KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Libra és Lexa Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Libra és Lexa Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Libra és Lexa Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Libra és Lexa Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Libra és Lexa Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Libra és Lexa Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Libra és Lexa Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Libra és Lexa Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Libra és Lexa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lexa.

Grounders

Lexa.

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Ton DC
◊ Kor : 28
◊ Hozzászólások száma : 6

Libra és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Libra és Lexa   Libra és Lexa Icon_minitime1Szer. Szept. 02 2015, 05:59 Idéz Szerkeszt Töröl

Szeretek az első hajnali napsugárral ébredni. Ahogyan a keletről érkező nedves óceáni levegő találkozik a szárazföld hűvös légtömegével és ködöt formálva borítja be habkönnyű lepelbe Ton DC városát. Ahogyan az első földművesek halk suttogással ébresztik egymást, nehogy felverjék alvó gyermekeik szende álmát. Ahogyan az őrség váltja egymást, megbeszélve az elmúlt és az elkövetkezendő időszak feladatait.
Lemezekből és deszkákból tákolt lakrészem ajtajában álltam meg, figyelve az ébredő város mozdulatait és neszeit. Legugolok, kezemmel érintem a kissé nedves földet, majd egy rögöt hajítok arrébb pár méterre. Büszkeséget kellene éreznem, amiért mindezt felépítettük magunknak, de az érzelmek tévútra visznek, elhomályosítják a tudatot és félrevezetnek, ha dönteni kell. Így elzárom szívem elől a dölyfösség legapróbb szikráját is, s alaposabban is szemügyre veszem az egyre mozgalmasabbá váló utcák szolid forgatagát.
A kovácsmester egy kocsit húz, benne a vadászok és harcosok fegyvereivel, melyek ismét élezésre és egyenesítésre várnak. A pék már a negyedik vekni kenyeret emeli ki a kemencéből, melynek melengető illata átjárja a környék összes zegzugát. Egy csoport harcos ellenőrzi a felszerelését, mielőtt egész napos őrjáratra indulnának Mount Weather szomszédságába. S ott voltam én, aki egy lenge lenvászon nadrágban és ingben figyeltem a lassú történéseket.
- Attól, hogy a városban vagyunk, még nem biztonságos ilyen nyíltan mutatkoznia.
- Hol máshol mutatkozzak ilyen nyíltan, ha nem a városunkban? - kérdezek vissza Gustus felvetésére, aki csak egy mosollyal reagált. Pár perce már itt állt mögöttem, s szeretem néha elhitetni vele, hogy nem veszem észre, annak ellenére, hogy mindketten tudjuk, a léptei túl nehezek ehhez. Régi szövetségesem már, meglátásait mindig szívesen fogadom, de van, hogy túl aggódó, túlzottan próbál védeni, ami egy testőrtől el is várható. - Libra visszaért már a felderítésból?
- Amennyire tudom, még nem. Talán küldjek utána egy csapatot?
- Még csak három nap telt el.
- Az nem elég? - Gustus hangjában apró szarkazmus jelent meg, de neki annyira nem állt jól az efféle beszéd. Meglapogattam a vállát, majd megígértettem vele, hogy azonnal a lakrészembe küldi a felderítőt, ha az megérkezik.
- Mégis, merre vagy te lány? - teszem fel magamnak a kérdést immáron a kuckóm magányában, majd megállok egy térkép előtt, ami a város környékét mutatta. Ton DC, Mount Weather, a folyók, a hegyek és immáron a legújabb domborzati képződmény: az égiek űrhajója. Libra feladata az volt, hogy felderítse a környéket, mellőzve minden kapocslatot az ott lévőkkel. Ujjammal húztam vonalat a leszállási pont és a város között, időt és távolságot számolva a fejemben: sehogy sem jött ki a három nap.
Azonban félre kellett tennem minden apró aggályt és kételyt, bíznom kellett a felderítőm képességeiben. Hiszen már bizonyított, s fiatal kora ellenére kivívta az egész közösség tiszteletét. Félredobtam hát a gondolatot, megszabadultam az elmémet zavaró érzésektől, majd arra koncentráltam, amire választottak: vezetni Ton DC-t és annak embereit.
Vissza az elejére Go down
Libra

Grounders

Libra

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Ton DC
◊ Hozzászólások száma : 3

Libra és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Libra és Lexa   Libra és Lexa Icon_minitime1Szomb. Szept. 05 2015, 02:27 Idéz Szerkeszt Töröl





