KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Maddox Rhodes Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Maddox Rhodes Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Maddox Rhodes Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Maddox Rhodes Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Maddox Rhodes Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Maddox Rhodes Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Maddox Rhodes Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Maddox Rhodes Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Maddox Rhodes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Maddox Rhodes

Sky people

Maddox Rhodes

Sky people
◊ Kor : 29
◊ Hozzászólások száma : 3

Maddox Rhodes Empty
TémanyitásTárgy: Maddox Rhodes   Maddox Rhodes Icon_minitime1Hétf. Márc. 14 2016, 15:23 Idéz Szerkeszt Töröl


Maddox Rhodes
"This time I'll fight for myself as you try to fuck me over"



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Mad, Maddox
születési hely: Ark
születési dátum: 2194.03.11
kor: 21
csoport: Sky People
klán: -
pozíció: katona/őr
családi állapot: egyedülálló
play by: Colton Haynes

survival isn't who you are, it's who you become

Saját magam jellemzése sosem ment valami ’sikamlósan’. De azért tehetünk rá egy próbát. Először is a külsőm, ha esetleg nem látnál jól –javaslom a szemvizsgálatot-, nem vagyok túl magas (kb. 179 cm). A hajam barna és szokásomhoz híven általában oldalt rövidebbre vágatom, hogy haladjak a korral. Plusz, mert ez amúgy is jobban tetszik. Reggel meg ha erőm sincs megmozdulni egyszerűen beletúrok aztán ’jónapot’. A szemeim zöldeskékek vagy kékeszöldek –oly mindegy-, pont mint amilyen apának, meg a nagyapámnak, szóval valószínűleg tőle örököltük. Alkatilag szálkásnak tartom magam és van is okom rá. Bla-bla-bla, térjünk a lényegre. Mondjuk úgy, hogy a legelső dolog, ami biztos vagyok benne, hogy mindenkinek elsőre feltűnik, az az önfejűségem. Igen, határozottan fafejnek tartom magam, megingathatatlannak, mert amiről úgy gondolom, hogy az a helyes, az úgy is van, nem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. Egyébként ezt nem is tartom feltétlen negatív tulajdonságnak. Úgy is sok a manipulálható szajha. Ráadásul amennyire kitartok az álláspontom mellett éppolyan jól érvelek is, ha kell akkor… akkor bedobom a sármomat. Mert igen, tisztában vagyok a tulajdonságaimmal. Nevezheted ezt egoizmusnak, szerintem egyszerűen ezt hívják nagybetűs önbizalomnak. Mert a p*csába már, megdolgoztam érte, hogy így nézzek ki. Nem születtem bodybuildernek, hanem azért, hogy férfias testalkatom legyen, keményen edzenem is kellett. És, hogy őszinte legyek, teljesen megérte, főleg most, hogy beb*szott a gebasz. Mert a mai világban nem az fog túlélni, aki tőkesúllyal együtt 20 kg és nincs benne küzdőszellem. Hanem mondjuk az olyanok, mint én, akik már tökélyre fejlesztették az akarateröjüket és igen is képesek küzdeni. Nekem már nincs vesztenivalóm, a családom széthullott és úgy érzem már bármit képes lennék megtenni lelkiismeret-furdalás nélkül, annak érdekében, hogy megvédjem a társaimat és saját magam. Mondjuk úgy, hogy vannak pszichopata hajlamaim, de leginkább idegenekkel szemben, mert akiket ismerek és jobb esetben kedvelek is, azokat még akkor sem tudnám bántani, ha az életem múlna rajta. Tehát tulajdonképpen annyira talán mégsem vagyok önző és rosszindulatú, mint amilyen lehetnék egyébként. Megbízhatónak és szavahihetőnek tartom magam. Illetve, a pletykákkal ellentétben nem játszok a lányok érzéseivel. Igaz, hogy saját magamat mindig előrébb helyeztem másoknál a fontossági listámon, de nem annyira, hogy minden egyes  nőneműt elcsábítsak és kihasználjak a saját örömöm végett. Igen, tény és való, hogy középsulisként például tapadtak rám a csajok, de mindig tisztáztam velük a helyzetet. Ráadásul sosem voltam olyan nagyszájú gyerek, hogy nyíltan ágyba csábítsam őket. Jó, azt sem mondanám, hogy fosok megszólalni, egyszerűen csak anyám számára még anno ismerős volt a gyereknevelés fogalma, és nem hagyta, hogy túlságosan elszemtelenedjek. A düh kitöréseimen viszont még ő sem tudott segíteni, mert ha egyszer valaki felhúzza az agyam, az biztos, hogy kő- kövön nem marad.

