KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Finn Collins -The Spacewalker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Finn Collins.

The 100

Finn Collins.

The 100
◊ Tartózkodási hely : Föld
◊ Őt keresem : A bajt
◊ Hozzászólások száma : 13

Finn Collins -The Spacewalker Empty
TémanyitásTárgy: Finn Collins -The Spacewalker   Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1Hétf. Márc. 07 2016, 12:28 Idéz Szerkeszt Töröl


Finn Collins
Do you think this means we all are going to grow two heads?



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Spacewalker
születési hely: Ark
születési dátum: 2155
kor: 18
csoport: The100
klán: -
pozíció: Kereső, felderítő
családi állapot: Kifejezetten bonyolult
play by: Thomas McDonell

survival isn't who you are, it's who you become


Amit legelőször elmondhatok magamról, hogy vakmerő vagyok. Imádom, amikor az adrenalin szétárad a testemben, éppen ezért úgy tűnhet, hogy folyton csak a bajt, a veszélyt keresem. Clarke-kal eléggé hasonló személyiség vagyunk, éppen ezért sokszor segítek neki, és kiállok mellette. Maga vagyok az energiabomba, és keresem a mókázási lehetőségeket. Sokan azt mondják, hogy szórakoztató személyiségem van, mert frappáns válaszokat adok egy-egy óvatlan pillanatban, pedig én csak kihasználom a lehetőségeimet.
Clarke-kal egyetemben én sem vagyok amellett, hogy öldökléssel bármiféle civilizált életet lehetne teremteni a Földön. Úgy gondolom, hogy inkább meg kéne ragadni az alkalmat, hogy itt lent letegyük az alapköveket, és az emberiség számára egy élhető helyet hozzunk létre.
Éppen emiatt többször is bajba kerültem. Többek között akkor, amikor Charlotte-ot akartuk megvédeni John Murphy elől. Azon az estén, amikor majdnem felakasztották, mert megölte Wells-et, Jaha kancellár fiát. A lány éppen azelőtt szólt közbe, hogy Murphy meghalt volna, amiatt, amit el sem követett. Ezután őrült módon kutatni kezdett az erdőben a lány után, és egy ideig sikeresen el is tudtuk bújtatni, de aztán megszökött, és mielőtt folytatódhatott volna emiatt az öldöklés, öngyilkos lett.
Azonban nem csupán a bolondozást tartom jó tulajdonságomnak. Mert emellett van egy gondoskodó oldalam is. Magamra vállaltam egy olyan dolgot, amit nem is én követtem el, mert Raven már nagykorú volt akkor, és azonnal bíróság elé állították volna, ami után kirepítették volna az űrbe. Ezt nem hagyhattam…
Próbálom én is összetartani a csapatot, annak ellenére, hogy nem születtem vezetőnek, (de nem is akarok ekkora felelősséget a nyakamba venni, és ez itt lent,) a Földön is megmutatkozik.
Ami először szembe tűnik, ha meglátsz, hogy teljesen átlagos magasságom van, ahogy a testsúlyom is átlagosnak mondható. Nem vagyok kigyúrt, de azt sem mondanám, hogy puhány testem van. Az Ark-on a börtön cellájában nem volt lehetőségem túl sok mindent csinálni, így maradt a fekvőtámasz és a felülések, hogy ne legyek legyengülve teljesen. Ugyan nem vagyok túlzottan kigyúrtnak mondható, mégis erős vagyok, és ez nagyban megkönnyíti az életemet ebben a veszélyekkel teli világban, a Föld bolygón.
Sötétbarna hajam az államig ér, és a szememmel megegyező színű. A szemeim mindig kifejezőek. Látható, ha valami bánt, és az is, ha vidám dolog történik. Orrom egyenes vonalú, és hosszú, de éppen csak annyira, hogy esztétikus legyen. Az ajkaim teltnek mondhatók, amellyel elég sok kellemes dolgot tudok művelni. Ezt azok a nők mondják, akik már tapasztalták csókjaim ízét az ajkukon és a testükön. Az arcom egyébként kisfiús, és ha valamit nagyon szeretnék egy nőtől, akár arra is képes vagyok, hogy bevessem a „kiskutya szemeimet” (az Ark-on nem volt lehetőségem, hogy megtapasztaljam, hogy milyen, ha egy kiskutya rám szegezi a tekintetét, de láttam képeket régi könyvekben, és elég meggyőzően tudnak nézni).


Maybe life should be about more than just surviving.


