KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Logan és Lexa Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Logan és Lexa Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Logan és Lexa Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Logan és Lexa Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Logan és Lexa Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Logan és Lexa Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Logan és Lexa Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Logan és Lexa Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Logan és Lexa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lexa.

Grounders

Lexa.

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Ton DC
◊ Kor : 28
◊ Hozzászólások száma : 6

Logan és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Logan és Lexa   Logan és Lexa Icon_minitime1Szer. Szept. 02 2015, 06:31 Idéz Szerkeszt Töröl

- Miért is van szükség erre?
- Ha túl sokáig mellőzöm a gyakorlást, berozsdásodnak az izmaim. És akkor ki védene meg téged a vadon veszélyeitől.
- Nagyon vicces. - fintorodott el Gustus, miközben lomha lépteivel baktatott mögöttem. - Ha gyakorolni van kedved, arra ott vagyok én vagy Indra.
- Már ne is haragudj öreg barátom, de tőled már mindent megtanultam, amit csak lehetett.
- Azért ne írj le!
Szavaira megállok, majd szembefordulok hatalmas termetével. Jó másfél fejjel magasabb volt nálam és vagy kétszer annyit nyomott. Izmos, szilaj megjelenése volt, s olyan félelmetes tekintete, hogy néha engem is megingatott a magabiztosságomban. Azonban már olyan régen gyakorlok vele, hogy minden apró trükkjét ismerem már, minden lélegzetvételének ismerem a tónusát, jövendölni tudok testtartásának legkisebb változásából is.
- Nem írlak le, de néha kell a változatosság. - próbálom megnyugtatni, de az sem igazán érdekel, ha nem sikerül. Harcosok vagyunk, akiket nem befolyásolhatnak érzelmek, gondolatok, csak a céltudatosság és a kötelességtudat. - Nem kell jönnöd, ha nem akarsz.
- Ó, a világért sem hagynám ki a műsort, hogy elkenik a szádat. - nevetett fel harsányan, majd ellépet mellettem, hogy nekem kelljen követni őt.
Szűk utcák útvesztőjén keresztül vezetett, de már messziről lehetett hallani, hogy hova is visz. Botok és láncok csatazörejeit hozta felénk a szél, kiáltások és nyögések álltak össze eklektikus zenévé, vezényszavak és ostorcsapások fegyelmeztek mindent és mindenkit, aki csak a küzdőtéren volt.
Régen nem jártam már erre, hiszen régóta Gustus volt az egyetlen, akivel csiszoltam a képességeimen, vele pedig nem itt szoktunk csörtére menni. Egy hatalmas ovális tér volt, keményre döngölt talajjal és méternyi magas palánkkal szegélyezve. A harcosok párokba rendeződve gyúrták egymás izmát, nők és férfiak vegyesen dolgozták meg a másik képességeit. Páran csak a kerítés mögül figyelték az eseményeket, oktatók voltak, akik kiáltásokkal hívták fel a küzdök figyelmét a hiányosságokra. Ez lehetett egy bizonytalan kéztartás, egy rossz ütemben vett levegő, egy indokolatlan belépő. Minden apróságra figyeltek, hiszen a harctéren életet vagy halált jelentett egy ilyen kijavított hiba.
- Mit szólnál hozzá?
- Túl fiatal még, nincs elég tapasztalata. - jelentette ki Gustus a fiatal fiúról, akire mutattam. A következő jelöltem éppen most épült fel egy sérülésből, a harmadik pedig túl vézna volt.
- Akkor válassz te!
- Azt hittem, sosem kérsz meg rá... LOGAN!
Csak mosolyogni tudtam, amikor láttam testőröm arcán azt a gúnyos vigyort, amivel a férfi nevét kiáltotta. Ellenkezhettem volna, hogy az egyik legjobb harcosomat hívja, de legyen meg Gustus szórakozása is.
Láttam, amit Logan figyelme kettősünk felé fordult, s ahogyan a küzdőtéren abbamarad a felek harci játéka. Mindenki kíváncsi volt arra, hogy mi fog történni, s én nem akartam sokáig adósuk lenni. Levettem az oldalamra erősített kardot és a csípőmre illeszkedő kést, majd a férfit kezdtem figyelni, akiért Gustus kiáltott. Nemes küzdelem lesz!
Vissza az elejére Go down
Logan