Maybe life should be about more than just surviving.
Rohadt kevesen tudnak rólam mindent, a legtöbben egyáltalán meg sem akarják ismerni a történetemet, de rá vagyok kényszerítve, hogy meséljek. Ha nagyon untat leléphetsz, nem zavar. Szóval kezdjük a legelején. Mondjuk ott, hogy korántsem átlagos családban születtem. Az űrben egy hadnagy és egy katonatiszt hozott össze. Nem, nem meleg házasság, hanem az anyám is katona volt. Igen, ritka az ilyen, mert általában nem jelentkeznek a nők önként ilyen férfias posztok betöltésére, vagy ha jelentkeznek is nem mindenkinek engedélyezik, de anya más volt. Olyan karakánnak, keménynek ismerték a többiek, hogy ő volt minden férfi legsötétebb rémálma. Szó szerint képes lett volna bárkit egy szempillantás alatt megfosztani a nemesebbik részétől, ha rosszat szól rá. Egy szóval nem kellett sosem félteni. Olyan nevelést kaptam én is tőle, amilyennel eddig szerintem nem sok gyereknek volt „szerencséje” találkozni. Az egyik „legszebb” emlékem ezekről az időkről, amikor életem legelőször ment ki a vállam a helyéről miközben anya edzett velem. 7 évesként még elég alacsony volt a fájdalomküszöböm, úgyhogy elkezdtem sírni, mire anya pofán vágott, meg mondta az ő hűvös modorával, hogy ilyenért még egyszer ne merjek sírni, mert így nem fogokéletben maradni, ha a vadonba kerülök és mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül a helyére roppantotta a vállamat. Úgy fájt mint a picsa, de már akkor megtanultam, hogy viseljem férfiasan a fájdalmat. Akkoriban még azon a véleményen voltam, hogy egy pokol anyával együtt élni, mostanra viszont belátom, hogy nála jobb muttert nem kaphattam volna. Mert arra tanított meg, amire még apa sem volt képes soha: túlélni a vadonba.
Az iskolában mondjuk eleinte úgy viselkedtek velem mint egy telecsulázott zsebkendővel. Igen, volt rá példa, hogy a kiközösítésen kívül a kukában is landoltam, de ez is kellett ahhoz, hogy megtanuljam megvédeni magam normálisan és ne szarjak be már attól is, ha rám néznek. Mert sokan ilyenek voltak. Úgy gondolták menő csávók, aztán a legtöbbükről krízishelyzetben derült ki, hogy puhap*csű szemétládák. Na, én minden voltam, csak ez nem. Középiskolában pont ezzel az önfejű, karakán  jellememmel küzdöttem ki magamnak egy kis tiszteletet. Nem mondom, hogy sokat verekedtem, de ha kellett akkor… akkor behúztam annak akinek túl nagy volt a pofája. Ekkor még nem is voltak olyan nagy zűrök velem, aztán ott zuhantam először magam alá, amikor 1-2 évvel ezelőtt anya meghalt egy bevetésben. Még ki sem hevertem igazán a tudatát annak, hogy nincs többé kinek leb@sznia az miatt, hogy milyen „fatökű” vagyok, apám már hozta haza a pótmuttert. Nem is az zavart, hogy apám csajozik, hanem hogy  kivel. A nőszemély, akivel együtt kellett vacsoráznom még az élettől is elvette a kedvemet. Úgy viselkedett, mint egy plázacica. Hiányzott belőle a tartás, már attól is sikított, ha egy elszökött egeret meglátott valahol szaladgálni. Apa meg szerintem anya után élvezte a helyzetet, hogy végre egy olyan nőt foghatott ki maga mellé, aki mellett férfinak érezhette magát. A probléma az, hogy nekem ettől pusztultak az idegsejtjeim. Sokkal frusztráltabb voltam, romlottak az eredményeim, egyre jobban kihasználtam másokat… aztán még mielőtt én lettem volna a megtestesült démon, a fater észbe kapott és miután passzolta a prostiját, bekeményített nálam is. Utána meg jött a gebasz, hogy le kellett szállnunk a Földre, de onnantól meg szerintem te is tudod a történetet. A lényeg, hogy a táborban katonának álltam. Röviden körülbelül ennyi lenne, igaziból nem nagy durranás, de mit vártál?

