. Mióta a Földön vagyunk, szerencsére kibővült a lehetőségek tárháza, például megtanultam úszni és fára mászni is.
◊ Kék: Mármint a szemem, nem a bőröm.. Nem vagyok én navi, vagy mi volt abban a régi filmben, amit egyszer megnéztünk a csapattal, mert mekkora sikere volt száz évvel ezelőtt. Nem mondom, hogy rossz film lett volna, csak... Maradjunk annyiban, hogy érdekes. De a szemem, térjünk csak vissza a lélektükreimre! Igen, tudom ám, hogy a szem a lélek tükre, na most az enyém az olyan kék, mint az óceán az űrből. Állítólag ez a csajok egyik gyengéje, ha rólam van szó.
◊ Barna: Ez meg a hajam színe, nem vagyok rasszista, nem ítélem el a sötét bőrűeket, csupán nekem a hajam ilyen színű, s nem a bőröm. Amúgy meg elég dús is a hajam azt hiszem, gyakran túrok bele, hogy hátrasimítsam, mert ha már egy kicsit is úgy áll, ahogy nem szeretem, az már zavar.
◊ Magas: Azt hiszem mondhatok ilyent, hiszen a legtöbb körülöttem élőnél magasabb vagyok. Nem vagyok mondjuk egy égimeszelő óriás, azt azért senki sem szereti, csupán pár centivel vagyok magasabb az átlagnál. Pont annyival, amennyi még nem zavaró.
◊ Egyszerű: Mármint az öltözködési stílusom. Mint a legtöbbünk, én sem vagyok túlságosan eleresztve ruhatár szempontjából, viszont megvannak azok a darabok, amiket szívesen hordok. Ezek a testhezálló egyszerű pólók és a sötét nadrágok, valamint a bakancs. Komolyan mondom, a Földön a bakancs az ember legjobb barátja!

4 dolog, amit nem árt tudni rólam:

◊ Az Arkon összejött egy kisebb baráti köröm. Mindenben együtt voltunk benne, s a Földre érkezés után is együtt ugrottunk fejest a közelben lévő tóba.
◊ Az egyik legjobb barátom a 100 fiatal között volt, akiket a Földre küldtek. Clarke érkezéséig semmit sem tudtunk róla, hogy él-e vagy sem, de most már tudjuk, hogy Mount Weatherben van.
◊ A feletteseim szerint eléggé jó gépészmérnök vagyok, szerintem viszont nem teszek mást, csak beadom a szerintem legmegfelelőbb megoldást a kiadott problémára.
◊ Szeretem a nőket, s ha olyan helyzetbe kerülök valamelyikükkel, akkor biztos, hogy nem én mondom ki a nemet, ha arra kerülne sor. Véleményem szerint addig kell élveznünk az életet, amíg tehetjük, s ebbe ezek a dolgok is beletartoznak.


3 dolog, amit nem kedvelek:
◊ Hazugság
◊ Halálbüntetés a törvényszegőkre
◊ Egoizmus


2 dolog, amit szeretek:

◊ Létrehozni valami újat és maradandót
◊ Ha valaki mosolyog, mint azt már említettem, mosolyfétisem van

1 tevékenység, amit hobbiként űzök:

◊ Sportolok, ebbe beletartozik a futástól a küzdősportokig minden, amihez éppen kedvem van, emiatt eléggé sokoldalú vagyok


