KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Faye Wienfield (Alcor)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Faye Wienfield

Mountain man

Faye Wienfield

Mountain man
◊ Hozzászólások száma : 4

Faye Wienfield (Alcor) Empty
TémanyitásTárgy: Faye Wienfield (Alcor)   Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1Szer. Aug. 26 2015, 14:56 Idéz Szerkeszt Töröl


Faye Wienfield
Csodálatos az, amit egy nő megbír! - Egy nő, aki anya; - egy anya, aki szeret.



lelkem darabkái...



becenevek: Faye
születési hely, dátum: Mount Weather, 2149. május 5.
kor: 24
csoport: Mountain men
családi állapot: egyedülálló
play by: Ginnifer Goodwin
Bevallom, utálom magamat jellemezni. Olyan, mintha saját magammal büszkélkednék, holott erről szó sincs. Én nem magamra vagyok büszke, hanem a szüleimre, amiért egy ilyen embert neveltek belőlem, amilyen vagyok. Úgy értem, hogy becsületest, pont mint amilyenek Ők is voltak. Persze hibáztam az életem során én is éppen eleget, de egy valamit megtanultam: értékelni azt, amink van, és beérni annyival, amennyink van. Gyűlölöm az eőszakos embereket és azokat, akik abból élnek, hogy másokat tönkre tegyenek. Bár sok mindenem nincs meg, nem is volt, és talán nem is lesz, de semmire nincs is szükségem, csak arra, hogy a kisfiam mindig mellettem legyen. Ő jelenti számomra a legnagyobb boldogságot, és bár még csak alig egy hónapos, mégis elképesztő büszkeséggel tartom mindig a kezemben.
Egyik legnagyobb álmom, hogy egyszer valahogyan kiszabaduljak innen. Egy olyan helyre menjek, ahol nincsenek hegyek, az emberek kiállnak egymásért, és ahol békesség van. Talán van ilyen hely valahol, talán egyszer el is jutok oda. Ehhez azonban még talán várnom kell egy kicsit.
Jelenleg hosszú, hullámos, barna hajam van, de gyakran vágom le egésszen rövidre, míg aztán újra meg nem nő. Olyankor kicsit fiúsan nézek ki, de még ez sem zavar igazán. A szemem színe zöld, amit fogalmam sincs, hogy kitől örökölhettem, hiszem anyunak és apunak is barna volt. Nem vagyok túl magas, sem túl vékony, de meg vagyok elégedve magammal. Ha én nem fogadom el magamat úgy, ahogyan vagyok, akkor ki fogadjon el?

hallgasd történetem...
Kisbabámat a kezemben tartva dúdolok egy számomra kedves dalt, amivel az édesanyám engem is mindig megnyugtatott, amikor féltem. Bár már nem él, mindig mosolyogva gondolok vissza a gyerekkoromra, ami gyönyörű volt. Az apám is beteg, talán csak napjai, hetei lehetnek hátra, pont ezért igyekszem a lehető legtöbb időt vele tölteni. Gyerek koromban gyakran éreztem úgy, hogy nem tartozom közéjük, meg, hogy valamit eltitkolnak előlem, de ahogyan egyre nőttem rájöttem, hogy mindez csak az agyam szüleménye csupán. Nem szabad néhány álom után mennem, ami folyton elvisz egy másik világba, egy szebbe. Aztán persze arra is rájöttem, hogy mindez azért van, mert szeretném megnézni a világot máshonnan. Egy olyan helyre eljutni, ahol nincsennek hegyek, nincs sötétség. Szeretek itt élni, de azért mégis... egy részem valahová máshová húz.
Hinta székemben ülve, mosolyogva figyelem a karomban alvó csöppséget. George a legszebb ajándék, amit kaptam, a boldogságom. Mindössze egy hónapja van a világon, és máris mosolyt csal az emberek életébe. Hogy is ne csalna... hiszen olyan ártatlan, és gyönyörű. És az enyém... csakis az enyém. Végig simítok az apró arcán, mire halk nyöszörgés hagyja el a száját. Nem nyitja ki a szemét, tovább alszik. Elmosolyodok és ismét dúdolni kezdek. Már épp átadnám magamat az álom világának, amikor valami zaj üti meg a fülemet. Rémülten nyitom ki a szemeimet, adok egy puszit a kisababám homlokára, aztán óvatosan felállok, George-ot a kis kosarába rakva. Kilépve a szobámból, még hangosabban hallom a hangokat, valakik veszekednek, aztán a veszekedésből már dörömbölés lesz. Megrémülök.
- Tűnj az utamból, Harmsworth! - remegni kezdek az ismerős hang hallattán, rögtön felismerem a gazdáját. Több mint 9 hónap óta először hallom ezt a rideg, mogorva hangot. A gyermekem apjáét, akit valamikor mindennél jobban szerettem. A zaj irányába szaladok, egészen addig, amíg meg nem pillantom a két mostanra verekedő férfit. Az egyik a gyermekem apja, a másik pedig az unokatestvére, aki nem csak a legjobb barátom, de a kisfiam pót apukája is. Ő az, aki hónapokon keresztül mellettem volt, aki fiaként szereti a csöppségemet, aki végig segített az anyám elvesztésén, és aki tarjta bennem a lelket, amikor a haldokló apám mellett ülök.
- Elég! Hagyjátok abba! - sikítok fel, aztán beállok kettejük közé. Gyűlölettel nézek rá a férfira, akit valamikor annyira szerettem, és összeszorítom az öklömet. Legszívesebben én is bekevernék neki egyet, de ehelyett csak nyelek egyet és kérdőn nézek elöbb rá, aztán a legjobb barátomra. - Megőrültetek? És te meg mit keresel itt? Hm? - Arcomról lerí a gyűlölet, ahogyan a gyermekem apjára nézek. Kerüli a tekintetemet, mintha valamit mondani akarna. Kinyítja a száját, hogy megszólaljon, aztán meggondolva magát összecsukja. Végül ismét kinyítja, így vágva bele mondókájába.
- A gyerekemért jöttem. - nyögi ki, belőlem meg valami fura cincogás tör elő. Ez meg mi a fenéről beszél? Megőrült.
- Semmi közöd ahhoz a gyerekhez! - Szólal meg a hátam mögül Edward, én meg érzem, ahogyan remegni kezd az egész testem. Ez meg mi a fenéről beszél? Szólni akarok, megmondani, hogy tűnjön el innen, és soha többé ne jöjjön vissza, azonban nem jön ki hang a torkomon.
- Én vagyok az apja! Neked nincs hozzá közöd! Tűnj innen! - érkezik a válasz, aztán minden annyira gyorsan történik. Az egyik percben még remegve állok kettejük között, a másikban pedig már a földön találom magam, erőtlenül, zokogva. Edward lehajol hozzám, az ölébe vesz, bevisz a szobába, a gyerekem apja pedig követ minket. Szólni akarok ismét, hogy ne jöjjön a George közelébe, hogy semmi köze hozzá, de hang nem jön ki a torkomon. Veszekednek, én azonban nem hallok semmit. Végül pedig mindent feketeség vesz körül.

