KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Byron Bentley a.k.a I'm your destiny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Byron Bentley

Sky people

Byron Bentley

Sky people
◊ Tartózkodási hely : A föld
◊ Őt keresem : A testvérem
A csillagom
◊ Hozzászólások száma : 10

Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Empty
TémanyitásTárgy: Byron Bentley a.k.a I'm your destiny   Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1Vas. Márc. 06 2016, 15:38 Idéz Szerkeszt Töröl


Byron Bentley
Egy talpalatnyi föld elég nekem, hol a tagadás lábát megvetni, világodat meg fogja dönteni"



Die in space or probably die trying to get to the ground.
becenevek: Byron, ezt nem kell ragozni
születési hely:Ark
születési dátum: 2154. január 02.
kor: 19
csoport: Sky people
klán: --
pozíció: tanár
családi állapot: magányos farkas
play by: Paul Wesley

survival isn't who you are, it's who you become

"Te csak virág légy, drága csecsebecs,
Haszontalan, de szép, s ez érdeme."
Az emberi külső annyira törékeny, kikezdhető, szétzúzható egy darab kővel. Én tökéletesnek tartom magam. Külsőleg bizonyosan olyan jelenség vagyok, akire felfigyel az emberi tekintet. Olyan, aki ha belép egy terembe, rászegeződnek a szemek, mert az agy csak úgy issza a látványomat. Megmozgatok dolgokat mindenkiben. A legtöbben szimpatikusnak találnak, mások legszívesebben arccal lefelé elásnának egy mély gödörbe, de ez csak az irigység miatt van. Csak azért, mert jobbnak, és többnek látnak engem maguknál. Nem mondom, hogy így volna.
Arcom tökéletesen ovális, csupán az állkapcsomban van egy kis változás, ahol ez a forma megtörik. Hatalmas, zöldes-barna szemem van, ami a napfény hatására változik. Hosszú, szinte már nőis szempillákkal, és gesztenyebarna hajjal rendelkezem. Ajkam nem túl telt, de nem is annyira vékony, metszőfogaim hegyesek, mint a vámpíroké a könyvekben. Viszonylag magas vagyok, a száznyolcvan centit súrolom, igaz alulról, de az kevésbé számít. Hússzú ujjaim vannak, amiken gyűrűket hordok. Ezek a bizsuk leginkább családi örökségek. Van egy igen különleges is, amit a szépanyám vásárolt még a földön, mára már az enyém. Elvileg igazi gyémánt. A legféltettebb kincsem. Hosszú ujjaim kicsit csontosak, de én szépnek tartom őket, szerintem sokkal jobban néznek ki, mint a tömzsi ujjak. Bár öltözködésben nem nagyon tudok válogatni, főleg mióta lejöttünk a földre, de legalább az arcon makulátlan.

"Nem adhatok mást, csak mi lényegem."
Ami a belsőmet illeti, talán kissé már túl kerek. Általában senki nem egész lelkileg. Senkinek nincsen kiforrott személyisége, hiszen mindig mindenki megváltozhat. Én –jelen pillanatban – stabilnak érzem magam. Nem akarok változni, jó így nekem.
Szeretek beszélni, bár néhányan unalmasnak tartják a szövegemet, amit nyomok. Nem vagyok az a típus, aki szleng szavakkal kommunikál. Az irodalmat tartom örök és igaz szerelmemnek, ezért próbálok emberi kommunikáció közben is választékos maradni. Ha tehetném, a világ összes könyvét elolvasnám, de sajnos nem maradt olyan sok olvasmányunk. A bárkán volt pár könyv, leginkább az emberiség történelméről, de azért szépirodalmi alkotásokkal is lehetett találkozni. Szegény megboldogult anyám az egyik kedvenc írójáról, a romantika korában élő Byronról nevezett el. Talán tőle örökölte az olvasás iránti szeretetemet.
Az emberek társaságát is szeretem. Imádok a középpontban lenni, rajongok azért, hogyha a közönségem értem rajong. Néha kissé kellemetlen vagyok, bunkó, nem mindig veszem észre a szavaim élét, vagy nyersségét. Szinte már szálló igévé vált nálam a „kurva élet” és hasonló típusú megjegyzések. Nem vagyok vallásos, talán sosem voltam. A szüleim sem voltak azok, és engem sem neveltek ebben az életstílusban. Amikor anyám meghalt, még inkább elhidegültem a vallás világától.
Szeretek barátkozni, bár stílusom miatt, nem sok barátra tettem szert eddigi életem során. Egyedül a bátyám az, aki – bármennyire is különbözőek vagyunk – elviseli a társaságom, és fordítva.