Grounders

Logan

Grounders
◊ Tartózkodási hely : TON DC
◊ Őt keresem : Húgom, Sasha
◊ Hozzászólások száma : 19

Logan és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Logan és Lexa   Logan és Lexa Icon_minitime1Szer. Szept. 02 2015, 17:48 Idéz Szerkeszt Töröl

Valamikor a délután folyamán lépett be az arénába, bár itt nem vérre menő küzdelmek mennek, legtöbbször a zöldfülűek kiképzése megy és sokan gyakorolnak, mert minden nap lehet tanulni valami újat. Ezért jött ő is ide, kell a testmozgás, a változatosság. A legtöbb időben nem történik semmi a szolgálat alatt, nem jó az embernek eltompulnia, az élesben halálos lehet a számára.
A ruházata most egy ujjatlan fekete felső, hosszú, fekete nadrág és egy bakancs. A kezén levágott ujjú bőrkesztyűk. Fegyvert nem hozott, általában a gyakorláshoz elég az itt fellelhető tompa, életlen gyakorló fegyverek valamelyike, neki ez bőven megfelel. Míg bent a fal mentén halad alaposan körbenéz, nincs kedve valami kis tapasztalant takonnyal viaskodni, azt nem lehetne gyakorlásnak nevezni. Persze akadhat közöttük egy ügyesebb is, ezért néz körbe, de végül is megállapodik a tekintete a már idősebb arcokon. ~Gustus~ Ó a megtermett példány, nah az kihívás lenne, egy ideig feléje tekint, ezért hamar feltűnik a klánvezető alakja is. Akkor rögtön letesz a hirtelen jött ötletéről. Itt valami készül. ~mit akarhat?~ Bármi megeshet, ritkán látni itt, ezért a komolyabb él ami kiül az arcára. Arra gondol hogy valami fontos bejelentést tesz, vagy hasonlóak, elvégre ő a vezetőjük. Mialatt megint körbenéz, meghallja a nevét amit Gustus hangja kántál, amire egyből mindenki tekintete rá szegeződik. Nah erre szalad fel a szemöldöke. Nagyon nem szereti ha őt bámulja mindenki. Persze megint feléjük tekint, a mozdulatokból és Lexa "lepakolásából" egyértelmű a számára hogy nem Gustus-al fog ölre menni, pedig milyen jó lenne. ~jaj csak ezt ne!~ Valószínűleg minden harcos rémálma, ha a klán vezetőjével kell gyakorolnia, ez alól ő sem kivétel. Nézzük csak, ha ügyesebb, nem verheti laposra mindenki előtt, mert egyszerűen nem teheti meg a rangját tekintve, ha nem ügyesebb akkor számára égő hogy egy nőtől kap ki, de belehalni nem fog. Szóval tök mindegy hogyan gondolja végig, ez kínos lesz a számára. Nem várt ilyen fejleményeket. Idő közben, azaz Gustus felszólalását követően pár másodperc múlva már elindul feléjük, eléjük érve -kb. tíz lépés távolságra- megáll és aprót fejet hajt. Fogalma sincs hogyan köszöntse, egyszerűbb ha meg sem szólal, a tiszteletét az irányába kifejtette. Aztán csendben vár, nem akar beállni és helyezkedni sehogy, hiszen semmi sem biztos még.
Vissza az elejére Go down
Lexa.

Grounders

Lexa.

