KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Juliette Bartlett Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Juliette Bartlett Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Juliette Bartlett Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Juliette Bartlett Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Juliette Bartlett Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Juliette Bartlett Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Juliette Bartlett Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Juliette Bartlett Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Juliette Bartlett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Juliette Bartlett

The 100

Juliette Bartlett

The 100
◊ Tartózkodási hely : Earth
◊ Hozzászólások száma : 6

Juliette Bartlett Empty
TémanyitásTárgy: Juliette Bartlett   Juliette Bartlett Icon_minitime1Vas. Márc. 13 2016, 21:23 Idéz Szerkeszt Töröl


juliette + bartlett
My skin has turned to porcelain to ivory to steel.



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Julie
születési hely: Ark
születési dátum:
2156. november 24.
kor: 17
csoport: The 100
pozíció: mérnök tanonc
(vegyész) / harcos
családi állapot: hajadon
play by: Nina Dobrev

survival isn't who you are, it's who you become

Külső tulajdonságok:
Azt mondják minden ember egyedi és különleges. Nos, tartok tőle, rám egyik sem igaz. Lehet különleges egy barna hajú, barna szemű, alacsony, soványka, fiatal lány, mikor minden második ember ilyen? Vagy netán egyedi, akiből létezik olyasvalaki, aki pontosan ugyanolyan? Kétlem. Sajnos az átlagosabbnál is átlagosabbnak születtem. Hosszú, hátközépig érő hajam enyhén hullámos. A szemeim inkább sötétek és meg mernék esküdni, hogy kissé ijesztően nagyok. Egészen apróba vagyok, nem nőttem magasra, sőt ha belegondolok, kevés nálam alacsonyabb embert ismerek. Karcsú sportos tatalkatom van. Hála az  égnek, ennek köszönhetően sokkal ügyesebb és fürgébb lehetek másoknál. Ebből adódóan remélem ügyes harcos válhat belőlem, még ha egyáltalán nem is szerettem volna az lenni... De ez már egy másik történet. Megszólalásig hasonlítok az ikertestvéremre Haydenre. Csupán a stílusunk más, de a legtöbb ember így sem lenne képes megkülönböztetni minket, ha egymás mellé állnánk. Fura, hiszem nem is lehetne testvérem, mégis azon kevesek közé tartozom, akik megtapasztalhatták, milyen érzés is ez, még ha az egy ember életébe került is. Szóval nem állíthatom, hogy nagy érdeklődés övezi a kinézetem. Bár ettől nem fogok éjszakákat átsírni. Csak egy lány vagyok a sok közül, és olyan világban élünk, ahol több nem is számít. Vagy legalábbis egyszer majd valakinek...

Belső tulajdonságok:
Lássuk csak, próbálok nem túl bonyolult lenni... Bár "a pontos másommal" együtt jöttem a világra, mégis mintha ég és föld lennénk Haydennel. Ő a tüzesebb, önfejőbb és a keményebb kettőnk közül. Sosem érettem, hogy lehettem én vele szemben higgadt, megfontolt és visszafogott jellem. Az egyetlen, amivel mindketten rendelkezünk, az jóanyánk makacssága, ezt sikerült ügyesen örökölnünk. Gyűlöltem, hogy Hayden legtöbbször túl nemtörődöm és annál kevesebbszer őszinte. Sokszor mondták a szüleinknek, hogy ketten osztozunk az egy emberre jutó jóságon. Talán önző gondolat, de a történtek után úgy érzem azt mind én birtokoltam és az ikertestvérembe egy cseppnyi sem szorult. Szerettem őt és sosem ártottam neki, mégis hátba támadt, és derékbe törte minden álmom és célom az életben. Törékeny és gyámoltalan voltam hozzá képest, így könnyedén összeomlottam, mikor börtönbe zártak. Ártatlanul, megbélyegezve, úgy, hogy a saját szüleid nem hisznek neked. Tedd a szívedre a kezed és mond őszintén, hogy te nem esküdtél volna bosszút, hogy nem kívántad, hogy bár felnőtt lennél és azonnal kivégeztek volna! A sok önsajnáltatás és zokogás után, leginkább keménynek, ridegnek és elszántnak kellene lennem. Én mégis maradtam a szelíd, kis kedves lány, aki régen. A fejembe vettem, hogy nem leszek olyan mint ő, nem fogom feladni, hiszen valahol a szívem mélyén még mindig nem szűntem meg szeretni, hiszen akár akarjuk, akár nem, egymás másik felei vagyunk. Most, hogy mielőtt ismét döntést hoztak volna a sorsomról, kaptam egy új esélyt. Egy újat, hogy bebizonyítsam, olyasvalaki vagyok, aki ér is még valamit, hogy megbecsült vegyészmérnök legyek, ahogy azt azelőtt is szerettem volna. Hogy a kis vékonyka lány, büszke és ügyes harcos legyen, hogy hasznomat vegyék. ...hogy érezzem, hogy élek.

Maybe life should be about more than just surviving.
Nem szeretek magamról beszélni. Sosem szerettem. Vagy inkább nem éreztem úgy, hogy lenne mit mondanom. Csak olyasmiről mesélhetek, amire az emberek általában nem túl büszkék. Arról meg minek is? Gyakorlatilag egy elítélt vagyok, akinek az ártatlanságát mindenki temeti. Hát köszönöm szépen. Pedig, röviden és tömören átgondolva egy átlagos lány vagyok, aki a születésekor meglepetésként hozta magával az ikertestvérét, ezzel halálra ítélve egy orvost. Teljesen hétköznapi körülmények között nőttünk fel, mégis valahogy teljesen másként formálódtunk, olyannyira, hogy Hayden egy nap fogta magát és a bőrömbe bújva elárult. Mivel szinte teljesen egyformák vagyunk, esélyem sem volt semmit tagadni, rögtön rács mögött találtam magam. Persze ezt is minek mesélem, hiszen így sem hinne nekem senki! Így hát általában titkolom, ki is vagyok, és mit - NEM - tettem. Bár legtöbbször ez is rosszul sül el, hiszen bár ki nem nézni belőlem, sokkal rosszabb bűncselekményeket néznek ki belőlem. No, de legyünk erősek, kegyetlen világban élünk. Egy percig sem tagadom, hogy félek tőle. Sosem ismerném be, de rettegek, hogy meghalok. Ahogy azt sem, hogy mennyire újra szeretném látni Haydent, választ kapni. Választ arra a kérdésre, hogy: "Miért?" Megérteni. Olyasvalakivé válni, akit elismernek, hogy bebizonyítsam, hogy sosem tettem olyasmit, amivel gyanúsítottak. Látod, mennyi dolgom van még? Szóval légy kedves velem, segíts túlélni és ne nehezítsd meg a dolgom. Köszönöm.

Ha egyszer naplót írnék, nem elmesélnék olyasvalamiket is, amiket másnak nem vagy csak azon keveseknek, akikhez igazán közel kerültem:
- hogy sokszor kívántam, hogy bár testvér nélkül születtem volna
- hogy a tettétől függetlenül, nem tudom nem szeretni őt
- hogy előfordul, hogy szépnek tartom magam
- hogy abba a srácba voltam fülig beleesve, akiben Hayden is
- hogy félek a bogaraktól
- hogy szeretnék vezető egyéniség lenni, de teljesen alkalmatlan vagyok rá
- hogy csak nagyon kicsit tudok úszni
- hogy sok olyan étel van, amit utálok
- hogy klausztrofóbiám van
- hogy tudatában vagyok, hogy jól harcolok
- hogy egy napon szeretnék családot
De ez ugyan kit érdekelne? Általában leragadnak a szegény, elárult lánynál, aki csak a korának köszönheti, hogy nem reptették ki a zsilipen.

Hasonló sötét, bánatos gondolatok gyakran cikáztak át a fejemen, ma mégis sokkal jobban bántottak belülről, mint eddig bármikor. Néha inkább kiabáltam volna ki mindent magamból, hogy kicsit sajnáljanak, kicsit jobban szeressenek. Mert, hát miért ne? Hiszen én is ember vagyok. És ismerjük be a jobbik fajtából, szóval talán meg is érdemelném. Hátamat nekidöntve a hűs, kemény kőfalnak mélyet sóhajtottam és hosszasan eltűnődtem vajon mit hozhat a holnap. Mert nem tudtuk, ha sejtettük is, a sors ügyesen közbeavatkozott, hogy bonyolítsa az életünket. Százkét reményteli ember, akik inkább éretlen fiatalok, akik feláldozhatóak és akiknek meg kell próbálniuk boldogulni egy olyan helyen, ahol talán már jobb, ha nem is akarunk élni...


Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Juliette Bartlett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette Bartlett   Juliette Bartlett Icon_minitime1Vas. Márc. 13 2016, 22:07 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!

Kedves Julie! Juliette Bartlett 640874610
Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek az oldalon, remélem jól érzed majd magad nálunk. Már oldalchaten is jeleztem, mennyire örülök neked, de ezt itt sem tudom kihagyni, hiszen egy canon karakter érkezése mindig feldob egészen a Plútóig Juliette Bartlett 2957423774
Be kell vallanom, Julie karaktere mindig is szimpatikus volt számomra, mikor megálmodtam a rövidke ismertetőjét. Talán a mérnöki pálya iránti vonzódása miatt vagy csak azért mert ő egyszerűen egy olyan személy, akit nem lehet nem szeretni. Juliette Bartlett 4085336767 De komolyan, nem is értem, hogy a testvéred vajon miért akarhatott neked ártani, te maga vagy az ártatlanság megszemélyesítője, hiszen még azok után is, amiket ellened tett, te nem fogadtál bosszút ellene. Hát ki vagy te, ha nem egy "földre szállt angyal"? Juliette Bartlett 1670913426 Tulajdonképpen ez a megnevezés most rád olyan szuperül illik, hogy nagyon büszke vagyok magamra, amiért ilyen spontán jött Juliette Bartlett 728925213
A lapod felépítése nagyon tetszett, egyedi volt és olvastatta magát. Amit külön kiemelnék, mert nagyon ötletes volt, az a felsorolásszerű része a lapodnak. Az valami szuper volt! Juliette Bartlett 2943626911 Szépen fogalmazol, így a leendő partnereidnek is biztos jó élményben lesz részük, mikor veled játszanak. Juliette Bartlett 365739822
Nem is tartalak fel tovább, látogasd meg az avatar- és pozíciófoglalót, jelentkezz be az activity check-be, aztán hódítsd meg a játékteret! Juliette Bartlett 1204061506


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Juliette Bartlett
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliette Bartlett
» Hayden Bartlett
» Hayden Bartlett
» Hayden Bartlett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: the 100-