KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Rhagash                               Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Rhagash                               Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Rhagash                               Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Rhagash                               Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Rhagash                               Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Rhagash                               Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Rhagash                               Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Rhagash                               Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Rhagash

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rhagash

Grounders

Rhagash

Grounders
◊ Tartózkodási hely : norf
◊ Kor : 40
◊ Őt keresem : Friend
Brother
Prentice

◊ Hozzászólások száma : 21

Rhagash                               Empty
TémanyitásTárgy: Rhagash    Rhagash                               Icon_minitime1Vas. Aug. 16 2015, 19:06 Idéz Szerkeszt Töröl


Rhagash
Ami a felfedezést követi, fontosabb, mint maga a felfedezés.



lelkem darabkái...



becenevek: Rhag, de ne vidd túlzásba
születési hely, dátum: 2141. június 13. , Norf
kor: 35
csoport: Grounders
családi állapot: Egyedülálló
play by: Travis Fimmel
183 centiméter, teljesen átlagos magasságú.  Erős testalkatú férfi, gyors reflexeinek és kidolgozott izomzatának jó hasznát veszi a csatatéren.  Magán hordozza a múltbéli harcok nyomait, sebhelyek, forradások, hegek borítják a testét, illetve minden egyes elvett életnek nyoma van a testén. Ezt nem is rejtegeti, ahogy egyik sebhelyét sem, úgy véli ezek már önmagukban is sokat mesélhetnek a másikról. Arcát szőr borítja, hosszú szakálla van, ami az állánál a legszembetűnőbb. Feje oldalt borotvált, haja hosszú, több vastagabb fonatban van lófarokba kötve, feje két-két oldalát pedig tetoválások díszítik. Mindegyik jelent valamit, többségében vallási szimbólumok. Némelyik azonban csakis neki, és akikben megbízik, ilyen ember azonban kevés akad. A többi tetoválás jelentése közismert, legalábbis a klánján belül biztosan. Jég kék szemeiben kíváncsi kifejezés ül, arcmimikája igen gazdag. Határozott gesztusai vannak, magabiztosságot sugall a másik felé. Fizikailag erős, jó munkabírású férfi. Az öltözéke nem tér el szinte semmiben sem a többi klán társáétól. Könnyű páncélt visel, amiben a mozgás könnyebb, két fegyvere egy fejsze és egy kard. Hidegebb időkben bundát visel, de elsődleges számára, hogy minél mozgékonyabb legyen. Ennek veszi az egyik legnagyobb hasznát a harcok során. Illetve úszáskor sem kell attól tartania, hogy túlzottan is lehúzná őt a felszerelése. Minden más felszerelése változó, helyzetfüggő. Azt viszi magával, amire szüksége lehet.

A csatákban fürge és kegyetlen, kiválóan forgatja a kardot és a fejszét, gyorsasága pedig lehetővé teszi, hogy több emberrel is harcba bocsátkozzon egyidőben. Kitartó ember, nagy fájdalmat is ki tud állni, és rendkívül akaratos. ambiciózus ember, vágyik a hírnévre és gazdagságra, az ismert határokon túl akar jutni, éppen ezért kerül gyakran vitába klánja vezetőjével. Előbb kérdez, mint üt, érdeklődik, kíváncsi természet, folyton válaszokat keres a kérdéseire. Éles szeme van, jó stratéga, a népe javát akarja, és szerinte azzal teheti a legtöbbet, ha másmerre tekint. Ha új utakat keres a régi, jól bejártak helyett. Odaadó az istenekkel szemben, úgy gondolja, hogy a pártfogoltjuk, hogy mindnyájuk sorsa a kezükben van. Úgy érzi, hogy az isteneknek más tervei vannak vele, így nem megy félve a csatába. Követi a klánja eszméit. Bátor a csatában, és tiszteletben tartja az ellenfeleit. A megtévesztés és színjáték gyakran előfordul körülötte, szeret minden lapot a kezében tudni. Az adott szavát betartja, ha ez hátrány is számára, mostanában azonban egyre közelebb kerül ahhoz, hogy megszegje ígéreteit, ha nem ért egyet azokkal. Törődik azokkal, akik fontosak neki, azonban tanácsot ritkán fogadd el. Meg van győződve arról, hogy célja van az életének, és ennek rendel alá abban mindent.  

