KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Corvus - There will be blood Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Corvus - There will be blood Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Corvus - There will be blood Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Corvus - There will be blood Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Corvus - There will be blood Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Corvus - There will be blood Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Corvus - There will be blood Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Corvus - There will be blood Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Corvus - There will be blood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Corvus

Grounders

Corvus

Grounders
◊ Hozzászólások száma : 3

Corvus - There will be blood Empty
TémanyitásTárgy: Corvus - There will be blood   Corvus - There will be blood Icon_minitime1Pént. Ápr. 15 2016, 02:39 Idéz Szerkeszt Töröl


Corvus
Stand in the ashes of a trillion souls, and ask the ghosts if honor matters.



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Hóhér
születési hely: valahol Polis felé félúton
születési dátum: 2043
kor: 30
csoport: Grounders
klán: Sziklanép / Stonekru
pozíció: klánvezér
családi állapot: -
play by: Ben Robson

survival isn't who you are, it's who you become

Nagyjából 193 magas lehet, hozzá 90 kg-ot nyom, de persze ezeket nyilván senki nem mérte le pontosan az utóbbi időben. Szikár, izmos alkatú, erős testfelépítésű, ahogyan az egy harcostól, mi több, klánvezértől méltán elvárható. Hosszú, barna haja általában a vállaira omlik, van, hogy összefogja, vagy ahogy éppen kedve tartja, úgy hordja. Körszakállt visel, melyre igen kényes, s alapvetően önmagára igényes. Szemei barnák, ám nélkülöznek mindenféle emberi érzelmet, egy halottnak is elevenebb pillantása van. Sosem tudni, mit forgat épp a fejében, mivel érzelmei a legritkább esetben ülnek ki arcára, az is vitatott, hogy egyáltalán rendelkezik ilyesmivel. Bőrből készült vértet visel, amit itt-ott megerősítettek fémmel is. Egész megjelenése és kisugárzása tiszteletet parancsoló, ugyanakkor van benne valami, amitől az ember hátán a hideg futkos. Talán az, ahogy méregeti a vele szemben állót, akár egy ragadozó, mely a legjobb pillanatra vár, hogy lecsaphasson. Sosem lehet tudni, hányadán áll vele az ember fia.
Testét számtalan heg borítja, valamint különféle tetoválások, melyek igen változatos mintákat alkotnak.

Corvust egy régebbi korban gondolkodás nélkül szociopatának kiáltották volna ki, s a társadalom kivetette volna magából. Kész szerencse, hogy a jelenlegi világba tökéletesen passzol, hiszen minden a túlélésről szól, s ő aztán bármire képes érte, valamint azért, hogy a céljait elérje. Nem rendelkezik emberi értelemben vett érzésekkel, csupán azok felszínes leképeződésével. Megtanult mindent, ami ahhoz szükséges, hogy másokat irányítson, befolyásoljon, de gondolkodás nélkül vágná át a leghűségesebb harcosa torkát is, ha az érdekei éppen úgy kívánnák. Veszélyes, mind ellenségként, mint szövetségesként, mert nincsenek erkölcsi aggályai, nincsenek gátak vagy határok, nem köti őt semmiféle szabály, s nincsenek kétségei afelől, hogy amit tesz, az helyes.