Maybe life should be about more than just surviving.
Nem tudom, mit mondhatnék, az életem nem volt olyan eseménydús, mint oly sokaknak. Nem kerültem idő előtt börtönbe és küldtek le a Földre 99 másik társammal együtt. Nem reptették ki egyik hozzátartozómat sem, nem halt meg senkim idő előtt.
A gyermekkorom átlagos volt, bár mint azt már említettem, az iskolában igazán jól teljesítettem. Nem én döntöttem a jövőmről, hanem a szüleim, de nem azért, mert én nem tudtam volna meghozni a döntést, hogy mi szeretnék lenni, csupán azért, mert a legjobbat akarták nekem. Az apám katonaként, az anyám raktárosként dolgozott. Talán pont azért szánták nekem a mérnöki pályát, mikor kiderült, hogy van hozzá elég eszem, mert szerették volna, hogy nekem jobb dolgom legyen, mint nekik.
Jaj ne menjünk át érzelgősbe inkább, oké? Ismered mondjuk azt a viccet, mikor két dinó beszélget? Az egyik azt mondja a másiknak "jaj nézd, ott jön egy hegy", mire a másik "de hegyek nem szoktak az égből hullani", mire az első "igazad v...". Érted a poént ugye? Nem tudta befejezni a mondatot, mert rájuk esett a meteor. Jó, ez tényleg szar poén volt, de azért valamennyire biztos elmosolyodtál...
Na de, ott tartottam, hogy gépészmérnöknek tanultam, s végül az is lettem. Nem nagy történet, jók az ötleteim, ezért felfigyeltek rám. Mint kiderült, van tehetségem a dologhoz, így az is előfordul, hogy fontosabb feladatoknál az én véleményemet is kikérik. Mik vannak itt ugye? Nyugi, én aztán nem hordom fenn az orrom ilyen dolgok miatt, hülyeség lenne, ráadásul sosem szerettem, ha valaki túlságosan oda meg vissza volt magától.
Vannak barátaim, eredetileg hárman voltunk a kis társaságunkban, a csapatban, de most csak ketten vagyunk, mert Jesset két hónapja bebörtönözték törvénysértésért. Szegény srácnak az egyetlen szerencséje volt, hogy még a születésnapja előtt leküldték a többi társával a Földre, s itt töltötte be a tizennyolcat. A gond csak az, hogy most még mindig nem csatlakozhatott újra közénk, mert Mount Weatherben van, de a többiekkel reméljük, hogy idővel kiengedik. Az életünk azonban nem állt meg nélküle, bejártunk meglátogatni őt, ami ugyebár a leküldésekor megszűnt. Azóta nem láttuk, de tudjuk, hogy még életben van, biztosítottak minket efelől, s emiatt nyugodtabbak vagyunk. Layla és én kíváncsian fedezzük fel a környéket, múltkor például rábeszéltem egy úszásra, amit azóta is hallgatok tőle, hiszen arra is rábírtam venni, hogy ugorjon egy fejest az egyik szikláról.
Néha viszont egyedül járok el az erdőbe, általában futni megyek, meg azért, hogy jobban körülnézhessek a környéken. Mint mondtam, szeretem a nőket és a sors fintora, hogy egy korábbi kiruccanásom alkalmával megláttam, amint egy szépséges teremtés éppen az egyik vízesés alatt fürdőzik. Meg kell mondanom, nem semmi csaj volt, még oda is füttyentettem neki, de ő ezt nem díjazta túlságosan, mert dühösen felém hajított egy jókora kődarabot, s mindenfélét hadovált az ő kis földi nyelvén. Gondolom, nem jutott eszébe, hogy én semmit sem értek belőle, de biztos voltam benne, hogy nem mondhat túl szép dolgokat, így inkább jobbnak láttam, ha otthagyom, még akkor is, ha szívesen néztem volna tovább. Nem tudom, mi fogott meg benne, a kecsessége vagy az, ahogy reagált a jelenlétemre, de azóta már többször is eszembe jutott az a lány.

Vissza az elejére Go down
Odette Montgomery

Admin & The 100

Odette Montgomery

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : ∆ Everywhere
◊ Kor : 26
◊ Őt keresem : ∆ My happiness
◊ Hozzászólások száma : 63

Michael Colfer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Colfer   Michael Colfer Icon_minitime1Hétf. Márc. 14 2016, 11:16 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Mike, remélem nembaj, hogy így szólítalak!  Michael Colfer 728925213
Lecsapok rád, mint nagyi a legyekre nyáron.. szóval hát teljesen leragadtam a pb-nél, imádom, ő az egyik kedvencem, vagyis mától az egyik kedvencem lett! Michael Colfer 2558943715 Na de most nem is ez a lényeg, tudod szeretek rizsázni, de most próbálok tömör lenni és összeszedett -bár ki tudja, hogy mennyire fog sikerülni-. Michael Colfer 3707279311
Tisztában vagy azzal, hogy imádom ahogyan írsz és ez a jellem és küllem leírás valami Isteni lett, imádom ezt a formát és most is teljesen átadtad a karakteredet nekünk, olyan mintha már ezer éve ismerném, mintha legjobb barátok lennénk. Michael Colfer 1806508759 Hát az biztos, hogy Michaelre se lehet egy jellemzőt ráragasztani, mert nem csak kedves, aranyos és magával ragadó, hanem egy ökör és bolond is mellett, pont olyan karakter, ami már hiányzott az oldalról.  Michael Colfer 2376614822 Flörtkirály, lehet hogy ideje lenne elkezdenem félni tőled?  Michael Colfer 989539986 Na de lényegében, pont megtaláltad a mércét, ami kellett és egy tökéletes karaktert és pasit tártál elénk, gratulálok neked.  Michael Colfer 3937574215
A történeted mondhatni átlagosnak, de nem lehet mindenkinek akció dús élete, de ezzel nincs is semmi gond, örülök hogy minden rendben volt és nem volt semmi baj. Michael Colfer 2252723805 Biztos, hogy nem volt könnyű mérnöknek menni, de okos vagy és sikerült, szóval szerencsére nem kell majd Ravennek egyedül szenvednie mindennel, mert ott leszel te is. Wink De ahogy látom neked is vannak gondjaid a nőkkel, csak annyit tudok mondani, hogy sok sikert Michael és remélem, hogy minden rendben lesz és nem ölnek meg a földiek és nem forral bosszút az a földi lány ellened.  Michael Colfer 2957423774
Most pedig utadra engedlek nyugodt szívvel, menj és hódítsd meg a női szíveket.. akarom mondani a játékteret. Láttam, hogy foglalóztál és írtál mindenhova, ahova kellet, menj és érezd jól magad itt  Michael Colfer 3832127242
Üdv közöttünk Mr. Perfect  Michael Colfer 1243672476


Vissza az elejére Go down
 
Michael Colfer
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael & Victoria - I need help
» Layla && Michael

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Sky people-