Maybe life should be about more than just surviving.

Az elszakadt szív könnyen összeforr,
S megint csak fáj, ha újra elszakasztjuk.
Tizenkilenc éve már, hogy meghalt. Fogták, és csak úgy kirepítették egyetlen apró hiba miatt. El kellett pusztulnia a világűrben, csak azért, mert nem vette észre, hogy anyám hasában nem egy, hanem kettő gyermek evickél. Én és a bátyám egy téli napon születtünk, ketten voltunk, egy gyermek helyett, és ez az Arkon, hatalmas bűnnek számított. Mivel fogytán volt a levegő tartalék, így nem lehetett egy gyermeknél többet világra hozni, anyám mégis megtette, hiszen nem volt tisztában azzal, hogy ketten vagyunk. Annak pedig, hogy minket felnevelhessen az volt az ára, hogy az apánk, aki a szülészorvos is volt, meghalt.
Ő volt az első, akinek a vére a kezemhez tapadt. Még ha nem a szó szoros értelmében is. Onnantól kezdve anyánk nevelt minket. Nagyon szerettem őt. Ő volt az, aki megismertetett a könyvek világával. A testvérem viszont sosem tudta megbocsájtani nekem – mert mint később kiderült ő született elsőként -, hogy apánk meghalt azért, mert én is kifejlődtem. Idősebb korunkban, miután az anyánk meghalt méh-nyakrákban, a kapcsolatunk még hidegebb és ércesebb lett. Nem beszéltünk egymással hosszú évekig. Gyűlölt engem, láttam a tekintetén. Legszívesebben megölt volna, ha teheti. De nem tehette. Ezért inkább az örök hallgatás falai mögé zárkózott, és még csak rám nézni sem volt hajlandó. Tizenhét évesen alkoholizálni kezdett. Minden este szétcsúszva fetrengett a földön. Meg sem tudom számolni hányszor takarítottam utána a hányását, vagy hogy hányszor fürösztöttem le, miután belefeküdt gyomra kiürített tartalmába. Aztán lecsukták, mert alkoholt lopott. Akkor láttam őt utoljára. Emlékszem, hogy mennyire kétségbe volt esve. Kék szemeiben tábort vert a félelem, és akkor utoljára hozzám szólt, miközben engem bámult, és harcolt, hogy ne vigyék el.
- Vigyázz magadra, testvérem! – hallottam a hangjában, hogy feladta. Nem is gondolkodtam, vissza akartam rángatni, de erősen fogták. Elvitték. Az utolsó embert, aki volt nekem. Az utolsót, a családomat.
Onnantól kezdve éreztem, hogy a napjaim meg vannak számlálva. Kezdtem beleőrülni abba, hogy mindenkit kiírtok magam körül. Az apám, az anyám, most pedig a testvérem. Idegösszeroppanásaim lettek, a végtagjaim folyamatosan remegtek, főleg a kezem. Nem tudtam beszélni, volt hogy napokig, volt hogy csak dadogás szakadt fel a torkomból, és sírtam. Egyedül éreztem magam. A halálomat kívántam. És amikor megtudtam, hogy leküldtek száz gyereket a földre, köztük a testvéremet is, azt hittem, bele fogok halni a fájdalomba. Már vártam a nagy Kaszást, de nem jött. Egyedül hagyott. Szenvedni akart látni.
Amikor lezuhantunk a földön, és rájöttünk, hogy odalent is lehet élni, megkönnyebbültem. A testvérem még élhet. Nekem ez a legnagyobb ajándék.