Az erdő közepén csak monoton lihegésem hallatszik. Nyilalló fájdalmat érzek a bordáim alatti területen, és ömlik a vér a sebhelyből. Valamiért azt érzem, nincs sok időm, ezért igyekszem minél gyorsabb tempót megütni.
-Francba.
Csak ennyit bírok kinyögni, mikor elfogy a lábam alól a talaj, és bukfencet vetve gurulok lefele. Fogalmam sincs, mi történhetett, de úgy érzem, talán a halál könyörületesebb lett volna. Összeszorítom a fogaimat, és egy ideig a földön fekve próbálok erőt venni magamon.
-Oké. Minden rendben lesz. –motyogom, miközben leszorítom a kötést, és igyekszem nem hangot hallatni fájdalmamnak. Nem tudom, hogy hogyan szerezhettem ezt a mély sebet, és hogy ki tehette. Nem emlékszem semmire, de most nincs időm ezen gondolkodni.
Aztán egyszer csak, miközben a sűrű növényzeten átvergődöm magam, egy kép villan a fejembe…

~Boldog szülinapot, Raven~
Nem vagyok gondterhelt. Megpillantom a lány sugárzó mosolyát, de aztán egy kissé komolyabb lesz, amikor átnyújtom neki a kis dobozt. Nem úgy tekint az apró dobozra, mintha nem örülne neki, inkább kíváncsiság lesz úrrá rajta.
~Ezzel egy kicsit elkéstél, és egyébként is, már adtál ajándékot~
Mosolyodik el ismét, és tettetett rosszallással nézi arcom. Tudom, hogy hihetetlen veszélyes, amit adni akarok neki, de érte bármit megtennék. Miért is ne adhatnék neki olyan ajándékot, ami egyébként tiltott?
~Nem baj. Nyisd ki.~
Szemeimet most a dobozra szegezem, és mikor Raven kinyitja, úgy látom, mintha csalódott lenne, pedig még nem is tudja, mit találtam ki neki.
~De hiszen ez csak egy papír, amin rajta van a nevem.~
Vonja össze szemöldökét, és tudom, nem ezt várta tőlem. Semmit nem mondok neki. Egy kicsit élvezem is a helyzetet.
~Ez nem csupán egy papír. Az igazi meglepetésem ez.~
Kaján vigyorral az arcomon sétálok az egyik pulthoz, és húzom elő az asztronauta ruhát, majd a ruhára teszem a cetlit. Raven szeme azonnal felcsillan, és egy ideig nem is vesz levegőt.


Visszatérek a jelenbe. Múltam egy darabkája még mindig ott visszhangzik a fejemben. De tovább kell mennem. Meg kell csinálnom. Elveszek az arcom elől egy nagyobb, széles levelet, és akkor ismerős helyre érkezek. Ahogy a levélhez érek, hogy eltoljam, hozzá tapad a vérem.
-Végre. –veszek egy mély levegőt, és összevonom a szemöldököm. Nem nézhetek ki túl bizalomgerjesztőnek. Az arcomat sötét rászáradt vér és szinte fekete kosz borítja. Hajam zilált, de most ez foglalkoztat a legkevésbé. Mindenki azt hiszi, hogy halott vagyok. Majdnem úrrá lesz rajtam a pánik. Mi a fenét fogok tenni most? Hogyan tovább?

Mennyire boldog… Még magam is elmosolyodom, amikor visszafordul felém az űrben. Én nem vágytam annyira, arra, hogy kirepüljek, mégis egy kicsit irigykedem. Nem rosszindulatúan, egyszerűen csak én is kipróbálnám.
Minden egyszerűen ment, egészen addig, amíg meg nem nyomtam azt a bizonyos gombot, ami lezárja a kapukat. Valahogy ki kell engednem. Ez az én hibám. Most mi lesz?
A gondolatok csak úgy cikáztak a fejemben. Aztán jött az ötletem.
~Vedd le a ruhát. Én még csak 17 vagyok. Ha 18 éves leszek, felülvizsgálják az ügyet, de te már nagykorú vagy. Kiröpítenek.~
A felismerés villámként csapott Raven-be, és azonnal, gondolkodás nélkül levette magáról a ruhát, hogy aztán én vehessem fel, és mire az őrök megérkeztek, készen álltam arra, hogy eljátsszam, én voltam kint űrsétán.
~Most nagyon nagy bajba vagyok, igaz?~
Csak ennyit tudtam mondani, mert már tudtam, hogy mi lesz a következő lépés.
~Le van tartóztatva. Elhasználta az Ark három hónapra elegendő oxigénkészletét, és engedély nélkül űrsétára ment.~


A földiek azt mondták, megbűnhődtem minden elkövetett gyilkosság miatt, de nekem fogalmam sincs, hogy miről beszélnek. Gyilkosság? Hiszen én nem is vagyok gyilkos…
Sírni lett volna kedvem, és teljesen magamba zuhanni, mert nem értek semmit. Nem emlékszem.
A bejárathoz tántorgok, de minden elhomályosul. Nincs erőm, de látok két szőke hajkoronát, és egy barnát. Az egyikben felismerem Clarke-ot, míg a másikban Raven-t, de ki lehet a harmadik? Aztán egyre többen közelednek.



