KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherina Gibson

Mountain man

Katherina Gibson

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 16

Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Empty
TémanyitásTárgy: Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál?   Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál? Icon_minitime1Vas. Aug. 30 2015, 19:18 Idéz Szerkeszt Töröl

Faye & Kath

Ilyesmire gondoltál?

Néha jól jön az, hogy szabad bejárásom van a raktárakba. Nem csak azért, mert így Adelaide-dal bármikor bemehetünk bohóckodni, vagy azért, mert az ottani műalkotásoktól ihletet kaphatok. Nem, néha akkor is jól jön, ha egy kedves ismerősnek szüksége van valamire. Itt van például Faye, akinek egy hónapja született a kisbabája és nem kapott játékot a gyermeknek valami olyasmi indokkal, hogy nincs több. Tudtam, hogy ez nem igaz, hiszen a hármas számú raktárban több dobozt is láttam, amikben igazán jó állapotú, használaton kívüli gyerekjátékok vannak. Van engedélyem, bármit kihozhatok a raktárakból és úgy gondolom, hogy mondjuk egy plüssállat még nem okozna világvégét azzal, hogy elviszem a dobozból...
Ráadásul tudom, hogy ma Joe őrködik a hármasnál, ő pedig elég laza ahhoz, hogy ne problémázzon ilyen dolgokon. Fekete csőnadrágot és kék hosszú ujjú felsőt viselek, bár utóbbinak az ujjait szokás szerint feljebb húzom, mert nem szeretem a hosszú ujjút. Vállamon a szokásos vászontáska lóg, amit akkor hozok magammal, ha a filmklub miatt szükség van valamire.
- Szia Joe, hogy vagy? -
érdeklődöm mosolyogva, mikor odaérek, megvárom a válaszát, majd a beléptetőkártyámmal bemegyek a raktárba. Megcélzom az ötödik sort, azon belül is a második polcot, melyen állnak a papírdobozok, s tudom jól, hogy mind játékokkal teli. Kihúzom az egyiket és aranyos plüssállatok bámulnak vissza rám, én pedig hirtelen nem is tudom, hogy melyiket vigyem. Mit is mondott Faye? Kisfiú? Kutatok, fötrök, majd kiveszek egy jó nagy Micimackót. Igen, ez tökéletes lesz! A probléma csak az, hogy ez nem fér bele a táskámba... Hmmm... Nem baj, majd Joe elnézi nekem, talán...
Furcsán néz rám, mikor kilépek a nagy plüssmackóval, de nem kérdez semmit, csak int a fejével, hogy jól van, oké, menjél, ha ez neked annyira kell. Hatalmas vigyor ül ki az arcomra és boldogan viszem a nagy mackót. Faye-el azt beszéltük meg, hogy délután négykor találkozunk a bordó társalgóban, így arra veszem az irányt, valószínűleg kések pár percet, de a plüss majd úgyis eltereli erről a figyelmet.
Nagyjából elrejtem a hátam mögé Micimackót és úgy lépek oda az újdonsült anyukához. - Remélem tetszeni fog - vigyorgok még mindig, majd előrántom a plüsst.




♰ note ♰ music ♰ words
✖ K.P ✖

Vissza az elejére Go down
 
Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Faye Wienfield (Alcor)
» Faye Wienfield (Alcor)
» Kath filmkockái
» James & Kath
» James & Kath - Are you ok?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum-