KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Benjamin Sheppard Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Benjamin Sheppard Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Benjamin Sheppard Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Benjamin Sheppard Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Benjamin Sheppard Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Benjamin Sheppard Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Benjamin Sheppard Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Benjamin Sheppard Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Benjamin Sheppard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Benjamin Sheppard

Sky people

Benjamin Sheppard

Sky people
◊ Tartózkodási hely : Earth
◊ Hozzászólások száma : 4

Benjamin Sheppard Empty
TémanyitásTárgy: Benjamin Sheppard   Benjamin Sheppard Icon_minitime1Csüt. Márc. 10 2016, 18:33 Idéz Szerkeszt Töröl


Benjamin Sheppard
Lehetünk bátrak a jövő teljes ismerete nélkül is. Sőt gyakran muszáj anélkül is bátornak lennünk.



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Ben, Benny, Benjie
születési hely: Ark
születési dátum: 2154
kor: 19
csoport: Sky people
klán: -
pozíció: Szerelő, Katona/őr
családi állapot: Reménytelenül szerelmes
play by: Aaron Johnson

survival isn't who you are, it's who you become

Tudni akarod, hogy mégis kivel állsz szembe? Nos, ha ennyire érdekesnek találsz, elmondok magamról pár dolgot.

Belső tulajdonságok:

Hírtelen haragú: Sokan állítják, hogy az vagyok, és ezzel egyet kell, hogy értsek. Nem az előbb kérdez, utána üt kategóriát képveselem. Ha úgy kívánja a helyzet, kemény ütéseket viszek be ellenségeimnek. Kérdezd csak Taylor-t.

Barátkozó: Könnyen ismerkedem bárkivel. Talán ezt mondanám az egyik legelőnyösebb tulajdonságomnak. Az Ark-on sok barátom volt, de nem tudom, hogy fogok megbírkózni a Földön levő helyzettel.

Magányos: Igen-igen tudom. A barátkozó és a magányos farkas dolog hogyan fér meg egymás mellett. Úgy, hogy eddig csak egyetlen barátnőm volt. Nem azért, mert ne tudtam volna senkire jó benyomást tenni, vagy túl szégyenlős lennék. Erről szó sincs...

Családcentrikus és barátait mindig megvédi: Ebből már sok gondom volt. Sajnos éppen a számomra legfontosabb "barátomat" nem tudtam megvédeni...

Haragtartó: Akivel egyszer összeveszek, nagyon nehezen békülök ki. Mondjuk más a helyzet Hannah-val. Vele valahogy mindig könnyebben megbeszélem, ami bánt, vagy ha én bántom meg.

Bátor: Ha úgy tűnik, mintha az erőviszonyok nem az én pártomat fognák, akkor is szembeszegülök.

Védelmező: Akit szeretek, akaratomon kívül mindig megvédek, még akkor is, ha előtte összevesztünk, és sok ideig nem is beszélgettünk.

Külső:

Dús, göndör hajam van, amit gyermekként mindig utáltam, ezért leginkább rövidre nyírt hajam volt, vagy folyton azzal küzdöttem, hogy a rakoncátlan tincseket kiegyenesítsem.
A szemeim barnák, és a legkisebb érzelem is kiül rá. Ezt sokszor rossz tulajdonságomnak tartom. A Földön sokszor inkább el kell rejteni az érzelmeket.
Nem vagyok izomkolosszus, de azért elég erős vagyok ahhoz, hogy meg tudjam védeni magam. Vékony vagyok, és szálkás.
Ami a ruháimat illeti, az Arkon valamivel több lehetőségem volt öltözködni. Ami utoljára rajtam volt, az a ruhám van most is rajtam. Egy sötét, fekete-méregzöld kockás ing, amely alatt egy trikó van, kedvenc sötét színű kapucnis pulóverem, és egy egyszerű, sötét farmer nadrág.


Maybe life should be about more than just surviving.

A legjobb barátom...Azt hiszem, ezt érzem, de nem is tudom. Eléggé öszezavar. Nem is tudom, hogy hogyan jellemezzem a kapcsolatunkat. Talán úgy, hogy ő barátként tekint rám, én pedig...nos...én is.
Az egyik folyosón állok úgy, hogy ő ne lásson meg. Jobb, ha nem lát minket együtt Taylor.
Már régóta kiszemelte magának Hannah-t, mégis folyton gúnyolja és sértegeti, mert Hannah nem lát benne semmi érdekfeszítőt. Többször is megfenyegetett, hogy ne menjek a lány közelébe, nekem pedig mindannyiszor gúnyos vigyorra görbült a szám. Féltékeny volt rám, és ez tetszett...
A mai nap azonban más. Talán ma elmondom neki, de előtte még van egy kis elintézni valóm.
A másik irányba fordulok. Éppen ellenkező irányba, mint ahova szívesen mennék, de ez most nem számít. Lezárom az ügyet.
Egy lezárt részleghez érek, ahol meg is látom Taylor-t. Teljesen elsötétül a tekintetem, és kilépek elé.
-Na mi van, Sheppard? Keresed a bajt? Menj vissza ahhoz a kis cafkához... -mondja, majd megböki a mellkasom, és én ahelyett, hogy meghátrálnék, mint eddig minden helyzetben, most önkívületi állapotban nekimegyek.
-Ne merészelj többet így beszélni róla, te kis rohadék... -boxolok bele az orrába, ami elkezd vérezni. -Mindenki meg fogja tudni, hogy milyen illegális dolgaid vannak. -nézek a szemébe, miközben a falnak nyomom, és teljes erőmmel a feje mellé ütök öklömmel. -Ki fognak repíteni. -mutatok indulatosan felé ujjammal, és hátatfordítva neki. Elhagyom a terepet, és nem aggódom amiatt, hogy utánam jön...