Valaki & Valaki



Három átkozott napot pocsékoltunk el arra a szedett-vedett bandára, akik az égből pottyantak a nyakunkba. Mindenesetre, a foglyot elengedtük ‒ noha, nem úszta meg olyan könnyen, előtte jól elvertük, hogy tanuljon az esetből, és még véletlenül se forduljon meg a fejükben, hogy a klánomra támadnak, bár jóformán ő tehetett arról, hogy kicsit vallatni kellett. Ha magától beszélt volna, akkor nem bántottam volna. Annyira.
Sajnos, nem tudtuk teljesíteni azt a parancsot, hogy ne érintkezzünk az ott lévőkkel. Amúgy is sejtették, hogy megfigyelik őket. A lelkes falépítésből legalább is erre következtettem, na meg abból, hogy folyton azt rebesgették, hogy az egyik gyereket ledobták egy dárdával. Ráadásul, azok nem is az én embereim voltak, hiszen korábban történt a támadás, minthogy mi megérkeztünk volna, na, mindegy.
Pirkadatkor hagytuk el azt a barlangot, ahol tábort vertünk. A fiatal férfit meg otthagytuk megkötözve, csakhogy egy ideig eltartson neki, mire kiszabadul, így aztán biztosítottuk magunknak, hogy ne tudjon követni minket. Egyelőre nem vágtam el a torkát, mert nem tudtam, hogy a klánvezetők mit terveznek egy csapat gyerekkel. A megbízásomban pedig nem szerepelt, hogy gyilkoljak le bárkit, aki az utamba került, így hát megkíméltem az életét.
A kis csapatom megállás nélkül menetelt visszafelé. Menetelt? Inkább rohantak. Hajtottam őket előre, mert mielőbb haza akartam érni, hogy jelentést tehessek. Mivel éjszaka nem indulhattunk útnak, ezért olyan kora délután értük el Ton DC-t. Koszosak, fáradtak és éhesek voltunk. A velünk tartó gyógyítókat elengedtem, mondván, hogy ők csak azért tartottak velünk, hogy ha bármi baj történne, akkor legyenek olyanok, akik el tudják rendesen látni a sebeinket, azonban erre nem volt szükség. Mindenki sértetlenül megúszta a kis kalandot, ami különös volt, tekintve, hogy eddig akárhányszor mentem el több emberrel, mindig történt valami.
A többi felderítővel megálltunk a központban. Ott levettem a maszkomat, és a térdemre támaszkodva levegő után kapkodtam. Talán egyszer, vagy kétszer tartottunk szünetet, de egyébként futva tettük meg az egész távot. A homlokomról még most is csorgott az izzadtság, a hátamon lévő tegez pedig már kezdte húzni a vállamat.
Igaz, szerettem volna összeszedni magam mielőtt Lexához mennék, de amikor Gustus megjelent tudtam, most azonnal kéretnek. Halkan szitkozódtam egy sort, mert sejtettem, hogy leteremtés várható az elmaradásunk miatt. Hátrapillantottam a többiekre, hogy vajon követnek-e, de úgy láttam, csak engem várnak.
‒ Elnézést a késlekedésért, Heda ‒ szólaltam meg, miután betereltek hozzá. Bűntudatom volt, amiért sehogy nem adtuk a tudtukra, hogy még élünk, de mindenkire szükség volt, hogy megfigyelhessük azt az átokverte tábort, vagy szemmel tartsuk a foglyot. Még nem voltam benne biztos, hogy elárulom-e a hibánkat, noha éreztem, hogy szükséges lenne. Egyelőre azonban annyit akartam kideríteni, hogy mennyire haragszik ránk. A szememet lesütve óvatosan közelebb léptem. ‒ Jöttem, amint tudtam ‒ tettem hozzá halkan. A korábbi magabiztosságom menten elpárolgott a közelében. Még én is tudtam, hogy mikor kell visszavenni.
Kicsit vártam, hogy miként reagál, vagy esetleg mennyire oszt majd ki. Pont azért tartottam szünetet, hogy ha akar, akkor ő beszélhessen, én pedig közben rendezzem a gondolataimat. Amikor szót kaptam, bele fogtam a jelentésbe.
‒ A csapatból mindenki sértetlenül visszatért ‒ szögeztem le. Némi sikerként könyvelhető el, hogy nem volt emberveszteség. Bár azok ellen a kölykök ellen… ‒ A napokban megtudtunk egy s mást az égiekről. Tudnak rólunk. Vagyis, tudják, hogy nincsenek egyedül. Korábban az egyik megtámadták, azt hiszem, ledobták egy dárdával. Nehéz volt összeszámolni őket, de nagyjából százan lehetnek, és mindegyik kiskorú. Valami gép köré falakat emelnek, mert azt hiszik, azzal megvédhetik magukat. Mintha széthúzást is felfedeztem volna közöttük. Az erőszakosabbak folyton bántják a gyengébbeket. Nem túl összetartóak, sőt, nem is tűnnek veszélyesnek. Csodálom, hogy eddig túlélték az erdőben. Egyelőre nem sok vizet zavarnak. Van egy-kettő, akik próbálják felfedezni a környéket, de a többség nem mozdul a falak mögül. ‒ Végül, első körben nem számoltam be arról, hogy érintkeztünk az egyikükkel. Ha nem kérdezi, akkor vélhetően megtartom magamnak ezt az információt, bár az is lehet, hogy majd úgyis bevallom magamtól, miután mérlegeltem a helyzetüket.
‒ Mi legyen velük? Lehet, hogy most még nem veszélyeztetnek minket, de könnyen lehet, hogy miután alkalmazkodtak az új körülményekhez, akkor a későbbiekben már nem lesz ilyen félénkek ‒ kérdeztem, elvégre, jó lett volna tudni, hogy a klán egy része odavonul-e kiirtani őket, vagy szövetséget kötünk velük, vagy valami hasonló. ‒ Továbbra is szemmel tartsuk őket, vagy mások a tervei? ‒ érdeklődtem. Szívesen ellestem volna az összes kis titkukat, vagy férkőztem volna a bizalmukba. Bár, nyilván kezdetben nem lett volna jó a viszonyom velük, elvégre, szétvertük a főnökük képét, de ki tudja… Mindenesetre, vártam Lexa további instrukcióit a dologgal kapcsolatban. Nem vehettük félvállról a dolgot, alaposan át kellett gondolni minden eshetőséget.



