KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Bellamy Blake Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Bellamy Blake Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Bellamy Blake Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Bellamy Blake Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Bellamy Blake Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Bellamy Blake Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Bellamy Blake Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Bellamy Blake Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Bellamy Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bellamy Blake

The 100

Bellamy Blake

The 100
◊ Tartózkodási hely : Earth
◊ Hozzászólások száma : 13

Bellamy Blake Empty
TémanyitásTárgy: Bellamy Blake   Bellamy Blake Icon_minitime1Pént. Feb. 19 2016, 07:58 Idéz Szerkeszt Töröl


Bellamy Blake
Slay your demons when you're awake, they won't be there to get you in your sleep.



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Bell
születési hely: Ark
születési dátum: 2150.02.10.
kor: 23
csoport: The 100
klán:
pozíció: Vezető
családi állapot: Egyedülálló
play by: Bob Morley

survival isn't who you are, it's who you become

Külsőre sokban hasonlítunk a húgommal. Bőrünk az év minden szakaszában bronzosan barna, ami sokak szemében talán irigylésre méltó, hajam éppen olyan sötétbarna és általában egyenes mint az övé. Hajam már rég nem olyan rendezett, mint amikor az édesanyám minden este rám szólt, hogy igazítsam meg. Engedtem hosszabbra nőni és sokszor jóval csapzottabb az indokoltál is, de be kell vallanom idelent már ez az utolsó dolog, amire odafigyelek. Én azonban Octaviaval ellentétben édesanyánk mélybarna, mandula alakú szempárját örököltem meg. Vonásaim markánsak, felnőttesek nem vagyok éppen az az örök kisfiús megjelenésű ember. Az állam vonala kifejezetten hangsúlyos, ezt apámtól örökölhettem.
Már az Arkon sem voltam éppen puhány, de a földi életnek még komolyabb erőnléti szükségletei vannak. Rengeteget edződtem amióta landoltunk a szállítóval, hiszen komoly erőkifejtésekre van szükség, főleg úgy, hogy mindent magunknak kellett felépíteni idelent. Az ellátmány véges ideig tart majd ki, a földiek pedig veszélyben érzik területeiket a landolás óta. Harcra késszé és igazi vezetővé kellett érnem, hiszen a többiek harcosként is számítanak rám. A vadászattal egybekötött portyák a környező erdőben sokat fejlesztettek a reflexeimen, a Föld nem biztonságos a számunkra, így sokszor még az is luxus, hogy álomra hajtjuk a fejünket.
Magasságomat átlagosnak mondanám a férfiak között. Durván 180-185 cm magas lehetek.

Erős vagyok, mert annak kell lennem és az emberek ezt várják el tőlem. Valaki olyanná nőttem ki magamat, amiről az Arkon nem is álmodhattam. Egy középszerű élet várt volna rám korlátozott felelősséggel. A földet érés óta azonban vezetővé kellett érnem. Gyorsan, mert az emberek vezető nélkül vadállatokká válnak és erejüket fitogtatva marcangolják szét a közösségek. Clarke mellett én lettem a rebellis vezető, mert méltónak tartottak rá. A felelősségérzet pedig keményíti a lelket. Objektíven kell gondolkoznom és ritkán hagyatkozhatom kizárólag az érzéseimre, mert ez tesz egy vezetőt igazán erőssé. Talán az egyik legnagyobb erényem, hogy tudok alfa módjára egyben tartani egy egész falkát mégis tudom, hogy ki előtt érdemes fejet hajtanom és belátom, ha az én utam nem a legideálisabb a többség számára.
Erőembernek tartom magam, aki sokszor először üt és csak utána kérdezek. Sokszor kerülnek előtérbe az érzéseim, mint a bosszú, a gyász és ilyenkor a józan ész sajnos nem tartozik a fegyvereim közé. Mégis elismerem ha hibázok és hajlandó vagyok kijavítani az általam okozott károkat.
Domináns személyiségnek tartom magamat ez sokszor megmutatkozik a Clarkkal váltott érdes szavakban. Kettőnk közül pedig általában az győz, aki után nagyobb tömegek mozdulnak meg. Önfejű és makacs vagyok, így sok sebet cipelek már testemen és a lelkemen is egyaránt.

Maybe life should be about more than just surviving.
Megfogadtam, amikor először tartottam kezemben csepp testét, hogy oltalmazni fogom őt akár az életem árán is. Hatalmas kék szemei csodálkozva pislogtam a szobára ami az életet és a fogságot is jelentette neki egyszerre. Féltve óvtam minden léptét, hiszen egyetlen vétke volt a húgomnak, hogy megszületett. Ez pedig előre megpecsételte a sorsát. Octavia volt az, aki miatt az én sorsom is megváltozott, hiszen, amikor kiderült, hogy a Földre küldik nem volt kérdéses, hogy vele tartok-e. Nem hagyhattam, hogy egyedül érkezzen meg egy helyre, amit nem ismer, olyanokkal, akik könnyedén az életét vehetik. A kishúgom. Mégis mit tehettem volna?

-Bell!-hangja ránt vissza gondolataimból. Már egy ideje ott guggolok a tűz mellett és figyelem az éjszakába mardosó lángokat. Felé pillantok és alakja lassan rajzolódik ki a fák közül.
-Nem mászkálsz oda be egyedül, ugye?-nézek rá enyhén felhúzva a szemöldökeimet. Nem szeretem, amikor nem tudom rajta tartani a szememet. Ez a hely veszélyes akármennyire is varázslatosnak tűnhet a számára és nem tudom hogyan tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, ha azért halna meg, mert éppen egyedül volt. Nem figyelhetem minden léptét, hiszen O kezd szépen lassan nővé érni és nem kifejezetten tudja tolerálni folytonos jelenlétemet.
-A vezér azt mondta, hogy nem mehetek, úgyhogy nem is teszem.-pillant rám ártatlan szemekkel mégis valamiféle dacosságot vélek felfedezni a hangjában. Leül mellém a porba és egy mélyet szippant a levegőből.
-Olyan csodáltos nem?-teljesen témát vált szinte átszellemülve a minket körülölelő természettől. Csak rápillantok és nem válaszolok. Tudja, hogy valamilyen szinten én is örülök annak, hogy mi itt lehetünk, hogy mi léphettünk elsőnek a zöld növénytakaróra, de ennyi idő alatt rájöhetett volna, én képtelen vagyok csak a jót, csak a szépet látni mindenben. Majd talán idővel ezt ő is megtanulja, de akkor mad eltűnik a szemeiből az ártatlan csillogás és harcossá válhat, ahogyan azt mi is megtettük. Nem akarom, hogy túl gyorsan nőjön fel, de azt hiszem ezen a helyen nem lesz más választása.
Felsóhajt, ami most valamiért bosszant egy kicsit.
-Bellamy. Tiéd az őrség.-jelenik meg a hátam mögött valaki, aki aztán távozik is aludni.
-Veled mehetek?-Octavia azonnal kapna az alkalmon, de ezt a kérdést most inkább megválaszolatnaul hagyom. Úgyis tudja, hogy nem jöhet és nem azért, mert nem akarom, hogy nagyobb részt vegyen ki a közösség életéből, hanem azért, mert ha bajba kerülünk nem tudok majd egyszerre védekezni és rá is vigyázni. Egyenlőre még nekem is sokat kell fejlődnöm. Még nem látom a fák között meglapuló árnyakat, a halk lépteket és a nyomokat is csak nehezen és lassan tudom követni.
Még nem az otthonunk ez a hely, de ha túlélünk, akkor azzá válhat.

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Bellamy Blake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellamy Blake   Bellamy Blake Icon_minitime1Vas. Feb. 21 2016, 21:56 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Bellamy! Bellamy Blake 640874610
Sajnálom, hogy megvárattalak, csak hétvégén végre meglátogattam a legjobb barátnőmet és már lestoppoltalak, hogy én akarlak elfogadni, de ugye eddig időm nem volt rá, szóval naaaaaagyon sajnálom, itt egy bocsánatkérő ölelés Bellamy Blake 4085336767
A pb-dről nem szeretnék áradozni, mert rólam sajnos sokan tudják, hogy Bob Morley mennyire a gyengém, és nem, nem akarod te ezt tudni Bellamy Blake 728925213 Bellamy Blake 1818535704
Szóval, rátérnék a lapodra (tudom, hogy már sokat pofáztam Bellamy Blake 3553748529 ). Szerintem nyugodtan mondhatom azt, hogy jól megfogtad a karaktert. Tetszett a jellemzésed, már ott éreztem valamit, hogy jó kezekbe került a karakter, s ezt az érzésemet még tartani szeretném. A szerepjátékpéldád ugyan rövid volt, mégis elegendő ahhoz, hogy megbizonyosodjak róla, nem fogsz csalódást okozni. Úgy gondolom, hogy jó jelenetet is választottál, mindig is imádtam azt a testvéri köteléket, ami Bell és O. között van Bellamy Blake 246411915
Nem is tartoztatlak fel tovább, hanem utadra engedlek! Látogasd meg kérlek az avatarfoglalót, hogy lecserélhessük majd a kódot, aztán suhanj játszani, már biztos sokan várnak rád (igen, én is Bellamy Blake 1818535704 ).


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Bellamy Blake
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bellamy Blake
» Bellamy Blake
» Octavia Blake
» Octavia Blake
» Octavia Blake and her renegades stuff

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: the 100-