KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Sasha -------- Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Sasha -------- Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Sasha -------- Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Sasha -------- Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Sasha -------- Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Sasha -------- Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Sasha -------- Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Sasha -------- Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sasha --------

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Victoria Hampton

Sky people

Victoria Hampton

Sky people
◊ Tartózkodási hely : ◊ föld
◊ Kor : 34
◊ Hozzászólások száma : 13

Sasha -------- Empty
TémanyitásTárgy: Sasha --------   Sasha -------- Icon_minitime1Kedd Márc. 15 2016, 21:49 Idéz Szerkeszt Töröl


kereslek kedves Sasha
Az emberek nem azért sírnak, mert gyengék, hanem azért, mert régóta túl erősek

Sasha Valami
foglalkozás - amit akarsz
the 100 vagy sky people
willa holland
vagy amit akarsz
17
páciens
szabad

A Bárkán rengetegszer látogattál meg. Sokszor beszéltél a szüleidről, hogy milyen szomorú vagy anyád halála óta, és, hogy apád azóta milyen erőszakos veled és az öcséddel. Mindig is akartam érted tenni valamit, de sosem hagytad. Csak azzal tudtam segíteni, hogy meghallgattalak és beszélgettem veled. Szégyelled és félsz amiért hozzám jársz, mivel ha apád megtudta volna miről beszélgetünk, még rosszabb helyzetbe kerülnél, mint amiben eddig vagy.
Ha a 100-ak csoportját választod: Nagyon aggódom miattad, amióta leküldtek titeket a Földre. Arról meg ne is beszéljünk, hogy milyen reakcióm volt, amikor megtudtam a hegyben vagytok elzárva.  Nem csak azért izgulok miattad, mert a páciensem vagy, hanem mert megszerettelek. Szinte olyan vagy nekem, mintha a nem létező húgom lennél. Hiányzol, és remélem minden rendben van veled, testileg és lelkileg is.
Ha az égiek csoportját választod: Nagyon aggódom miattad, mióta a Földre érkeztünk, mivel egyszer sem jöttél el hozzám. Ráadásul, amikor összetalálkozunk hirtelen elnézel és elrohansz mellettem. Nem tudom, hogy mit tettem ellened, vagy apád mit tett, de előttem nem kell szégyenled magad. Tagadhatatlan, hogy megszerettelek, és olyan vagy, mint a nem létező kishúgom. Lassan már fogalmam sincs, mit csináljak veled. Lehet, ha te nem jössz el hozzám, én megyek hozzád, hogy megtudjam mi történt.

Törékeny vagy, de ezt mindig elrejted mások előtt. Nem szereted, ha gyengének látnak, vagy ha bántanak. Apád bánt, fizikailag is, ezért vagy lelkileg összeomolva. Sokszor sírsz magadban és sokszor már alig bírod magad megtartani a többi ember között.

Szerintem elég fontos karakter, sok lehetőséggel, így nagyon várom :3 Ha bármi kérdés, óhaj vagy sóhaj van, akkor lehet bátran bolygatni.

Vissza az elejére Go down
 
Sasha --------
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sasha the little wings
» Sasha x Logan > Help me big bro' <

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Játékosok keresettjei-