KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Lexa kom Trikru Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Lexa kom Trikru Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Lexa kom Trikru Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Lexa kom Trikru Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Lexa kom Trikru Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Lexa kom Trikru Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Lexa kom Trikru Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Lexa kom Trikru Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Lexa kom Trikru

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lexa

Grounders

Lexa

Grounders
◊ Hozzászólások száma : 4

Lexa kom Trikru Empty
TémanyitásTárgy: Lexa kom Trikru   Lexa kom Trikru Icon_minitime1Vas. Ápr. 17 2016, 21:37 Idéz Szerkeszt Töröl


Lexa kom Trikru
Love is weakness



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Heda, Lexa
születési hely: Ton DC
születési dátum: 2153. augusztus 29.
kor: 20
csoport: Grounders
klán: Trikru (Erdei Nép)
pozíció: klánvezető
családi állapot: egyedül
play by: Alycia Debnam-Carey

survival isn't who you are, it's who you become

Külső: Lexa a testét már egészen kicsi kora óta harcra edzette, így nem is csoda, ha a karcsú burok mögött szívós, szálkás izomzat rejtőzik. Jóval erősebb, mint azt bárki első pillantásra hinné. Magassága átlagos, de a megjelenése és kisugárzása messze mások fölé emeli. Alig húsz éves lévén arca fiatal, ajkai teltek, most van élete és ereje teljében. Arckifejezéséből nem lehet kiolvasni az érzelmeit. Próbálkozni lehet, de évek tökéletes munkájával érte el, hogy fájdalmasan semlegesnek mutatkozzon vagy éppen kegyetlenül keménynek, ahogy a helyzet kívánja. Ha mégis megtisztel a pillantásával, úgy érzed majd a metsző szürkéskék szemek a vesédbe látnak. Arcát az esetek nagy többségében fekete törzsi festés álcájába burkolja, ettől még inkább könyörtelennek látszik. Hajviselet tekintetében is a grounder-divat az uralkodó. Arca tisztán megmutatkozik, egyetlen kósza hajtincs sem esik bele, megannyi fonattal eltávolítja az útjából. Mosolya legalább olyan ritka, mint a fehér holló.
Ruházatát tekintve hagyományos harci öltözékről beszélhetünk. Kényelmes, rugalmas, praktikus és teret enged a mozgásoknak, ami harc közben fontos szempont, mindemellett védelmet is biztosít. Uralkodó színe a fekete, előszeretettel hord bőr szíjakat, pántokat. Természetes tartozéka a fegyverarzenálja is. Egy kisebb, pengeéles kés az oldalán. Két hosszú karddal is rendelkezik, egyik a hátán, másik az oldalán kapott helyet. Van egy apró penge becsúsztatva a csizmájában lévő külön tokba és még ki tudja, hol rejteget egyéb gyilkos eszközöket?

Belső: Mégis ki vagy te? Ki vagy te úgy igazán? Mindenki látja, hogy erős vagy, tiszteletet parancsoló, ha kell kegyetlen, mindig igazságos. Egy bizonyos eset óta már csak az eszedre hallgatsz, logikusan gondolkozol és a realitások talaján mozogsz. De vajon ez mindig igaz? Néha bizony elragadnak az érzelmek. Legfőképpen talán a harag. Azt mondod, hogy a szeretet gyengeség, az embereidért mégis mindent megtennél. Megszegsz bármilyen esküt, a lényeg, hogy a legjobb legyen a népednek. Szóval hogyan is van ez? Nem az emberek iránti féltésed és szereteted ad erőt, hogy megtedd amit kell? Nem, te ezt még nem látod, még mindig elvakít a Costiával történt eset és az iránta érzett szerelmed. Magadat hibáztatod, mindenki ezt tenné, de Lexa, lépj túl. Ami volt elmúlt. Bár érthető, ha ezek után nem mersz nyitni. Bezárkózol a kemény falaid mögé. Vezető vagy, nem engedheted meg magadnak a szeretet luxusát.
Az egyéniséged és gondolkodásod miatt az embereid felnéznek rád. Jól tudod, hogy a vezetés áldozatokkal jár, hogy túlélni nem mindig könnyű, és valahol végtelenül hálás vagy, hogy a nagy gondok terhét leveheted mások válláról, így azok a tiedet nyomják. De te elbírod, egyenes gerinccel állsz, és küzdesz. Mindig küzdesz a végsőkig. Önbizalomban nincs hiányod, de azért valld be, néha, egészen picit a te agyadban megfordul a kételkedés, bizonytalanság. Ugyan nem tudod pontosan, hogy mikor is nevettél utoljára igazán, felhőtlenül boldogan, de a mosoly és jókedv árnyéka bizony néha tagadhatatlanul átsuhan az arcodon. Érzelemmentesnek mutatkozol, pedig a szíved legmélyebb zugában tudod, hogy érzékeny vagy. Hogy megannyi ember érzelmeit éled át. Ha a néped szenved, te is szenvedsz mind helyett, ha boldogok, te ezerszer is a fellegekben jársz. Engedd... csak engedd, hogy szeressenek. Mert az a legnagyobb erő. Egyszer talán majd rájössz.