Vissza az elejére Go down
Odette Montgomery

Admin & The 100

Odette Montgomery

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : ∆ Everywhere
◊ Kor : 26
◊ Őt keresem : ∆ My happiness
◊ Hozzászólások száma : 63

Finn Collins -The Spacewalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finn Collins -The Spacewalker   Finn Collins -The Spacewalker Icon_minitime1Szer. Márc. 09 2016, 17:24 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Finn Collins!  Finn Collins -The Spacewalker 728925213
Hogy én mennyire örülök neked, hogy azt szavakban sem tudom elmondani, egyszerűen mikor megláttam a neved az oldalchaten, akkor felcsillantak a szemeim Finn Collins -The Spacewalker 2558943715 Nem hittem volna, hogy valaki hozni fogja, hisz Finn egy nagyon is bonyolult és nehéz karakter, a sorozatban is nagyon összetettnek és komplikáltnak tüntettèk fel, de te.. te.. egyszerűn "awesome" vagy Finn Collins -The Spacewalker 728925213 Finn tökéletes vagy én meg csöpögős Finn Collins -The Spacewalker 1806508759
Akkor most térjünk rá a lapodra és a hozzám jellemző módon hozom a szikémet és minden egyes kis porcikád átnézem Finn Collins -The Spacewalker 2957423774 Persze ilyenről szó sincs. Na de most komolyan elkezdem az ET-d elemzését, tehát imádtam a jellemzésed, annyira volt Finnes, hogy talán Finnesebb volt, mint Finn Finn Collins -The Spacewalker 3707279311 De eltaláltad a karaltert, mindenből pont elég volt és annyit adtál vissza, amennyit kellett Finn Collins -The Spacewalker 3817110918 Jó ember vagy Finn, mindig is jó ember voltál, nem sokan dobták volna oda magukat a barátjukért, de te megtetted Finn Collins -The Spacewalker 2558943715 Szeretem mikor egy ember jórszívű és próbál mindenkit védelmezni, annál szebb nincs is. Tudom, hogy még nagyon sok meglepetést tartogatsz és nem lehet tudni, hogy mi lesz a követlező lépésed, de talán ez az egyik legizgibb az egészben Wink Talán igazad van abban, hogy nem születtél vezetőnek, de egy nagyon értékes tagja vagy a csapatban, kár lene elveszteni téged, de nem is fogunk Finn Collins -The Spacewalker 1806508759 Ha kell akkor ezerszer megmentem az életed Finn Collins -The Spacewalker 2558943715
Hát az első, amin felnevettem magam, miközben az az ajkaidról írt dolog volt, szóval Finn Collins a csókkirály itt? Finn Collins -The Spacewalker 2957423774 Persze tetszett ahogy leírtad, természetesen teljes mértèkben felismertem Finnt, ahogyan leírtad és szerintem teljesen jól volt castingolva a karakter Wink Úgye milyen rossz, hogy nem lehet válogatni nagyon a ruhákból, hanem csak az van, amit az Arkon ránk adnak? Na de megint csak beszélek és beszélek Finn Collins -The Spacewalker 3707279311
A történeted pedig az egyik kedvenc jelenetem, amit nagyon imádok, szerintem pont jól választottad meg Finn Collins -The Spacewalker 2558943715 Én igazából nem shippelem Ravent és Finnt, de be kell látnom,hogy aranyos a történetük és nincs is becsülendőbb dolog az önfeláldozásnál. Nekem nagyon szinpatikus a karaktered és jó a lapod, kell ennél több? Egyszerűen imádom, ahogy írsz és ezt már mondtam, egyszerűen csak többet akartam, sokkal többet, de majd a jàtéktéren olvashatlak még Finn Collins -The Spacewalker 3817110918
Na de az utadra engedlek Finn, minden jó volt és jól fogalmazol, választékosan, elénk tártad a karakter, minden rendben volt, tiszta lélekkel engedlek utadra Finn Collins -The Spacewalker 1806508759 Foglald le az arcodat, keress játszópajtit, egy már van és vár téged egy-kettő-három és még sok-sok játékra, szóval Finn gyerünk vesd bele magad az oldal életébe és az activity checket se felejtsd el meglátogatni. Finn Collins -The Spacewalker 1806508759
Üdv közöttünk Finn ♥️


Vissza az elejére Go down
 
Finn Collins -The Spacewalker
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Finn Collins
» Finn Collins és bandájának kacsolatai és játékai
» The Spacewalker
» Finn & Lynx
» Odette & Finn - Homályos múlt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum :: Karaktertemetö-