KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Layla && Michael Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Layla && Michael Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Layla && Michael Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Layla && Michael Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Layla && Michael Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Layla && Michael Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Layla && Michael Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Layla && Michael Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Layla && Michael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Michael Colfer

Sky people

Michael Colfer

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Camp Jaha - Earth
◊ Kor : 28
◊ Őt keresem :
Haver, aki a hegyben van
◊ Hozzászólások száma : 14

Layla && Michael Empty
TémanyitásTárgy: Layla && Michael   Layla && Michael Icon_minitime1Vas. Május 15 2016, 20:25 Idéz Szerkeszt Töröl


 
Layla && Michael

 
Do you want to go to swimming?

 

Nem tudom, mások hogy vannak vele, de én örülök, hogy a Földön vagyunk. Persze, tudom, hogy itt sem leányálom minden, itt vannak a földiek meg a a hegyiek, akik ugyebár elrabolták Jesset és a többieket, mégis úgy érzem, itt sokkal kellemesebb, mint odafönt az űrben volt. Maga a környezet barátságosabb, hiszen nem arról van szó, hogy egy űrállomáson vagyunk, egyforma falak és termek között bóklászunk. Nem, itt minden teljesen más, a folyók, a vízesések és az erdő. Egyszerűen imádok kint bóklászni, ami talán nem éppen a legbiztonságosabb ötlet, mert ott van például az a vízeséses csaj, aki fogalmam sincs, miért utál annyira. De tényleg, mégis mit vétettem én ellene, hogy folyamatosan úgy beszél velem, mintha meg akarna ölni valami hatalmas bűnért? Megláttam, amikor fürdött, na és? Láttam én már előtte is női testet, sőt! Szóval ja, nem vágom, hogy mi baja, ugyanis valójában ő tehet az egészről, csak valószínűleg nincs annyi esze, hogy ezt végiggondolja. Ő fürdött olyan helyen, én meg csak arra jártam, más is lehetett volna, például egy perverz pasas... Még jobban is járt velem, mert én a kavicsdobálgatása után inkább vigyorogva ott hagytam.
Na de mindegy, hagyjuk azt a nőt, hiszen vannak nekem nála sokkal kedvesebb ismerőseim is. Most is például az egyikük után kutatok, hiszen a mai napra már sikerült végeznem a rám kiszabott feladatokkal, s ahogy elnéztem, nincsenek ápolásra szoruló személyek, így szeretném egy kis időre elrabolni Laylat. Tudom, hogy múltkor is élvezte az egész úszkálós ötletemet. Egyrészt látszott rajta, hogy boldog és ezt jó volt látni, másrészt pedig utána elég sokszor felhozta a dolgot.
Az Ark felé tartok, azon bejárat irányába, melyen a kórházhoz juthatok, mikor már az udvaron meglátom a szőkeséget. - Kisasszony, elnézést, valami baj történt - szólítom meg hátulról vigyorogva, de mielőtt mg bármit mondhatna erre folytatom. - Szükségem lenne valakire, aki eljön velem fejest ugrani a mély vízbe. Sajnos bármi történhet és nem lenne szerencsés, ha valami baj történik és nincs ott senki, aki segíthetne a problémán - mondom tettetett szomorúsággal hangomban, miközben idegesen a hajamba túrok. Persze, nem hinném, hogy ennyitől már is beadná a derekát, de ha mégis, akkor ez az én szerencsenapom. Persze, tudom én még itt fűzögetni, van még egy pár szófordulat a tarsolyomban és addig úgysem fogok leállni, amíg igent nem mond. Ráadásul lehet, hogy nem vallja be, de neki is szüksége van néha egy kis kikapcsolódásra, amiről mondjuk én mindig gondoskodom ugyebár...


 

 
||music:zene|| words: xxx || note: remélem, jó lesz Layla && Michael 1806508759
▲▼
 
Vissza az elejére Go down
 
Layla && Michael
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Layla ...
» Michael Colfer
» Michael & Victoria - I need help
» Layla Tisdale
» Layla Castle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Föld :: Jaha tábora :: Tábor udavara és környéke-