KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Corvus - Sziklanép vezetője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Corvus.

Grounders

Corvus.

Grounders
◊ Tartózkodási hely : Phila
◊ Kor : 38
◊ Hozzászólások száma : 4

Corvus - Sziklanép vezetője Empty
TémanyitásTárgy: Corvus - Sziklanép vezetője   Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1Csüt. Szept. 10 2015, 12:38 Idéz Szerkeszt Töröl


Corvus
”Az állam én vagyok!”



lelkem darabkái...



becenevek: -
születési hely, dátum: Phila, 2143. augusztus 17.
kor: 30
csoport: Grounders
családi állapot: özvegy
play by: Ben Barnes

Mit hiszel? Azt, hogy ha eléggé zord és bunkó vagy, akkor előbb-utóbb mindenki engedelmeskedik neked? Vagy azt, hogy kemény hozzáállással és megfelelő irányítással vezetni tudod azokat, akikre támaszkodsz? Apám szavai máig elkísérnek, amikor első alkalommal voltam durva valakivel, még gyerekkoromban. Akkor értettem meg, mi a különbség irányítás és vezetés között. A többiek nélkül senkik vagyunk, de hogy valakik legyenek, szükség van valakire, aki ezt megteszi nekik. Ők a családom, és sok mindent hajlandó vagyok megtenni, hogy egyben tartsam őket. Mihez kezdene a család, ha a családfő egy túlérzékeny, szentimentális jellem lenne, aki az eset hatására előbb fakad sírva, mintsem cselekedne? Vagy mihez kezdene azzal, ha dühét visszafojtva, arra koncentrál, hogy a helyzetet megoldják? Nem helyezhetem előtérbe a saját érzelmeimet a közösség elé. Llaleh a mai napig hiányzik. Egy klán élete szervezettséget, szabályokat kíván, s ezt a legjobb belátásom szerint tartom és tartatom be. A túlélésen kívül a területet birtokolni és előre tervezni is szükséges, ehhez ismerni kell minden egyes tag képességét, tudását és kitartását, másképp kártyavárként omlik össze a rendszer. Hiszek abban, tudom, hogy ezt nagyobb szinten is meg lehet valósítani, a terv, amit kidolgoztam, évek óta kiválóan működik a klánban. Nehéz dolog engem átvágni, vagy hazudni, elhallgatni előlem bármit is. Csak addig tudsz szabadon kárt okozni, míg meg nem tudom, hogy rosszban sántikálsz, vagy áthágod a klán törvényeit. Ebben az esetben többé már nem vagy a családom tagja, mert elárultad azt, ne is reméld, hogy megkegyelmezek neked. Llaleh, ugye jól van a fiunk?

Szoktam nevetni és mosolyogni, Llaleh szerint olyan, mint a barlangok mélyén csobbanó víz. Szerette a mosolyom. Sötét íriszeim tudnak kíméletlen könyörtelenséggel a vesédig hatolni, vagy boldog megnyugvást hozni. Hajam sötétbarna, anyámtól örököltem annak hullámait, vállig érőn hagyom, kevesebb a gondom vele, Llaleh kedvéért növesztettem meg valójában, a kissé kiálló füleimért folyton kinevetett. Ha nem lenne pár napos borostám, csupasz kölyökképem vajmi kevés lenne a határozott fellépésem eléréséhez. Szálkás izomzatom lehetővé teszi, hogy könnyen felkússzak bárhová, gyorsaságom és ügyességem is segít ebben. Kiválóan forgatom a kardot, tőrt, vagy kést, a szavak mellett, a csákányról nem is beszélve. Öltözetem egyszerű, s egyben rendezett. A bőr és hideg időben a prémek a viseletem, a barna, sötétzöld vagy éppen a krémszínű, attól függően, mely környezetben tartózkodunk éppen. Szükséges a rejtőzködéshez. Amiről messziről megismerhető vagyok, apámtól kapott barna, hosszú bőrkabátom, amit felnőtté avatásomkor kaptam tőle, jelezve, hogy most már érdemes vagyok viselni ilyen holmit.
Járásom határozott, az arcvonásaimon szükséges sokszor uralkodnom, apám sokszor szúrt le, mert minden érzésem és gondolatom az arcomra volt írva. Keményen dolgoztam érte, s meg is lett az eredménye, arcvonásaim, s tekintetem kiismerhetetlenné váltak. Ha valakivel beszélek, a szemeibe nézek, tudom, milyen hatása van a tekintetemnek, s teszek is még hozzá, hogy kétsége se legyen a mondandóm felől az illetőnek.

hallgasd történetem...