Kinyítva a szememet, meglepődve veszem tudomásul, hogy a hálóingemben vagyok, az ágyamban. Mellettem pedig a széken ülve alszik Edward. Elmosolyodok, aztán eszembe jut, hogy mi is történt. El akarták vinni a  fiamata... elájultam. George... Hol van George?! Felülök az ágyban, mire rémülten kinyítja a szemét Edward is, álmosan néz rám. Nem aludhatott túl sokat.
- Hol van a fiam? - Kérdem rémülten, de Edward csak megszorítja a kezemet és megnyugtatva mosolyog rám.
- Sss... alszik. - válaszolja mosolyogva, én meg észre veszem a kis kosárban alvó csöppséget. Óvatosan kelek ki az ágyból és magamhoz ölelem. Nem bírnám elviselni, ha nem lenne. - Azt mondta visszajön érte. De nem kell félned... nem hagyom. Hallod? - bólintok, és tudom, hogy valóban nem fogja hagyni. A gyermekem apjának semmi köze nem lehet a fiamhoz.

Vissza az elejére Go down
Mizar

Admin

Mizar

◊ Tartózkodási hely : Valahol az erdő mélyén...
◊ Kor : 32
◊ Őt keresem : Everyone
◊ Hozzászólások száma : 57

Faye Wienfield (Alcor) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faye Wienfield (Alcor)   Faye Wienfield (Alcor) Icon_minitime1Pént. Aug. 28 2015, 12:20 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Szia Faye/Alcor bárminek is neveztesd magad a keresés alapján! Very Happy Bár azt hiszem egyelőre előbbi! Smile
Először is hadd köszönjem meg, hogy elvitted a canonom, még ha pont gondolkoztam is rajta, hogy megcsinálom. Mert így volt, ezen igyekszem túl tenni magam, amióta beregisztráltál vele. Te gyorsabb voltál, és talán jót is tettél velem. Very Happy Meg még azt tenném hozzá, hogy megfogadtam, hogy sosem teszem, de most nem tudok ellenállni: imádom a play by-od. Faye Wienfield (Alcor) 2558943715 No, de elég a rizsából, rátérnék a lapodra, és magára a karakterre. Faye Wienfield (Alcor) 728925213
Faye nagyon hasonlít ahhoz, akinek én megálmodtam, így ez pipa. Emellett pedig adtál neki történetet, amit én anno nem tettem meg, tőlem csak sablont kapott, meg valamit, amiről a lánykád semmit nem tud. Lányka? Nő. Anya. És vezetnek is a sztoriból tovább a szálak. Úgyhogy tetszetős, nagyon is. Azt hiszem Edward mellett leadom a voksomat. No, de. Dráma van, és van készülőben. Pipa. Így hát érzelmes-e? Pipa. Szinte érzem a feszültséget futkározni benne, ahogy azon gondolkozik ott lehet-e a karjában a gyereke, amikor kilép a szabadba, vagy hogy melyik férfi oldalán. Jól fogalmazol. Pipa. Megragadtad, és érzed a karaktert. Pipa. Várom, hogy mi sül ki a történetből. Pipa. Így hát itt virít ez a sok zöld valami a jegyzeteimben. Elfogadlak-e? Pipa. Akarom mondani: naná hogy!!!
Nyomás karit hirdetni, mert úgy érzem fogsz! Aztán kötelességből ott az avatarfoglaló, és usgyi játszani! Very Happy


Vissza az elejére Go down
https://we-are-grounders.hungarianforum.com/
 
Faye Wienfield (Alcor)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Faye Wienfield (Alcor)
» Faye & Kath - Ilyesmire gondoltál?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum :: Karaktertemetö-