KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Skylar M. - soon Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Skylar M. - soon Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Skylar M. - soon Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Skylar M. - soon Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Skylar M. - soon Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Skylar M. - soon Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Skylar M. - soon Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Skylar M. - soon Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Skylar M. - soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Skylar McNamara

Mountain man

Skylar McNamara

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Hozzászólások száma : 7

Skylar M. - soon Empty
TémanyitásTárgy: Skylar M. - soon   Skylar M. - soon Icon_minitime1Hétf. Márc. 14 2016, 18:52 Idéz Szerkeszt Töröl


Skylar McNamara
Ha az ember elért a világ végére, aligha számít hogyan jutott oda



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Sky, S
születési hely: Mount Weather
születési dátum:2151. Január 11.
kor: 22
csoport: Hegyi emberek
klán:Klán nélküli
pozíció: Ápoló
családi állapot: Egyedülálló
play by: Candice Accola

survival isn't who you are, it's who you become

Mondhatni hosszú szőke hajam van, amit hullámos fürtökben hagyok ráomlani a vállaimra. Az egész testemen a szemeimet szeretem a legjobban, ha sminkelek akkor ezeket szoktam kiemelni, ezt szeretem hangsúlyozni. Mondjuk nincsen magammal bajom egyeltalán, a sors szerencsére jó genetikával áldott meg. Szeretek sportolni, futni, felüléseket csinálni, és minden egyéb olyan dolgot csinálni ami erősít engem fizikailag. Szeretek sminkelni, még egészen kicsi koromban kezdtem el megtanulni, hogy hogyan kell szép sminket csinálni magamnak, egyedül kisérleteztem, mivel az anyukám aki segíthetett volna ebben, az meghalt. Apám pedig... Ez nem igazán apa-lánya program. Kecses, nőies alkatom van. Ruhák terén nem nagyon vagyok válogatós, de azért szeretem az ízléses, nőies darabokat. Cipőket tekintve szintúgy mindenevő vagyok, szeretem a magassarkúakat, de ugyan úgy szeretem például a torna cipőket is. Kiegészítőként általában nyakláncokat és karkötőket hordok, a fülbevalókat nem szeretem. Van egy ékszerem, amit soha nem szoktam levenni, egy gyűrű, nem túl feltűnő, nem giccses, nem hiszem, hogy olyan nagy értéke lenne, nekem viszont mindennél többet ér, még anyukámtól kaptam, így hát sosem fogok megválni tőle.

Hogy milyen is vagyok én valójában? Nos, ez eléggé összetett, soha nem lehet rajtam rendesen kiigazolódni, mindig tudok valami meglepetést tartogatni mások számára. Lehet mondani rám azt, hogy magamba zárkózott ember vagyok, de ez csak azért van, mert az életem során eléggé sok fájdalmon kellett keresztül mennem, és talán eleve ilyen vagyok, magamba zárkózós, depressziós lélek. Nem nagyon szoktam másokkal barátkozni, csak egy-két olyan barátom van, akikben határtalanul megbízok, pont azért, mert nem tudok hamar megbízni másokban, nem tudom megmutatni egy vadidegennek az igazi énemet, nem tudok megnyílni másoknak, nem tudom megmutatni nekik, hogy milyen az igazi Skylar, ők csak egy depressziós lányt látnak, akinek sürgősen szüksége lenne egy dilidokira, mert a fejében valami nagyon nincs rendben. Pedig minden rendben velem, szimplán csak nem hagyom, hogy mások fájdalmat okozzanak nekem. Mint minden embernek, nekem is vannak rossz tulajdonságaim, például szeretek másokat manipulálni; erre pedig nem vagyok büszke, de én ilyen vagyok és már nem fogok megváltozni. Akinek fontos vagyok az elfogad úgy, ahogy vagyok, mert ha elég kitartóak akkor megmutatom nekik az igazi énemet, képes leszek befogadni őket a szívembe. Megismerhetik az igazi Skylart, aki kedves, barátságos és segítőkész.