hallgasd történetem...
-Haragszik rád. – hátra pillantok az ismerős hang hallatán, majd csak megvonom a vállamat mosolyogva.
- Mikor nem?
- Ez most nem vicces. Ha így folytatod ennek következményei lesznek. – csak a szemeimet forgatom a szavai hallatán. Következmények… nem hinném. Jó harcos vagyok, Luna tudja ezt, és tud kezelni engem is. Nem értem, hogy miért nem kész a kezembe adni néhány jó embert. Ha oda is vesznénk, csak páran halnánk meg.
- Luna is jól tudja, hogy ez szükséges. Folyton csak egymás ellen hadakozunk, mint a gyermekek. Hol emiatt, hol amiatt öljük meg a másikat. – mintha egyszerűen csak nem is lenne jobb dolgunk. Belharcok folynak folyton, Luna is igyekszik megerősíteni a saját helyét, ami érthető. Én azonban nem vágyok a helyére. Nem akarok a Hajónép klánvezére lenni, nem akarom mindazt, ami azzal jár. Azonban a népem javát akarom, és az nem segít, ha más klán ellen viselünk háborút állandóan. A vér vért követel, soha nem fognak így véget érni a harcok.
- Nem kockáztathat, te is tudod. Szüksége van a jó harcosokra. – ez igaz. A járványok, a háborúk megviseltek mindannyiunkat, megfogyatkoztunk, és ilyenkor minél több olyan ember kell, akik tudnak is bánni a fegyverekkel. Egyetlen jó harcos felér tíz képzetlennel is.
- Dehogynem. Csak nem akar. Nem győzhetsz, ha nem teszel érte, te mondtad. – még az előző háború végén. Ő javasolta, hogy támadjunk. Luna hallgat rá, megbízik benne, azonban ő is olyan, mint mi mindannyian. Makacs. De ettől még jó vezető.
- Most nem állunk háborúban. Épp ezért kell most felkészülnünk a következőre. – a most szót direkt nyomja meg mind a két alkalommal. Háború. Ha épp nincs, akkor arra kell felkészülni. Nem is értem mi lenne velünk, ha nem lennének háborúk. Lassan már máshoz sem értünk, csak egymás megöléséhez.
- Mindig háborúban állunk. Csak az alkalmat keressük, hogy valami mondvacsinált ürügy miatt kirobbantsuk a következőt. Mi értelme? A fiatalok meghalnak, a szülők temetik el a gyermekeiket. – nem vagyok szülő, így nyilvánvalóan nem érezhetem át teljes egészében azt az érzést, amit egy szülő érez mikor meglátja a halott fiát, vagy lányát a csatatéren. Azt szokták mondani nincs annál rosszabb, mikor egy szülő a gyermekét temeti. – Halálba küldjük őket. Miért? Hogy előidézzünk egy újabb vérrontást? Csak arra kéne fordítani a fejünket… - mutatok magam elé, az óceán irányába. Csak a halász területekig megyünk el. De engem érdekel, hogy mi van azután. Kell, hogy legyen valami utána. Új földek, új népek, akikkel szövetkezhetnénk. Vagy akár háborúzhatnánk velük. Mint egy nagy klán, az összes nép. Terjeszkedhetnénk.
- Nem tudhatod, hogy mi van arra. Talán semmi. Csak az óceán. – gyenge kifogás, csak a fejemet rázom a szavai hallatán és felnevetek.
- Te sem. Mi van, ha mások is vannak az óceánon túl? Talán ők is pont erről beszélnek. – rántom meg a vállamat, bár nyilvánvalóan nem gondoltam komolyan az utolsó mondatomat. De ettől függetlenül még komolyan gondolom a dolgot. Akarom tudni, hogy mi van az óceán túlvégén. Nem lehet, hogy ne várna semmi se ott ránk.
- Ha vannak is ott, várniuk kell. Fontosabb dolgaink vannak. Luna nem hagyná ki. De ő a vezetőnk. Kire hagyna mindent, ha elmenne? Az sem biztos, hogy visszatérne. – abban igaza van, hogy Luna biztosan nem akarná ezt kihagyni. Az egyik legnagyobb felfedezésünket. Beírhatná magát a történelmünkbe. De kire bízná addig a népünket? Sok jelölt van, de a legtöbbjük csak szétzilálna minket.
- Egyszer mind meghalunk. Csak az istenek a tudói annak, hogy miként. De inkább halok meg ott, mint itt, egy helyben ülve a csodára várva. – és végignézve azt, ahogy a népem a saját maga állított csapdába sétál bele. Itt az ideje, hogy tovább lépjünk. Hogy túllépjünk valahogy a sérelmeinken, és ne csak folyton a sebeinket nyalogassuk.
- És honnan tudnád, hogy merre mész? Csak előre a nyílt óceánon? A végén teljesen máshova lyukadnál ki, mint akarnál. Jó hajósok vagyunk, de nem ennyire. Ha nincs mivel tájékozódnunk, akkor halálra van ítélve ez az egész. Te is tudod. – felmordulok a szavait hallva. Igaza van. Én is tudom. Szükségünk van valamire, amivel tudunk tájékozódni a nyílt vízen. Éjszaka mindenképp elvesztjük a tájékozódó képességünket, és nem bízhatjuk magunkat a véletlenre. Túlságosan is nagy út ez ahhoz. Mindent megváltoztathat. De ha még találnék is módot arra, hogy miként tájékozódjak, biztosan találnának újabb ürügyet, amivel késleltethetik az egészet. Márpedig nem halogathatják azt, ami elkerülhetetlen.
- Megfogom találni a módot, hogy tájékozódhassunk a nyílt vízen. – ezt akár ígéretnek is veheti. Sőt. Annak szánom.
- Úgy érted, reméled, hogy megtalálod. – javít ki engem. Ez a bajunk. Ő reálisabb, szkeptikusabb, nem hisz abban, amiben én. De meglátja majd, hogy igazam van. Ez a tervük velünk. Az isteneink szemei most is minket pásztáznak.
- Hol a hited? Ennél több adatott meg nekünk. A folytonos harcnál. És a több arra van. – mutatok újfent magam elé. Mosolyogva bólint egyet. Rám hagyja. Tudja, hogy milyen vagyok, nem győzhet meg arról, hogy egy vágyálmot kergetek. Ez az álom nem csak az enyém. De én valóra is akarom váltani.