||zene|| words: kb 731|| Remélem, megfelel Smile
▲▼




Vissza az elejére Go down
Lexa.

Grounders

Lexa.

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Ton DC
◊ Kor : 28
◊ Hozzászólások száma : 6

Libra és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Libra és Lexa   Libra és Lexa Icon_minitime1Hétf. Szept. 07 2015, 21:07 Idéz Szerkeszt Töröl

- Ha három nap késlekedés a legjobb, amit nyújtani tudsz, talán nem a megfelelő embert választottam a feladatra. - nem fordultam meg, a hátamat mutattam az éppen betoppanó lánynak, helyette inkább csak azt a bőrtekercset figyeltem, ami előttem hevert az asztalon. Betűk és számok, melyekkel már nem volt türelmem foglalkozni, mégis a klán vezetőjének ezt a terhes munkát is meg kell csinálnia. Sóhajjal ajkaimon fordultam meg, majd intettem a lánynak, hogy közelebb léphet.
Bőrnadrág és hasfalat mutató, ujjatlan bőrfelső volt rajtam, ez az a viselet, amit a köznép hétköznapi viseletnek nevez. Egyszerűsége és praktikuma miatt szeretem, s persze amiatt is, hogy mennyire szabad benne minden mozdulatom. Azonban ebben a pillanatban nem az Erdei nép divatjával kellene foglalkoznom, hanem a jelentéssel, melyet Libra összeállított nekem.
- Beszélj, kik az égiek? - tettem fel kérdésemet, majd hallgattam, ahogyan áradnak belőle a szavak. Részletesen beszámolt a legapróbb dologról is, pedig néha a kevesebb a több. Néha elég összefoglalni pár szóban azt, amiről regéket lehet énekelni, azonban nem fagyasztottam bele a mondenivalót, hiszen ki tudja, mit felejtene el, ha megzavarnám.
- Tehát tudnak rólunk, támadást várnak, százan vannak és széthúzás van közöttük. - egy rövidebb mondat elegendő volt, hogy összefoglaljam mindazt, amit Libranak tengernyi szóval sikerült elém tárnia. Újabb sóhaj és apró fejrázás, de a kérdése visszarepített a jelenbe.
Összetekertem a bőrdarabot, majd a többi közé tettem, arra a részre, ahol az elintézendő munka várt rám. - Egyelőre még nem döntöttem a további sorsukról, azonban nem hagy nyugodni a gondolat, hogy miért érkeztél a megbeszéltekhez képest később.
Közelebb lépek hozzá, lassú és komótos járásom halvány ívet vesz mögötte, majd amikor újra megállok, már mellette strázsálok le, szemeimet egy pillanatra sem véve le a tekintetéről. Nem szólok, de azt sem várom el, hogy válaszoljon, s az ő érdekében remélem, eléggé nyilvánvaló ez a helyzet.
- Több lehetőség is az eszembe jut... - töröm meg végül a csendet, majd pozíciómat nem változtatva vázolom ezen eshetőségeket. - Vagy hanyagul végezted a kötelességed, hagytad, hogy mindenféle zavaró tényező elvonja a figyelmedet, vagy egyszerűen rosszul mértük fel a képességeidet, s nem választottuk elég körültekintően, amikor bíztuk benned.
Elhallgattam. Figyeltem arcának minden apró rezdülését, testtartásának halvány változását, egy esetleges izzadságcseppet, ami a homlokáról alácsoroghatott volna végig az arcélén.
- Ámbátor az is lehet, hogy valamit elhallgatsz előlem. - itt bontottam meg tekintetünk kapcsát, itt felejtettem magam mögött a nyugalmi állapotot, s léptem el előtte, hogy ismét a falra kifüggesztett térképet fürkésszem. - Biztos vagyok benne, hogy nem lankadt a figyelmed és mi sem hibáztunk, amikor téged választottunk, szóval... Mit hallgatsz el előlem?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Libra és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Libra és Lexa   Libra és Lexa Icon_minitime1 Idéz Szerkeszt Töröl

Vissza az elejére Go down
 
Libra és Lexa
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Libra
» Lexa
» Lexa - Grounders
» Logan és Lexa
» Lexa kom Trikru

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum-