KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Caroline Hastings Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Caroline Hastings Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Caroline Hastings Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Caroline Hastings Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Caroline Hastings Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Caroline Hastings Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Caroline Hastings Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Caroline Hastings Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Caroline Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Caroline Hastings

Sky people

Caroline Hastings

Sky people
◊ Tartózkodási hely : × Secret ×
◊ Őt keresem : × My happy ending ×
◊ Hozzászólások száma : 5

Caroline Hastings Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Hastings   Caroline Hastings Icon_minitime1Szer. Ápr. 20 2016, 20:05 Idéz Szerkeszt Töröl


Caroline Hastings
A világ csak akkor lesz szebb és jobb, ha teszüni is érte.



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Care, Line
születési hely: Ark
születési dátum: ide (2173-at írunk!)
kor: 23
csoport: sky people
klán: -
pozíció: tanár
családi állapot: szingli
play by: Lily Collins

survival isn't who you are, it's who you become

Szeretem a gyerekeke, mindig is szerettem őket és fontosak voltak számomra. Nagyon céltudatos ember vagyok és mindent megtettem, amit a fejembe vettem, sose hagytam, hogy egyetlen pillanatra is elbizonytalanítsanak. Álmodozó vagyok, szeretek nagy dolgokat álmodni és kitartó vagyok, nem adom fel sose, még ha a célom reménytelen is. Nem szeretem az igazságtalanságot és a mások bántalmazását, hisz gyengébekkel kikezdeni butaság. Egyszer egy igéretet tettem, hogy megvédem a kissebbeket és a gyengébeket, de ez nem mindig olyan egyszerű. Nagyon sok nehézségbe ütköztem, de nem adtam fel, bármennyire is volt reménytelen a helyzet. Nagyon kedves ember vagyok, egyszerűen nem tudok másikat megbántani vagy kihasználni. Apukám mindig azt mondta nekem, hogy én vagyok a legártatlanabb teremtés a világon, szerintem csak túloz kicsit (na jó, nem csak kicsit, hanem nagyon). Szeretek beszélgetni, szeretek adni, dokkal jobban, minz kapni. Tanár vagyok és számomra a legfontosabb a tanítás, imádok tanítani és ezt magam választottam, minden egyes nap mosollyal az arcomon ébredek, mikor kinyitom a szemem. Mindenkinek megadom a tiszteletet, még olyannak is, aki nekem nem igazán adja meg. Becsület, igazság, őszinteség és önzetlenség, erre tanítok minden gyermeket, szerintem ezek a legfontosabbak az életben, ezeket kell birtokolnunk, hogy jó emberek lehessünk. Mindenki szebbé teheti a napunkat és én igyekszem mindenki napját szebbé tenni.

Nem vagyok a legmagasabb ember, de ez sose zavart, szerintem pont elég magas vagyok ahhoz, hogy jól érezzem magam. Nem vagyok se karcsú, se sovány, pont tökéletes harmóniában van a testem. Talán ideje a hajamról is ejteni pár szót, hisz nem sokványos vöröses hajam van, amely általában göndör és eléggé is hosszú. Minden nő általában azzal van elfoglalva, hogy hogyan áll a haja és hogyan néz ki, de valljuk be, hogy alig lehet valamit választani. Nem vagyok a smink embere, nem szoktam magam kisminkelni, mindig természetes vagyok. Egyszer volt egy bál, egy álarcos bál, ahol én viseltem a legkedveltebb ruhát, egy nagyon csinos piros ruha volt rajtam. Sokan felkértek és sokat áradoztak arról, hogy milyen szép vagyok, szerintem pedig nem volt bennem semmi különleges. Nagyon sokat nem tudok variálnni a kinézetemen, szóval a hajamat szoktam néha váltiztatni, néha felkötöm, néha szoros konytba rendezem, olykor pedig csak hagyom, hogy lógjon és szabadon mozogjon. Elkerülhetetlen nálam a rengeteg papír és dokumentum, amit magammal szoktam hordani. Egyesek szerint nagyon fiatalos vagyok és nem látszom többnek tizennyolcnál, ami néha hátrány, főleg ha velem egykorúakat zárkoztatok fel. Hát talán ennyi lenne minden és nem tudok többet mondani, csak annyit hogy a szépség és a fiatalság múlandó.

Maybe life should be about more than just surviving.
Nem emlékszem szinte senkire és azt sem tudom, hogy ki vagyok, ami borzalmas. Az rémlik, hogy körülöttem rengeteg ember volt és egy hajóban zuhantunk a föld felé, de hogy milyen okból és hogy kerültem oda, azt még mindig nem tudok. Teljesen elfelejtettem mindent, mintha az agyamban lévő táblát, amin minden rajta volt, mintha letörölték volna teljesen. Annyira rossz, hogy azt sem tudom, hogy ki vagyok és hogy milyen életem volt eddig, nagyon is prórbálkozom emlékezni, de nem jut semmi sem az eszembe, hiába is próbálkozom. Nem sok minden rémlik, azt tudom, hogy becsapodtunk és egy férfi mentett meg, láttam ki volt az, de gyenge voltam és csak pár pillanatig tudtam nyitvatartani a szemem, míg teljesen el nem vesztettem az eszméletemet. Akkor képek villantak be, egy ablakon néztem ki és bánultam ezt a bolygót, mintha a szívem ide vágyott volna mindig is. De csak ennyit láttam, ennyi az egész és sajnos ez nagyon kevés. Vajon valaha vissza fogok emlékezni arra, aki valaha voltam egykor? Annyi kérdésem lenne, de nem tudom,hogy kinek tehetném fel őket, hisz lássuk be, még a szüleimre sem emlékszem.. Ha van egy gyerekem és nem emlékszem rá? Jézusom, erre még gondolni is rossz, nincs gyermekem, pihennem kéne és be kéne fejeznem a gondolkodást, csak rontok a helyzeten.
Mikor felébredtem és kinyitottam a szemem, egy szóbában voltam, olyan volt mintha egy kórházban lennék. Vajon mit kereshetek itt? A választ egyből megkapom, amint lenézek a kezemre, be volt kötve és fájt is a testem több pontja. Biztos a becsapódás tehet róla, hisz a roncsok alól lettem kimentve. Mennyi ideje lehetek itt? A nap már magasan az égen volt, mintha dél is elmúlt volna, de még mindig nem emlékszem semmire sem. Annyira idegesít, nem akarok ilyen mondhatni tehetetlennek lenni, vissza akarok emlékezni, muszáj emlékeznem. Kell beszélnem valakivel, de senkit sem merek megszólítani, mindenki olyan idegennek tűnik és nem is merem megszólítani őket, csakis a férfival akarok beszélni, aki megmentett, meg kell neki köszönnöm. Amikor knotroll volt, mindig azt tettettem, hogy alszom és így nem zargattak, hanem hagytak pihenni. Ám amikor sikerült álomba merülni, akkor újra képek támadtak le, épp egy kisfiúval beszélgettem mosolyogva, majd rámosolyogtam és elindultam. Ennyi, megint szinte semmit érő dolgot láttam, aminek semmi értelme nincs, egyelőere ezt biztosan mondhatom, értelmetlenek. Ki kell találnom valamit, ki kell jutnom innen, már nem bírok a bezárt falak közt maradni. Nem is naradtam, jól körbenéztem és mikor már meggyőződtem benne, hogy  senki sincs itt és biztonságban ki tudok menni, akkor neki iramodtam és elindultam. Sok idegen arc vett körül és senkit sem ismertem fel, olyan mintha egy másik világban járnék, idegenek mindenhol.

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Caroline Hastings Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Hastings   Caroline Hastings Icon_minitime1Csüt. Ápr. 21 2016, 19:27 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!

Kedves Caroline! Caroline Hastings 640874610
Igazán szeretni való karaktert hoztál össze, legalábbis én így gondoltam, miután elolvastam a belső leírásodat. Örültem is, hogy lesz végre egy tanár is az égiek között, akiben biztos megbízhatnak a fiatalok, s aki segíthet nekik, ha valami nem világos számukra. Aztán elolvastam az előtörténetedet...  Caroline Hastings 2667903987 Sajnálom mindazt, ami veled történt, biztos nagyon nehéz most számodra így, hogy nem emlékszel semmire sem a múltadból. Így a gyerekeknek sem tudsz segíteni azt hiszem, sőt az is kérdéses, hogy egyáltalán tudsz-e segíteni bárkinek is, ha mindenki olyan idegennek tűnik számodra. Pedig ha tudnád, hogy őket, mindannyiukat ismerted korábban, mert az Ark, ahonnan jöttél, tulajdonképen nem is volt olyan hatalmas hely, mondhatni olyan volt, mint egy falu. Caroline Hastings 2252723805
Láttam néhol elgépeléseket, meg kisebb-nagyobb nyelvtani hibákat, amiket szerintem egy újbóli elolvasással könnyen ki tudnál javítani Caroline Hastings 1806508759
Nincs más dolgod, mint lefoglalni az arcodat, meglátogatni a pozíciófoglalót, és már mehetsz is játszani. Tudom, hogy Niel már nagyon vár téged! Caroline Hastings 3940896640


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Caroline Hastings
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Sky people-