Maybe life should be about more than just surviving.
Lágy szellő suhant végig a fák között. A levelek egymáshoz súrlódva adták ki a jellegzetes susogó hangot. Az éjszaka nyugalmas volt és csendes, a csillagok ragyogva tükröződtek vissza a szemében, amint felnézett rájuk. Lexa egyedül volt, hátrahagyott mindenkit és mindent. Szüksége volt egy kis időre egyedül. Csak magában, csak azért, hogy beszívja a friss éjjeli illatot. Costiának el kellett utaznia egy hosszabb útra, így a lány most nem nyugtalankodott annyira, hogy nincsen szem előtt, mint máskor oly sokszor, ha nem tudta merre jár. Most napokig kell meglennie nélküle. Az aggodalom gombóca belehasított a gyomrába. Valahogy olyan rossz érzése volt. Elhessegette a gondolatot és inkább a természet szépségére koncentrált. Hallotta a puha lépteket, de nem törődött velük, nem gondolta, hogy bárki is őt keresné.
- Én a vízbe menekülök ha sok volt az emberekből, látom te a csillagok közé, az égbe – Anya hangja megnyugtatóan csengett, ahogy leült Lexa mellé. Az éjvérű lány nem fordult felé, csak bólintott, szemeit még mindig az égre függesztve. Pár percnyi csend után elszakította tekintetét a szikrázó pontokról, majd Anya arcára emelte. Ő pontosan megértette azt, amit érzett. Hogy milyen is, mikor már sok. Mikor el kell menekülni egy kicsit. Csak egy kis erőt gyűjteni a folytatáshoz, mert sosem lesz megállás, mindig kelleni fog, mindig szükség lesz rá. Ez az érzés egyszerre volt számára nyomasztó és megnyugtató is.
- Lassan majd vissza kell térnünk hozzájuk. Megérzik, ha hiányzunk – folytatta Anya. Lexa bólintott, majd feltápászkodott.
- Rossz előérzetem van – pillantott a másik szemeibe, tekintetéből aggodalom sugárzott. Nem tudta mivel kapcsolatos az érzése, nem tudta, hogy mi fog történni vagy mi történt. Azt érezte, hogy mától kezdve minden meg fog változni. Anya összeráncolt szemöldökkel nézett vissza rá. Tudta, hogy Lexa megérzései fontosak. Bólintott, majd elindultak visszafelé. Némán lépkedtek egymás mellett. A faluhoz közeledve már érezték, hogy valami nincs rendben. Megbolydult minden. Ismét röpke pillantást váltottak, majd sietősre vették lépteiket.
A felfordulás nem volt véletlen, ugyanis üzenetet kaptak. Anyát tájékoztatták az esetről, így mindketten a tanácsterembe mentek. És ott volt. Lexa lába a földbe gyökerezett. Ajkai elnyíltak, és szótlanul meredt az „üzenetre”. Kellett neki pár perc, míg sikerült feldolgoznia a látottakat. Odalépett Costia levágott fejéhez és lecsukta a szemeit. Az ő tekintetében mérhetetlen fájdalom tükröződött.
- Yu gonplei ste odon – nem mondta hangosan, mégis mindenki meghallotta. A szavak súlyos kövekként nehezedtek mindenkire, a teremeben megfagyott a levegő. Lexa lehunyta a szemét, majd egy pillanattal később kinyitotta. Arca semleges volt, szemei keménységről árulkodtak. Ismét megszólalt, ezúttal erős, csengő hangon. A benne lévő harag ereje viharként söpört végig a jelenlévők lelkén.
- Jus drein jus daun!

//"Próbaidőt" kérnék, még nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően ki tudom játszani a karaktert! (Ha minden igaz, ezt már Harperrel egyeztettem!)//

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Lexa kom Trikru Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lexa kom Trikru   Lexa kom Trikru Icon_minitime1Kedd Ápr. 19 2016, 12:03 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!

Kedves Lexa! Lexa kom Trikru 640874610
Már említettem neked, hogy mennyire imádom a karakteredet - oké, most megszegem kicsit a fogadalmam, hogy az avatarokról nem beszélek - és a play by-odat is. Alycia gyönyörű, talán meg merném kockáztatni, hogy az egyik legszebb nő a sorozatban, de az biztos, hogy nálam a top3-ban biztos benne van, de nem csak külsőleg, hanem karakterileg is! Lexa kom Trikru 728925213
Örülök, hogy sikerült rábeszélnem téged erre a karakterre, én úgy látom, eddig nagyon szépen vetted az "akadályokat", s sikerült eltalálnod a karaktert. Lexa kom Trikru 365739822
A leírásaid nagyon tetszettek, főleg a belsőd jellemzése, azt egyszerűen imádtam, hogy ilyen E/2 stílusban írtad. Még nem találkoztam ezzel a megoldással, így pedig főleg tetszett Lexa kom Trikru 305142183 Mint azt már említettem, Lexa gyönyörű, s szerintem ezt a külső jellemzésed is visszaadta, mint ahogy minden más jellemzőjét. Ami ott különösen tetszett, az az, hogy kiemelted a harci eszközeit. Lexa tudott meglepetéseket okozni e téren, tehát szerintem az egy nagyon jó ötlet volt részedről! Lexa kom Trikru 3695916250 Lexa kom Trikru 2943626911
A szerepjátékpéldád is nagyon jó választás volt, talán mondhatom azt, hogy a karakter életének legmeghatározóbb pillanatát sikerült megmutatnod nekünk. Lexa kom Trikru 533635290
Szépen és választékosan fogalmazol, s szerintem sikerült ráérezned Lexa lelkivilágára, nincs más dolgod, látogasd meg az avatarfoglalót, aztán vesd bele magad a játéktér izgalmaiba, az embereid már nagyon vártak téged! Lexa kom Trikru 798637294

Ui: Remélem, nem fogod leadni a karaktert a későbbiekben Lexa kom Trikru 4085336767


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Lexa kom Trikru
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Grounders-