Vissza az elejére Go down
Odette Montgomery

Admin & The 100

Odette Montgomery

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : ∆ Everywhere
◊ Kor : 26
◊ Őt keresem : ∆ My happiness
◊ Hozzászólások száma : 63

Maddox Rhodes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maddox Rhodes   Maddox Rhodes Icon_minitime1Hétf. Márc. 28 2016, 11:57 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Maddox! Maddox Rhodes 728925213 Maddox Rhodes 1243672476
Nem is tudom, hogy hol kezdjem, hisz ezt a karaktert nekem hoztad egy és teljesen oda-vissza vagyo tőled, ergo imádtam minden egyes sorodat. Már nagyonrégóta vágytam egy karikapcsira veled, szóval most megadatik nekem és élvezni is fogom hidd el. Maddox Rhodes 728925213 Nem is tudom, hogy most hol is kezdjem igazából, hisz a gondolataim mindenhol vannak, tudod szanaszét és most próbálom összeszedni.  Maddox Rhodes 2558943715 Imádom ahogyan írsz és fogalmazol, valami Isteni a stílusod és tudod hogy nem fogok tudni betelni a reagjaidtól. Maddox Rhodes 4085336767
De térjünk is lá a lapodra, hisz azért vagyunk itt, de valahogy sose tudok szűkszavú lenni, mindig sokat beszélek. Maddox Rhodes 3707279311 Egy érdekes és olyan tipikus rosszfiút hoztál össze, valahogy neked ez megy és tudod azt is hogy imádom az ilyen karijaidat. A leírásaid alapján pontosan el tudtam képzelni, hogy milyen is vagy, azon kívül hogy tökéletes  Maddox Rhodes 2376614822 minden szavadat ittam, magamba ittam, mint egy szivacs. Maddox Rhodes 457396418 Mega-király-über-brutálisan jó lett ez a karakter.  Maddox Rhodes 394741561
Na de essen pár szó arról is, hogy hogyan nézel ki, szerintem minden nő oda van ezért a pofiért, remekül választottál, tökéletesen passzol a karakterhez, de kíváncsi vagyok, hogy a csinos pofid meddig lesz csinos itt a földön. Razz Ne félj, Elsa majd gondoskodik rólad, minden rendben lesz, hidd el imádni fog téged, majd nem hagyja, hogy pólót hordj. Pont jó lett minden, pont jó lett a jellemzés ahhoz, hogy imádjalak és ne engedjelek elszívárogni innen. Maddox Rhodes 728925213
Szóval térjünk is a történetedra, amit nem tudok kevés szóval leírni semmit sem, szóval én sokat fogok beszélni és áradozni rólad, te kis Isteni gyermek. Maddox Rhodes 3707279311 Nem lehetett könnyű életed, elhiszem hogy néha rossz lehetett hogy mindkét szülöd katona volt, de hidd el csak jót akartak neked és így is lett. Mintha a tudatallattiuk azt akartavolna, hogy felkészülj a földre és szerintem fel is vagy készülve. Maddox Rhodes 1806508759 Anyukádat borzalmasan sajnálom, nem lehetett könnyű elveszíteni snekit sem, ha valakinek egy közeli hozzátartozója meg hal, akkor egy kis része is vele hal... Apukád meg, nem is tudom, hogy mit mondjak róla, biztos hogy betörtem volna a fejét annak a nőnek a saját fejemmel. Maddox Rhodes 4177921427 Elsa alig várja már, hogy megkaphasson és ezért vigyázz magadra, ne, akarja, hogy bajod legyen. Maddox Rhodes 2957423774
egy remek karaktert tártál elém és örömel fogadom el, szóval sipirc foglaloni és ne felejtsd el az activity check-et. Egy játszópajtid már van az én vagyok és már várom az első játékunkat. Maddox Rhodes 1243672476
Üdv köztünk Maddox Maddox Rhodes 728925213 Maddox Rhodes 728925213 Maddox Rhodes 728925213


Vissza az elejére Go down
 
Maddox Rhodes
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elsa && Maddox

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Sky people-