A termet bejárja a kora őszi napfény, végig csorog a fényes, aranybarna szín a mennyezettől az oszlopon keresztül a padlóig, eléri a lábam, az arcom. Hunyorogva arrébb helyezkedem, míg Nendel beszámol az útjáról.
Vannak, akik a hegyekben laknak, s bárki is hinné, koránt sem barlangok, sötétség és nyirkosság a lakhelyük. Finomra csiszolt kőfalak, oszlopok, széles és magas folyosók, terek állnak rendelkezésre. Ruwen és társai keze munkájának köszönhetően a Nap fénye még a legeldugottabb zugokba is eljut, rafinált ötlettel megoldva a fény útját.
- A hirtelen jött, nagy mennyiségű eső elsodort a keleti leejtőn három házat, egy embert veszítettünk.
Összevonom a szemöldököm. Egy ember is sok veszteségnek.
- Eljöttek a többiek onnan, míg helyre nem állítjuk a pusztítást? Mennyi a termés csökkenés?
Kemény vagyok és szigorú, a bajba jutottakat viszont mindig támogatom. Ezzel egyrészt megveszem a hűségüket, bizalmukat, ami viszont a legfontosabb: ezért vagyok vezető, nem igaz? Segítenem kell a családom bajba jutott tagjait.
- A termény negyede odalett, nem fogják kihúzni tavaszig.
Elgondolkodva húzom össze a szám szélét. Sokféle döntést kell egyszerre hozni.
- Ha hoznak két harcost, egy gyógyítót és egy kőfaragót, a hiányukat kipótoljuk.
Ennek a döntésnek többféle haszna van. Lehet úgy venni, hogy a külső területekről túszokat szerzek, ezáltal csökkentem a lehetőséget esetleges lázadásra, talán éppen a fő hangokat emelem ki ez által. Vagy éppen információkat szeretnék megszerezni onnan, faggatózás nélkül. Azt viszont kevesen gondolnák, hogy sokkal nyomósabb indokom van erre. Egyrészt kiemelek onnan négy éhes szájat, ezzel csökkentve a nyomást az ott élőkre, hogy beosszák az esetleges szűkös élelmet, másrészt lehetőséget adok négy olyan embernek kiaknázni a képességét, ami az itt élők között nincs meg. És ezáltal még kevesebb élelmet kell biztosítanom az ott lévőknek, elvégre négy fővel kevesebben vannak. Haszon és haszon, mindkét oldalról.
- Úgy hallottam, Aleli kiválóan ért a kövekhez. – pillantok Nendelre.
Delmro öreg már, egyre inkább kezd kiesni a munkából. Aleli kezéből kikerülő kőpengék és a hővel edzett hosszú penge nagyon tartós és hasznos eszköznek bizonyult. Nem szeretek túlzottan más klánokra támaszkodni. A kereskedelmet is megfigyelés céljából indítottam el, a szükségszerűség mellett. A kőeszközök, kőedények, faragott díszek kereskedelmével olyan tárgyakhoz és információkhoz jutottunk, és jutunk, ami kiválóan felhasználható szükség esetén ellenük. Nem hiszek abban, hogy ők maguk ne lennének tisztában ezekkel az információkkal, figyelembe veszem azok torzítását és inkább felfelé becsülöm a tudást és képességet, mintsem lefelé. Jobb óvatosnak lenni. E mellett arról is tudomást kapunk, melyik klán mennyire stabil, erős és ütőképes, együttműködő más klánokkal, vagy éppen mi a véleménye a többi klánról.
- Alelit fogom kijelölni a kőfaragók közül. – egy rövid biccentéssel nyugtázom a válaszát. Tudom, hogy Nendel teljesíteni fogja a kérést.

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Corvus - Sziklanép vezetője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Corvus - Sziklanép vezetője   Corvus - Sziklanép vezetője Icon_minitime1Csüt. Szept. 10 2015, 16:10 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Corvus! Corvus - Sziklanép vezetője 3553748529
Nagyon örülök, hogy canon karaktert vállaltál, ráadásul pont az enyémet és ráadásul úgy, hogy nem is nézed a sorozatot. Igen, utóbbit mindig nagyra értékelem, mert pozitív visszajelzésnek tartom, hogy így is jöttök hozzánk játszani. Corvus - Sziklanép vezetője 365739822
Corvus hirdetését sem volt könnyű megírnom, hiszen majdnem mindegyik klánvezető "jó" és kellett melléjük egy "gonosz" is, de mégis reális karakterre volt szükség. Végül feladtam a hirdetését, s reméltem, hogy lesz olyan személy, aki képes lesz hozzáadni a karakterhez azt a bizonyos pluszt, amit még lehet. Corvus - Sziklanép vezetője 2943626911
Nem pofázok többet, hanem rátérek a lapodra. Tetszik, hogy már gyermekkorában is érződött, hogy milyen ember válhat majd belőle később. A szerepjátékpéldád nem volt hosszú, de ez nem is probléma, hiszen megmutattad nekünk, hogy milyen érzés klánvezetőnek lenni, mennyi teher nyomja a válladat, s azt is megtudhattuk, hogy mennyire függetlenek vagytok a többi klántól. A tervedet elnézve pedig tudom, hogy ez bizonyos szempontból jó, bizonyos szempontból pedig nem. Ami igazán felkeltette az érdeklődésemet, az a családi állapotod, Llaleh és a fiad. Remélem majd valahogy megtudjuk, hogy mi történt velük és milyen szerepet töltöttek be az életedben. Corvus - Sziklanép vezetője 470144714
Kérlek látogasd meg az avatarfoglalót, hogy kicserélhessük majd a kódot, pozíciót nem kell foglalnod, szóval menj, hirdesd meg mondjuk az embereidet és kezdj játékba, hadd féljenek tőled mások! Corvus - Sziklanép vezetője 728925213


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Corvus - Sziklanép vezetője
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna - A Hajónép vezetője
» Corvus - klánvezető
» Hadvezér - Sziklanép
» Corvus - There will be blood
» Nendel - Sziklanép - Elöljáró

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum :: Karaktertemetö-