KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Adelaide Gibson Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Adelaide Gibson Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Adelaide Gibson Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Adelaide Gibson Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Adelaide Gibson Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Adelaide Gibson Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Adelaide Gibson Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Adelaide Gibson Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Adelaide Gibson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherina Gibson

Mountain man

Katherina Gibson

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 16

Adelaide Gibson Empty
TémanyitásTárgy: Adelaide Gibson   Adelaide Gibson Icon_minitime1Csüt. Aug. 20 2015, 17:18 Idéz Szerkeszt Töröl


kereslek kedves ikertestvérem
"Vannak dolgok, amiket a testvérek tudnak, olyanfajta részletek, amilyeneket a kémek használnak kilétük felfedésére. A gyerekkor magas füvében megbúvó emlékek."
-Susana Fortes-
Mountain Men
Shay Mitchell/Lucy Hale
18
filmklub alapítótag
Szabad

Nem írok külön hirdetőszöveget, inkább részleteket másolok ki az előtörténetemből, amik szerintem mindent elmondanak a kapcsolatunkról:

Nem szokványos módon születtem az testvéremmel. A szüleink sokáig próbálkoztak, de csak nem lett gyermekük, így orvoshoz fordultak. Mesterséges megtermékenyítés, az ötlet nem igazán tetszett sem apunak, sem pedig anyunak, viszont mindennél jobban szerettek volna egy gyereket, így nehezen ugyan, de rászánták magukat a dologra. Öt megtermékenyített petesejtet ültettek be az anyukám méhébe, s várták, hogy mennyit fog befogadni a szervezete. Igen, ez mindig rizikós volt, sosem lehet előre tudni, hogy végül hány gyermek lesz ténylegesen a beavatkozásból. Ketten maradtunk, Adelaide és én.

Külsőre nem igazán hasonlítunk a nővéremmel - ha már pár perccel előbb bújt ki, mint én, akkor szerintem nyugodtan hívhatom így. (...) Mégis, mindennek ellenére jobban ismerjük egymást, mint a legjobb barátok. Van köztünk egy bizonyos kötelék, ami olyan erős, mint egy elszakíthatatlan fonál.
Adelaide látogatott meg a legtöbbször, s ő volt nálam bent mindig a legtovább, mikor a két éves kezelésemen voltam. Sosem jött üres kézzel, mindig hozott magával vagy valami finomságot, vagy egy könyvet. Állandóan beszélt, be nem állt a szája, csak mondta és mondta, mindennel képben voltam, ami Mount Weather-ben történt. Együtt terveltük ki a filmklub ötletét is (...)
Mikor végre visszatérhettem a családomhoz, addigra kész volt a kérvény, a klub tervezete és a szükséges kellékek listája. Mindez csak arra várt, hogy beadjuk az elnöknek, aki remélhetőleg rábólint. Két hétbe telt az egész, már kezdtük feladni a reményt, mikor Dante az irodájába hívatott minket. Az ötletünk tetszett neki, úgy vélte, hogy az embereknek biztos jót tenne némi szórakozás, így megkaptuk az engedélyt, egy termet és állandó bejárási engedélyt a raktárakba. Gondolom, nem kell részleteznem, hogy utóbbit mennyire élveztük. Annyi szuper dolog van ott, megesik, hogy órákig bent vagyunk, mert találunk például régi jelmezeket, s azokban bohóckodunk.
Vissza az elejére Go down
 
Adelaide Gibson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherina Gibson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Játékosok keresettjei-