Vissza az elejére Go down
Odette Montgomery

Admin & The 100

Odette Montgomery

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : ∆ Everywhere
◊ Kor : 26
◊ Őt keresem : ∆ My happiness
◊ Hozzászólások száma : 63

Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Byron Bentley a.k.a I'm your destiny   Byron Bentley a.k.a I'm your destiny Icon_minitime1Hétf. Márc. 07 2016, 20:05 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Byron!  Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 728925213
Már nagyon vártalak, alig vártam hogy elfogadhassalak és tudod pont olyan tökéletes lettél, mint amire vártam. Imádtam a lapodat és te is tudod, hogy minden irásodért oda vagyok, egyszerűen beszippant és csak olvasok és olvasok, majd elérek a végére és még többet akarok. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 2558943715 Tudom mondtam neked pár kiindulási pontot, de nagyon jól elém tártad, imádtam az egészet úgy ahogy van -ezt még párszor el fogom mondani neked Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 3707279311-.
Mondhatnám, hogy te is egy tipikus rossz fiú vagy de tényleg az vagy, szóval látom előre hogy lesznek itt gondok veled drága. Razz Remélem azért kicsit sikerül magadon változtatni és nem csak a bátyád lesz, aki elvisel téfed. Rolling Eyes Talán itt az ideje, hogy a magányos fiúból -mert valójában az vagy- egy társasági ember legyen. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 1806508759 Tudom, hogy könnyebb bunkónak lenni, könnyebb mindenre magasrósl tenni, de Byron ne feledd, barátok nélkül az ember senki, mindenkinek kellenek olyan emberek, akikre számíthat. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 2558943715 Majd itt leszek neked én, majd próbállak jó útra terelni, mert tudom hogy rengeteg jóság és szeretet van a szivedben. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 1806508759 Kifejezetten tetszik, hogy szereted az irodalmat, aki értékeli a szavak erejét és az érzések pappíra vetését rossz ember nem lehet. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 2558943715 Összeségében a jellemeg nagyon tetszett, egyenes imádtam és egy elég összetett ember vagy, Byron te tökéletes vagy. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 728925213
Nagyon jó a pb választás, imádom Paul Wesleyt és nagyon sok közös giffünk van, aminek nagyon örülök. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 2558943715 A külső leírásod is tökély, se túl kevés, se túl sok. Teljesen jól visszaadtad Paul kinézetét. Wink
A történeted neked is szomorú, valójában senkinek sincs könnyű sorsa, hogyan lehetne? Arról nem is beszélve, hogy ikrek vagytok, ami elég nagy ritkaság, de gyanítom hogy az apukád az orvos nem simán elsiklott a dolgok, ki lenne képes megölni a saját gyermekét? Nagyon sajnálom azt, ami a szüleiddel történt, sajnálom hogy mindkettőt elveszítetted. Sad De gondolj bele, amikor egy könyvet fogsz a kezedbe, akkor anyukád is kicsit veled van, hisz ő vezetet be az irodalom világába. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 1806508759 Kaptatok a tesóddal egy új lehetőséget, hogy együtt legyetek, használjátok fel okosan és bölcsen éljetek vele, nem mindenkinek adatik meg egy ilyen esély. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 2558943715
Nem is tartalak fel tovább, engedem, hogy menj és vesd bele az oldalba, hisz egy ilyen pasit mindenki megérdemel -de a csajokkal csak okosan!-, főleg én. Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 728925213 Ezerszer elmondtam már, de ez a karakter még mindig csodálatos és imádom Byron Bentley a.k.a I'm your destiny 2558943715 Ne feledj el foglalozni, ezt a pofit csak te használhatod mától. Wink
Üdv közöttünk Byron ♥️


Vissza az elejére Go down
 
Byron Bentley a.k.a I'm your destiny
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Villon (?) Bentley
» Byron & Brendie
» DeeDee x Byron ~ a múlt ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Sky people-