-Értettem. – pillantok fel Luna-ra. – A szavamat adom, hogy nem hajózok ki, hacsak arra nem adsz parancsot. – elégedetten nyugtázza a szavaimat. Ismer engem. Támogattam őt mikor vezető lett, és támogatom őt most is. Jó vezetőnek tartom, tisztelem őt, harcoltam, véreztem érte. Nem akarom a helyét, nincs szükségem rá, nem vágyok ilyen hatalomra.  Egyszerű ember vagyok, reményekkel, vágyakkal, álmokkal. Csak ezeket akarom megvalósítani. A népem érdekét akarom, de itt nem érhetem el azt. Egymás vérével áztatjuk a földeket, megöljük fiataljainkat, pedig kaphatnának földet, művelhetnék, élhetnének fájdalmak nélkül, vérontás nélkül. Azonban a kiontott vér mindig megbosszulja önmagát. – Engedelmeddel. – pillantok rá, ahogy teszek egy lépést, majd mikor megkapom az engedélyét egy apró bólintás képében, hátat fordítok és kilépek az ajtón. Luna új feladatot bízott rám. Érzi, hogy tenni akarok, hogy előbb-utóbb, de kifogok hajózni. Így rám bízott egy fiatalt, hogy képezzem ki. Nem tudom, hogy ki az, de talán még hasznát is vehetem ennek az egésznek.  Egy-két embert biztosan tudok, aki velem tartana az úton. Luna késleltetni akarja ezt, de ő is jól tudja, hogy nem teheti, nincs hatalma felette. Ígéretet tettem, de… talán hosszú idő óta, most fogom újra megszegni. Néha muszáj megtennünk dolgokat a nagyobb jó érdekében. Még ha rossz szájízzel is jár az.



A hozzászólást Rhagash összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 19 2015, 16:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Cage Wallace

Mountain man

Cage Wallace

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 48
◊ Hozzászólások száma : 16

Rhagash                               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhagash    Rhagash                               Icon_minitime1Hétf. Aug. 17 2015, 23:02 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Szia!

Szép, átgondolt karaktert tártál elénk, a maga módján megszállott és makacs, úgyhogy én se nagyon merek közé és az elfogadás közé állni, mielőtt...
Kíváncsi vagyok, hogy játéktéren mennyire tudod majd ezt a hajózás-vonalat megjeleníteni, illetve, hogy végül sikerül-e egy kisebb csapattal kihajóznotok az óceánra, s arra is, hogy mi vár odaát... De biztos vagyok benne, hogy mások érdeklődését is felcsigázod, úgyhogy lesz játékod bőven.
Foglalózz, ha nem tetted volna, és készen is vagyunk! Wink


Vissza az elejére Go down
 
Rhagash
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Grounders-