Maybe life should be about more than just surviving.
2151-ben születtem téli napon, blablabla, ide jönne most az a rész, hogy milyen jó gyerekkorom volt, szerető szülők és minden ilyen hülyeség, de az életem távolról sem fenékig tejfel. Sőt! A mai világban senkinek nincs könnyed élete, és itt most nem csak a szokásos kamaszkori nehézségekre gondolok, ugyan már! Azok a 'problémák' mostanra már semmit nem jelentenek, a valós problémákhoz képest. 97 évvel ezelőtt történt egy nukleáris katasztrófa, ami miatt a ma élő emberek élete mondhatni megvan pecsételve. Sosem tudhatod, hogy mikor fogsz megfertőzödni, csak annyit tudsz, hogy nem vagy immunis. Annak a gondolata pedig, hogy akár holnap is meghalhatsz... Kegyetlen, felemészt belülről, másra sem tudsz gondolni csak arra, hogy milyen lenne meghalni... Milyen érzés lehet a halál. Én legalábbis így vagyok vele, de lehet mások nem így vélekednek a kialakult helyzetről, ez csak én vagyok, az én szavam pedig ilyen témákban nem igazán számít, tekintve azt, hogy mások szerint rettentően depressziós egy ember vagyok. Nos, azért nekem is megvan erről a véleményem, de mindegy is, én csak egy ember vagyok a sok közül, nem számítok én senkinek. Legalábbis akinek számítottam az meghalt, mert megfertőződött. Az anyukám meghalt még akkor, amikor 7 éves voltam. Emlékszem, nagyon nehezen bírtam csak feldolgozni a halálát, mindenkivel veszekedni tudtam csak, az apámat eltaszítottam magamtól, mert azt mondtam, hogy az ő hibája volt az, hogy anya meghalt, hogy ő tehet mindenről. Ez persze nem volt igaz, csak akkoriban egyszerűbbnek éreztem azt, hogy mást okolok, minthogy inkább feldolgozzam az anyám elvesztését. Nem akartam elfogadni ezt a tényt, hogy akit a világon a legjobban szerettem az már nincs többé. Talán az volt az az idő, amikor elkezdtem magamba fordulni, akkor taszítottam el szinte mindenkit magamtól. Családtól kezdve egészen a barátokig. Mindenki megutált engem, hozzá teszem jogosan, így vissza gondolva szerintem én is megutáltam volna magamat, akik mellettem álltak a gyász időszaka alatt, egyeltalán nem érdemelték meg azt a viselkedést, amit anno kaptak tőlem. Százszor megbántam már azt, hogy régen olyan voltam amilyen, de ennek már több éve.
Ahogy teltek az évek, én is megváltoztam. Nem voltam annyira magamba zárkózva, mint régen, de nem engedtem senkit közel magamhoz olyan hamar, ez igaz a mai napig. Nem bízok meg hamar másokban, viszont úgy döntöttem, hogy szeretnék másokon segíteni, pont ezért döntöttem úgy, hogy beállok ápolónőnek, ha már ezzel is tudok segíteni másokon, akkor nekem már megérte. Az életemet próbálom a rendes kerékvágásba hozni, már amennyire ezt ebben a világban meglehet tenni. Próbálok barátkozni és lebontani a falakat amiket az évek során magam köré építettem, de mint mondtam, nem megy ez olyan gyorsan, hiszen olyan sok ideig csak magamra számítottam, hiszen a viselkedésem miatt az apám meggyűlölt, a barátaim elhagytak... Viszont rá kellett döbbennem, hogy nem bírom ki, ha nincs mellettem valaki, akire mindig számíthatok, akire támaszkodhatok, ha baj van, elmondhatom neki, ha valami nyomja a szívemet. Pont ezért is mentem el ápolónőnek, ott több embert ismerhetek meg, közelebb kerülhetek hozzájuk és esetleg sikerül barátokat szereznem, és beilleszkednem ebbe a mai világba.

Vissza az elejére Go down
Odette Montgomery

Admin & The 100

Odette Montgomery

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : ∆ Everywhere
◊ Kor : 26
◊ Őt keresem : ∆ My happiness
◊ Hozzászólások száma : 63

Skylar M. - soon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skylar M. - soon   Skylar M. - soon Icon_minitime1Hétf. Márc. 14 2016, 20:48 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Skyler! Skylar M. - soon 728925213
Nagyon boldog vagyok, hogy végül úgy döntöttél, hogy jössz ide is játszani és remélem, hogy jól fogod magad érezni itt. Skylar M. - soon 2558943715 Na de akkor kezdjük is el a kis szertartásomat, készülj fel, hogy nagyon sokat áradozok itt majd, de hét én csak ilyen vagyok. Skylar M. - soon 3707279311 A jellemed tetszik, olyan átérezhető és emberi, tudod az emberek többsége így van, csak legtöbbjük nem látja be, hogy mondhatni gondjai vannak, mert a depresszió az mondhatni egy fajta gondnak -nem rossz értelemben-, de lehet rajta segíteni. Skylar M. - soon 1806508759 Remélem találsz majd magadnak egy olyan valakit, aki felnyitja a szemed és segít túl lenni ezen a korszakon, hisz ahogy mondtad az emberek változnak, te is képes vagy a változásra. Wink
A pb-det imádom, és szerintem jól leírtad, hogy hogyan is néz ki Miss Accola, azonban arra még nem nagyon volt példa, aki beszélt volna a sminkelésről és a cipőkről, ez igazán tetszett, mondhatni egyedinek, szóval azt kell hogy mondjam, eddig megjár neked az ötös, de erre a csillagot majd a történeted fogja rakni, mert drága szeretem, ahogyan írsz Skylar M. - soon 4085336767
Annak is nagyon örülök, hogy végre valaki egy hegyit hozott, hisz sajnos annyira nem népszerű csoport pedig baromi sok lehetőség van ebben is, főleg hogy most nektek lesz a legnagyobb szerepetek. Skylar M. - soon 2376614822 Aztán még itt van az is, hogy ápoló vagy, hidd el rengeteg dolgod lesz és nem igazán fogsz ráérni lustálkodni ám, meg csúnya dolgokat is fogsz látni.. Egy hólyagos és vérző test nem szép látvány, de drága én orvos vagyok, bírom az ilyeneket, gondolom te is fogod. Skylar M. - soon 2558943715 Sajnálom anyukádat és sajnálom, hogy ilyen életed volt Skyler, remélem most már minden rendben lesz veled és jól leszel, mert tudod én szorítok neked és reménykedem minden jóban nekem. Skylar M. - soon 3832127242
Tehát menj és foglalóz ott ahol, még nem tetted meg és kérlek látogasd meg az Activity Checket, hisz gondolom maradni akarsz majd. Skylar M. - soon 1572816960 Szóval vesd vele magad az oldal életébe.
Üdv köztünk Skyler  Skylar M. - soon 1243672476


Vissza az elejére Go down
 
Skylar M. - soon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James & Skylar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Mountain men-