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Ton DC
◊ Kor : 28
◊ Hozzászólások száma : 6

Logan és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Logan és Lexa   Logan és Lexa Icon_minitime1Hétf. Szept. 07 2015, 21:44 Idéz Szerkeszt Töröl

Figyeltem Logan lépteit, izmos és kidolgozott testét, s csak egyet kellett értenem Gustus-szal a választását illetően. Megszabadulok mindenféle páncélzattól, s nem marad más rajtam, mint egy szoros bőrnadrág, egy fekete felső és a bakancsom. Figyeltem, ahogyan egyre többen állnak meg a gyakorlással és egyre több szempár tapad testőröm választottjára. Aztán apró nem értéssel válaszolok neki a főhajtásra, mire Gustus is lecsapott.
- Na mi van Logan, elvitte a cica a nyelvedet? - nevetett fel teli torokból, majd a fegyvereimet egy segédre bízta, aki szinte összetörte magát a megilletődöttségtől, hogy rá került a választás. Közben a harsányan kacagó elé álltam, tekintetemmel pedig szinte felnyársaltam az arcátlanságért, amiért az egyik legjobb katonámmal így viselkedett. Ábrázatáról gyorsan lefagyott a mosoly, majd hosszan krákogva komolyodott meg újra. Apró biccentéssel tudtatam vele örömömet, hogy újra megtalálta a helyét, majd mintha olvasta volna a gondolataimat, léptei kivezették a közdőtérről.
- Az aréna a gyakorlás és a küzdelem helyszíne, ahol kiderül, ki a legjobb a legjobbak között, mégis ahogy végignézek rajtatok, nem látok mást, mint ámuló barmokat, akik még sosem látták a parancsnokukat. - hangosan beszéltem, de egyáltalán nem kiabáltam, hiszen nem kellett túlordítanom a küzdőtér zaját és zörejeit. Végignéztem a társaságon, ahogyan bizonytalanul egymásra néztek, ahogyan lassan feldolgozták, hogy mégis mit akarok mondani.
- Na, te csűrhe banda, ha nem folytatjátok a gyakorlás, senki nem kap vacsorát! - kiáltotta el magát az egyik oktató, majd a botok tánca, a láncok csörgése és a nyögések újra betöltötték a teret. Vezényszavak pattogtak egymás után, harci kiáltások próbálták remegtetni az ellenfél térdét, velőtrázó suhintások szakítottak fel alig begyógyult sebeket.
- Mint mondottam, az aréna a gyakorlás helyszíne, s Gustus szerint, te vagy az egyik legjobb. Derítsük ki!- magasabb volt nálam, talán egy fejjel, így nem csak képletesen kellett felnéznem rá. - Tudom, hogy azt gondolod, nem adhatsz bele mindent, de ha azon kaplak, hogy fél gőzzel harcolsz ellenem, megszégyenítesz mindkettőnket. Én nem fogom vissza magam, neked sem kell...
Gustusra nézek, aki két harci botot dobott felénk. Mindkettőt elkapva nézek újra Loganra, majd az egyiket a mellkasának támasztva szólok újra. - Nos, mi a válaszod?
Vissza az elejére Go down
Logan

Grounders

Logan

Grounders
◊ Tartózkodási hely : TON DC
◊ Őt keresem : Húgom, Sasha
◊ Hozzászólások száma : 19

Logan és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Logan és Lexa   Logan és Lexa Icon_minitime1Kedd Szept. 08 2015, 23:22 Idéz Szerkeszt Töröl

Gustus egy barom ezt mindenki tudja, a szavaira mégis felszalad a szemöldöke. Nem szeret üres fecsegésekbe bocsátkozni, úgyhogy amikor Lexa hátat fordít, egykedvűen figyeli Gustus reakcióját és ahogyan kivonul az arénából. Mondhatjuk a komára kissé ellustult amióta a parancsnokra vigyáz és mintha pocakos lenne, bár a számlájára legyen írva még mindig jól forgatja a fegyverét. Ezért is akarta őt kihívni . Igazából se őt, se a parancsnokot nem sűrűn látni itt, és abban is biztos hogy Lexa tőle tanult, de nem lehetne küzdelemnek hívni egy olyan összecsapást, ahol az egyik fél keze meg van kötve. Nem is szívesen nyerne ellene ha úgy adódna se. Biztos benne hogy nem gondolta ezt végig, vagy ha igen, akkor nagyon felszínes érdekek hozták az arénába, ezért sem tölti el kitörő lelkesedéssel. Az emberek persze máshogy vélekednek, főleg a szavaira, amire Logan is megfordul és a tömeget figyeli. A legtöbbnek ott csillog a bizonyítási vágy a szemében, még szép hogy folytatják eme szavakra a gyakorlást. Mindenki meg akarja mutatni ő a legjobb a parancsnok jelenlétében, abban reménykedve hogy észreveszi őket. A tapasztaltabbak azonban tudják, nincs olyan hogy legjobb. A vacsora emlegetésére elhúzza a száját, no lehet van akit kiszolgálnak a társai, de ő nem tartozik közéjük és ha már itt tartunk, jobb lenne úgy kikerülni ebből a fene nagy gyakorlásból, hogy később tudjon magának vacsorát lőni. Megfordul és újra Lexa-val szembe kerül, aki közli vele a nyilvánvalót. Itt kezdődik a hogyan a számára, mert ha így beszél, akkor tulajdonképpen nem gyakorolni jött ide. Ez a gyerekes évődés a "ki a legjobb" körkérdésben kezdi feszélyezni. ~vajon miből gondolhatod?~ Nem mondja ki ezen szavakat, nem feleselhet vissza a parancsnoknak, annak a személynek, akit a népe választott ki azért, hogy érvényesítse akaratuk. És ő ezt teszi. Még ha nem is publikusan akarna gyakorolni, akkor se adna bele mindent, nincs az a harcos a földiek között, aki csak úgy szem rebbenés nélkül legyőzné a parancsnokát ha úgy adódna. Ez alól az öngyilkosok és az őrültek persze kivételt képeznek. Jelenleg Logan egyik csoportba sem sorolható.
- Gustus-ra jobban ráférne a gyakorlás.
Jelenti ki a maga mély hangján és egy kis időre Gustus felé pislog, aki Lexa-nak dobja a két botot, majd rendre rá az egyik a mellkasának nyomódik. Nagyon nem szereti ha bökdösik és a parancsnok most pontosan ezt teszi. Mire fel ez a hév? Ilyenkor szokott egy kiadós bal egyenest lenyomni a delikvensnek csak hogy szokja a rendet, amire most nincs lehetőség.
- Legyen.
Mást úgyse mondhat, el is veszi a válasza után a botot. Közöttük van egy szakadék években és gondolkodásban egyaránt, Lexa gesztusaiból és szavaiból pedig egyértelműen tapasztalható. Logan pontosan emiatt redőzi a homlokát. Azért hozzá kell tenni a rangját tekintve piszkosul rafinált lehet, a kis termetét ellensúlyoznia kell a fürgeségének, különben még félgőzzel sem harcolhat. A bot jó választás.
Nem is fordít neki hátat, kezében a bottal pár lépést hátrafelé tesz meg, kell a hely. Aztán megáll, a botot megdöntve tartja maga előtt, jobb oldalán ér lefelé, kezeivel nagyjából a közepét közrefogva, tenyérrel lefelé. Úgy gondolja az előbbi hévet látva Lexa fog támadni először, nem is strapálja hát magát, figyeli a mozgását és igyekszik úgy helyezkedni hogy mindig szembe legyen vele és mindig hagy egy kis terpeszt, egyik lábára sem döntve jobban az egyensúlyát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Logan és Lexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Logan és Lexa   Logan és Lexa Icon_minitime1 Idéz Szerkeszt Töröl

Vissza az elejére Go down
 
Logan és Lexa
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Logan
» Lynx & Logan
» Sasha x Logan > Help me big bro' <
» Apollo & Logan - Távolabb a városoktól, valahol az erdőben
» Lexa kom Trikru

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum-