KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Sasha the little wings  Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Sasha the little wings  Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Sasha the little wings  Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Sasha the little wings  Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Sasha the little wings  Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Sasha the little wings  Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Sasha the little wings  Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Sasha the little wings  Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sasha the little wings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sasha

Grounders

Sasha

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Ton DC
◊ Őt keresem : My sweetheart
◊ Hozzászólások száma : 4

Sasha the little wings  Empty
TémanyitásTárgy: Sasha the little wings    Sasha the little wings  Icon_minitime1Pént. Aug. 14 2015, 15:09 Idéz Szerkeszt Töröl


Sasha
Sima tenyér a hátamhoz ér, ó csak játszik a szél



lelkem darabkái...



becenevek: Sash
születési hely, dátum: Ton DC, 2153, november 07.
kor: 20
csoport: Földiek/ Erdei emberek
családi állapot: egyedülálló
play by: Hollan Roden
Öt dolog,  a külsőmről:
Alacsony vagyok: Persze, ezt lehet látni, de akkor is, irtózatosan kicsike vagyok. Alig érem el a százhatvan centit, ami nem feltétlenül baj, mert így kisebb helyeken is elférek, de nagyon sok mindenért meg kell küzdenem, és el sem tudjátok képzelni, hogy mennyire tud fájni a nyakam, amikor egy magas emberrel beszélek. Hiszen, csak nem bámulhatom végig a mellkasát.
Eper szőke a hajam: Születésemkor barna voltam, aztán az évek alatt folyamatosan változott, és körülbelül tizenkét éves koromra érte el, ezt a színt, ami megvan a mai napig ig.
Sasha: A nevemet a nagymamámról kaptam, akit Sashale-nak hívtak, édesanyám pedig azt szerette volna, hogyha nekem is ez lesz a nevem, apám viszont tiltakozott, így lerövidítve azt, kaptam egy sajátot.
Bőr: Fehér, szinte már sápadt bőröm van. Az időm legjavát a szabadban töltöm, de sosem tudtam lebarnulni. Leginkább csak leégek, ami azzal jár, hogy állandóan hámlok. Elég idegesítő.
Sport: Rendszeresen futok, hogyha ezt lehet sportnak nevezni, akkor rendszeresen sportolok. Persze nem vagyok olyan hihetetlen formában, mint azok, akiket harcosoknak képeznek ki, de az állóképességem magamhoz képest remek. Minden reggel elmegyek futni egy órát, és az ütéseket is gyakorlom néha Darren segítségével. Szóval, senki ne kötözködjön velem. * felnevet *
Öt dolog a belsőmről:
 Hobbi: Bár, talán az ember nem nézné ki belőlem, de nagyon sok dolgot szeretek csinálni. A kedvenc elfoglaltságom a rajzolás, illetve a történelem. Ezerszer is meg tudok hallgatni, vagy el tudok olvasni egy-egy részletet a történelmünkből. Annyira érdekes.
 Gyógyítás: Gyógyítónak tanulok, mert nagyon szeretem az embereket. Legyenek azok égi emberek, vagy földiek, legyenek nők, férfiak, én mindenkivel egyformán bánok, és segíteni akarok nekik. Talán épp ezért leszek jó gyógyító… mármint mások azt mondják.
 Darren: Ő az én férfim. Olyan, mint ami minden lánynak van, az a fajta álom pasi, aki elérhetetlennek tűnik, de mégsem az. Hiszen mi is találkozunk minden nap. És, ha ő nem is gondol rám úgy, nekem attól nincs megtiltva.
 Kíváncsiság: Rettentő kíváncsi ember vagyok, az voltam világ életemben. Mikor először hallottam az égi emberekről, rögvest tudtam, hogy ők bizony nem a felhők tetejéről potyogtak le. Ki akarom deríteni, hogy honnan jöttek, és én is el akarok jutni oda.
 Barátok: Igazából elég visszahúzódó teremtés vagyok, ezért nincs túl sok barátom, de nem is érzem szükségét annak, hogy én folyton a figyelem középpontjában álljak, és, hogy mindig eljárkáljak mindenfelé. Sokkal inkább szeretek magamban lenni, mint sok ember közelében. Afféle magányos farkas vagyok, annyi szent.

hallgasd történetem...

Sima tenyér a hátamhoz ér, ó csak játszik a szél

Ton DC. Ideszülettem én, csaknem húsz évvel ezelőtt, s már akkor is ilyen volt, mint most. Szeretek itt élni, nem panaszkodom, de mindig is érdekelt, hogy mi van ezen a városon kívül. Még egyszer sem léptem át a határokat, pusztán a város széli erdőkbe merészkedtem el, de hallottam történeteket emberekről, akik más emberek húsából lakmároznak, és suttognak olyanokról is, akik az égből zuhantak le ide, a bolygónkra azért, hogy elvegyék azt tőlünk.
Személy szerint már kinőttem a gyermekmesékből, s tudom, hogy az emberek nem zuhanhatnak csak úgy le ide a semmiből. Bizonyára van egy űrállomásuk, vagy egy űrhajójuk, ahol laknak, amivel elmenekültek innen mikor megtörtént a katasztrófa, most pedig vissza akarják foglalni a földjüket, de ez már nem az övék. Ez a miénk, mi építettük fel újból, mi tettük azzá, ami most. Az őseink tették élhetővé.
- Sasha, itt vagy? – üti meg a fülem egy ismerős hang, én pedig gyorsan felpattanok a fa tövéből, ahol eddig csücsültem. Igazából azért jöttem ki ide, a legközelebb eső erdőbe, hogy gyógynövényeket szedjek, hiszen gyógyítónak tanulok, és egy gyógyító nem maradhat alapanyagok nélkül. Mikor meglátom, hogy ki a látogatóm elsőnek elpirulok, majd elnevetem magam.
- Szólhattál volna, hogy te vagy az Darren, akkor nem keltem volna fel a földről – mondom, mire ő is nevetni kezd. A férfi mindig vonzotta a nők tekintetét a városban, s mégis mintha én lettem volna az egyetlen, akivel olyan sok időt eltölt, mondhatni túl sok időt fecsérel el rám, amikor sokkal fontosabb dolgokat is tehetne, lévén, hogy ő tanító. Mindent tud, és mégis szinte minden nap felkeres pár perce, különböző indokokkal. Persze, számomra ez igazán imponáló, sőt, nem tagadhatom, hogy nem keltette fel az én figyelmemet is szikár termete, és különösen szép, karakteres arca, de volt valami, ami felett nem tudtam olyan könnyedén elsiklani. Mégpedig a korkülönbség. Csaknem tíz évvel volt idősebb nálam, ő már akkor írt és olvasott, amikor én még ott fickándoztam édesanyám hasában.
- Azt hallottam, hogy kijöttél gyógynövényeket gyűjteni… - mondja halkan, majd gyengéden megérinti a könyököm – hányszor mondjam még, hogy a város határterületeire nem biztonságos egyedül kijönni? – hangjában enyhe aggodalom cseng, mire csak felvonom a szemöldököm.
- Ugyan, nem lesz semmi bajom – mondom dacosan, s hátat fordítok neki, s már épp indulnék is befelé a fák közé, mikor megérzem a kezét a derekamon. Egy rántással fordít szembe magával, olyan közel kerülök hozzá, hogy érzem a leheletét az arcomon, s fel kell emelnem a fejem, hogy a szemébe tudjak nézni.
- Csak vigyázz magadra. Te is tudod, hogy a darabolók nem a legjobb barátaink, akkor sem, hogyha te nem vagy elítélős típus. Óvakodj a határtól.
Megforgatom a szemem, eszembe jut, hogy ő nem is tudja, és nem is fogja megtudni, hogy mit tervezek, pedig ma este meg fogom tenni. El fogom hagyni ezt a helyet. Meg akarom tudni, hogy honnan jöttek az égi emberek, és meg akarom érteni, hogy egyáltalán miért jöttek ide.

tudom már messze vagy, de bennem minden halk szavad él

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Sasha the little wings  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha the little wings    Sasha the little wings  Icon_minitime1Vas. Aug. 16 2015, 14:29 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Sasha! Very Happy
Eljutottunk ide is, és szeretném megköszönni, hogy figyelembe vetted a kéréseimet. Apró dolgokról volt szó, és örülök, hogy nem problémáztál rajtuk. Gondolom, hogy eleinte abból adódtak a félreértések, hogy nem nézted a sorozatot, de ilyen gond már nem lesz, hiszen tudom, hogy nem bírtál neki ellenállni. Razz
A jellemed és a külsőd így már szép, kerek, szerintem te is közelebb érzed most már magadhoz a karaktert. Többet tudtunk meg így róla, de mégsem minden egyes mozdulatot és ez így pont elég. A szerepjátékos példád aranyos, megmosolyogtatott, gondolom, később esélyünk lesz még találkozni a fiatalemberrel. Bár a karaktered múltjáról ugyan nem sokat tudtunk meg, de bízom benne, hogy a játéktéren kiderül róla még egy-két dolog. Wink
Most már rendben vagyunk és leszünk. Kérlek, látogasd meg az avatar- és a névfoglalót, aztán futás játszani!  Sasha the little wings  2957423774


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Sasha the little wings
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum :: Karaktertemetö-