Maybe life should be about more than just surviving.
Parancsnok. Igen, ez az a megszólítás, amit önmagammal szemben méltónak érzek. Erre születtem. Erre neveltek. Megjártam számos csatát, háborúkat vívtam, embereket öltem és vesztettem el, megtettem mindent azért, hogy elvegyem azt, ami jár. Oly' közel a cél, s mégis oly távolinak tűnik... főleg, ha Lexára nézek, s a többi vezérre, kik vak kutyaként követik, fényesre nyalva a lábnyomát is... Mindenki behódolt neki, nem látják, valójában milyen gyenge lábakon is áll az uralma... Nos, talán nem mindenki. Én biztosan nem. Mellé álltam, mikor az érdekeim úgy kívánták, de ez nem jelenti azt, hogy nem ragadnám meg az alkalmat arra, hogy fültől fülig érő vörös vigyort vágjak rá. Egyesek árulásnak neveznék, mások csupán természetes kiválasztódásnak. Persze egyesek már azt is árulásnak érzik, hogy egyáltalán felmerült a lehetősége annak, hogy békét kössünk a Skaikrukkal. Őket kell megtalálnom, azokat, akik mind ugyanazt érzik, amit én is, de nem mondják ki, még nem. Kell valaki, aki összefogja őket, aki megmutatja, hogyan kell viselkednie egy igazi Parancsnoknak. Együtt, a tizenkét klánt összefogva, bármikor eltörölhetnénk a Föld színéről az égi embereket, és a hegyi népet is. Sokan fognak meghalni, de így kell lennie. Ez az egyetlen út. A vér, vért követel. Egyetlen bűnöm, hogy akarom, ami jár.
Itt állok, vele szemben, nézem, ahogy ül a trónján, önmaga fontosságának és pótolhatatlanságának teljes tudatában. Lexa. Valójában nem gyűlölöm őt. Megvetést érzek iránta, s valahol némi irigységgel vegyes tiszteletet, mert nem lehet elvitatni tőle bizonyos érdemeket. Sziklaként állok az elszabaduló indulatok tengerében, egyedül én őriztem meg a hidegvérem, amikor szóba került a békekötés lehetősége. Arcomon semmiféle érzelem nem látszik, szinte pislogás nélkül nézek a Parancsnok szemébe. Pillantásunk összeér, majd egy teljes percig nézünk egymással farkasszemet, míg a többiek pusmognak, morgolódnak, zúgolódnak, ám végül be fogják adni a derekukat. Árulás volna, ha nem így tennének. Tudom, hogy nekem is így kell tennem, legalábbis egyelőre. Lassan bólintok a Parancsnok felé, s esküdni mernék rá, hogy ő is így tett. Hátat fordítok, számomra a tanácskozás véget ért. Egyébként sem lehetne annak nevezni, Lexa csak közli, mik a szándékai, mi többiek pedig elfogadjuk, vagy ellenséggé válunk. Nem hagyott túl sok lehetőséget...
Egyedül a csizmám ver visszhangot a folyosón, ahol egyébként egyedül maradok a gondolataimmal. Még nincs vége. Nem mindenkinek tetszik az út, melyre rálépni készülünk, ez világosan látszott. Még nem jött el az idő, de hamarosan... Én tudok várni. Évek óta azt teszem, kevés nálam türelmesebb ember van.
Hosszú az út az épületig, ahol elszállásoltak az enyémekkel együtt. Mivel nem vagyok követ, nincs saját lakosztályom a központi toronyban, de őszintén szólva nem is érdekel. Ott a falnak is füle van, itt pedig a sajátjaim között vagyok, akik, ha nem is okvetlenül szeretlek, de félnek tőlem és tisztelnek. Őszintén szólva magasról teszek rá, mit éreznek velem kapcsolatban, amíg teljesítik a parancsaimat. Számomra ők mind, még a saját népem is, feláldozhatók. Eszközök csupán, amiknek hasznát veszem a céljaim elérésének érdekében, ugyanakkor eszköznek igen kiválóak. Nem hagynak túl sokáig magamra a gondolataimmal, de ez valójában várható volt. Szép lassan elül a zsivaj, helyét átveszi a feszültséggel terhes csend. Mind engem néznek, tőlem várnak magyarázatot, mindarra, ami körülöttük történik. Nem odázhatom túl sokáig, így inkább nagyot sóhajtva felállok, szembenézek a népemmel. Legalábbis azzal a pár tucat harcossal, akiket magammal hoztam. Mind feszülten figyelnek rám, magamon érzem a tekintetük súlyát. Ez az alig húsz ember áll hozzám talán a legközelebb. A legjobb harcosaim, az utolsó csepp vérükig lojálisak hozzám, talán ők állnak a legközelebb ahhoz, amit családnak nevezhetnék. A vér csak rokonná tesz, de a hűség kovácsol családdá, egységgé.
-A Parancsnok meglehetősen világosan közölte a terveit. -kezdek bele lassan, minden szót alaposan megrágva. Két öklömmel az asztalra támaszkodva kissé előredőlök.
-Lexa békét akar kötni a Skaikruval. -dobom be közéjük a bombát, ami éppen úgy robban, ahogy gondoltam. Egyszerre kezdenek beszélni, mutogatnak, a zajszint egyre magasabb lesz, ahogy az indulatok elszabadulni látszanak. Éppen úgy, ahogy korábban a tárgyalóteremben is, mikor Lexa befejezte a beszédét, csak éppen ott senki nem mert volna nyíltan szembemenni vele. Végül megunom a kiáltozásukat, öklömmel az asztalra csapok, mire egyszerre síri csend lesz, mintha elvágták volna a hangszálakat, mindenki lassan újra rám figyel, s visszaereszkedik a helyére.
-Azt mondtam, Lexa akar békét kötni velük. -lassan, tagoltan beszélek, megfelelően hangsúlyozva a szavakat, hogy ők is megértsék, mire akarok ezzel célozni.
-Sokan elégedetlenek a döntéssel, érthető módon. -teszem hozzá, mintha ugyan nem volna nyilvánvaló.
-Természetesen azt tesszük, amit a Parancsnok mond. -hozok végül döntést, ami könnyebben ment, mint gondoltam. Ez éppen az a helyzet, mint amiben alig egy fél órával korábban voltunk. Az embereim nem ellenkezhetnek velem, ahogyan én sem tehettem, pedig szeretnének, látom rajtuk, hogy forr a vérük a béke gondolatától.
-Túl sokan támogatják a háborút, mind a két oldalról, előbb utóbb valaki elvét egy lépést, s akkor... -elégedett mosollyal egyenesedek fel újra, ahogy látom, érzem, hogy végre megértették, mit akarok ezzel az egésszel, hogy hová is akarok kilyukadni.
-A Parancsnok sem él örökké. -egy pillanatnyi döbbent, néma csend követi az utolsó mondatom, majd egyszerre hangzik fel, húsz torokból a nevem újra és újra.