Pár nappal később...

Pár napja nem is hallottam Taylor felől. A fenyegetéseimmel ellentétben egyenlőre nem tettem semmit. Pedig megannyi percben eszembe jutott, hogy milyen képet vágna az a szarházi, és ugyanannyiszor elégedettnek láttam magam.
De a mai nap ünnepi. Ma fogok ismét Hannah elé állni. Ma el akarok mondani neki mindent. El akarom mondani, hogy én nem csupán barátságot, hanem valami mást érzek. Nem úgy szeretem, mint egy barátot. Régóta érlelődik bennem ez a gondolat, de mindig elvetettem. Azt mondogattam magamban, hogy ez csak a kamasz kor miatt van. Ilyenkor az ember mindent kitalál, és minden nőbe szerelmes lesz egy kicsit.
Egy üveg whiskey van a kezemben. Igen, illegálisan szereztem, de ez nem fontos. Mindenki tudja, hiszen az Arkon hogy máshogy juthatnék hozzá egy üveg tömény alkoholhoz. Nem sok esélyem lenne.
Hallom, hogy közeledik valaki, ezért gyorsan pulóverem alá rejtem a kis titkomat, és elindulok vele Hannah felé.
Találkozunk is, és egy hosszú ölelés után előkapom az üveget a pulóver alól. Hannah arca elképedt, és fogalma sincs, mit kezdjen ezzel a dologgal.
-Nyugi, semmi baj nem lesz. -nyugtatgatom ehhez hasonló szavakkal, majd elsietek mindkettőnknek pohárért.
Amikor azonban kinyitom az ajtót, megremeg a kezem. Hannah-t megbilincselt kézzel elvezetik. Hirtelen lefagyok...földbe gyökerezik a lábam. Az én hibám, minden az én hibám, és ezt sehogy sem tudom helyrehozni...

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Benjamin Sheppard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Sheppard   Benjamin Sheppard Icon_minitime1Vas. Márc. 13 2016, 14:13 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!

Kedves Ben! Benjamin Sheppard 640874610
Az írásmódodba nem szeretnék mélyen belemenni, hiszen már magad mögött tudhatsz itt pár karaktert, s mindegyikük kellemes részét képezi az oldalnak, ez alól úgy érzem, hogy Ben sem kivétel. Történeted olvastatta magát, egyedi volt és összeszedett. Jellemzésed ugyan nem szaladt bő lére (egyáltalán ezt így szokták mondani?Benjamin Sheppard 1681072375), mégis nagyon szépen körvonalazódott előttünk, hogy milyen is Ben személyisége.
Hannah biztos nagyon örül neked, át tudom érezni, milyen az, ha elviszik a keresettjét az embernek, s ezt nagyjából így lehet a legjobban jellemezni: Benjamin Sheppard 1456056398
Véleményem szerint jó pillanatokat ragadtál meg az életedből ahhoz, hogy megismerhessünk téged és a Hannah iránt táplált érzelmeidet. De mondd csak, miért nem látogattad meg a börtönben? Jó lesz, ha ezt átgondolod magadban, mielőtt beszélni kezdesz vele, bár ahhoz előbb ugyebár meg kell őt találnod. Reménykedj benne, hogy épségben elengedi a fogva tartója. Jaj vajon ki az? Biztos, nem én... Benjamin Sheppard 2218648064
A pb-det még csak egy filmben láttam, de azt még nyolcadikban erősen rongyosra néztem, az egyik kedvencem volt akkoriban, s szerintem jó választás volt ehhez a karakterhez, illik hozzá. Benjamin Sheppard 365739822
Kérlek látogasd meg az avatar- és pozíciófoglalót, jelentkezz be az activity check-be, majd hódítsd meg a játékteret és keresd meg Hannah-t, hogy megmagyarázhasd neki a dolgokat, ki tudja, talán megbocsájt... Benjamin Sheppard 3553748529


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Benjamin Sheppard
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benjamin "Ben" Sheppard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Sky people-