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Corvus - There will be blood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Corvus - There will be blood   Corvus - There will be blood Icon_minitime1Pént. Ápr. 15 2016, 13:44 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!

Kedves Corvus! Corvus - There will be blood 640874610
Oh jaj, nem is tudom, merjelek-e ily módon megszólítani, de... De csak nem vágod le a fejem emiatt, mert akkor nem tudnálak elfogadni... Razz
Először is szeretnélek üdvözölni az oldalon, örülök, hogy ránk találtál, remélem jól érzed majd magad nálunk és sok izgalmas játékkal ajándékozol meg minket!  Corvus - There will be blood 2957423774
Mikor megírtam Corvus hirdetését, végig azon kattogott az agyam, hogy kéne egy úgymond gonosz klánvezető is, hiszen a többiek mind jók, kedvesek és a békére törekednek, de ez így ugyebár nem jó, mert mindig van egy valaki, aki miatt a társadalom nem lehet tökéletes. Jó, jó ott van még Elsa, ő sem éppen a legkedvesebb klánvezető, de szerintem még ő sem érhet a nyomodba. Corvus - There will be blood 1869912793
Szerintem sikerült megragadnod a karaktert, s olyasmivé formálni, mint amilyennek én is elképzeltem. Azt hiszem, mondhatom azt, hogy mindenki okkal félhet tőled, s biztos vagyok benne, hogy tartogatsz még meglepetéseket számunkra.  Corvus - There will be blood 533635290
Ugyan a külső-belső leírásaid eléggé rövidek lettek, az előtörténeted kárpótolt, mert az jóval hosszabb, tartalmasabb volt, s abból is megismerhettük még jobban Corvus lelkivilágát. Szépen és választékosan fogalmazol, történeted olvastatta magát, s kénytelen voltam egyszer csak észrevenni azt, hogy már a végén vagyok, és tudatosult bennem, hogy akármennyire is parázok azért, hogy esetleg sikerül véghez vinned a terved, valahogy mégis bírom a karakteredet, mert ki akar állni a véleményéért.  Corvus - There will be blood 365739822
Kérlek látogasd meg az avatar foglalót, ahol jelezd azt is, hogy pb változtatás volt az eredeti arcról, a pozíciófoglalót neked nem kell kitöltened, ott már be vagy írva, szóval még a profilodat töltsd ki, aztán ugorhatsz is a játéktérre. Mindenki kösse fel a gatyáját, mert itt van a Sötét Nagyúr Corvus!  Corvus - There will be blood 798637294


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Corvus - There will be blood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blood and Chocolate Frpg
» Corvus - klánvezető
» Corvus - Sziklanép vezetője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Grounders-