KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Cage Wallace Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Cage Wallace Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Cage Wallace Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Cage Wallace Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Cage Wallace Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Cage Wallace Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Cage Wallace Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Cage Wallace Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Cage Wallace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cage Wallace

Mountain man

Cage Wallace

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 48
◊ Hozzászólások száma : 16

Cage Wallace Empty
TémanyitásTárgy: Cage Wallace   Cage Wallace Icon_minitime1Szomb. Aug. 15 2015, 03:36 Idéz Szerkeszt Töröl


Cage Wallace
Nem az hal meg, kit eltemetnek, az hal meg, kit már nem emlegetnek.



lelkem darabkái...



becenevek: Cage. Csak semmi becézgetés!
születési hely, dátum: 2133. Június 16., Mount Weather
kor: 40
csoport: Mountain men
családi állapot: Nőtlen
play by: Johnny Whitworth

Külső

Ha egy szóval kellene jellemezni, akkor meglátása szerint átlagos. Ez jellemzi legjobban a testfelépítését legalábbis. Kereken 183 centi magas, és ehhez pont passzoló súllyal rendelkezik: ránézve senki sem mondaná őt túlsúlyosnak, de kórosan soványnak sem; pont ideális. Szálkás izomzata van, nem lehetne különösebben kidolgozottnak mondani, inkább csak a látszat kedvéért fenntartottnak: affélének, ami a meggyőző külső elengedhetetlen tartozékaképp szükségszerű. Haja egészségesen fénylő, dús, a kor által még megkímélt - sötétbarna, és hosszú, de vállait éppen, hogy veri. Sötét, dús, de nem túl terjengős szemöldökékkel rendelkezik, szemei pedig - pont mint hajzata -, sötétek, mint a belső sötétség: lélektükrei mélybarnák. Fülei az átlagosnál minimálisan kisebbek, míg az orra pont ennyivel nagyobb. Álla karakteres, markáns, enyhe borostával fedett. Korát meghazudtoló módon feszes bőre halovány, épp annyira sápatag, ha nem jobban, mint valamennyi sorstársáé, kik Mount Weather-ben élnek. Körmeit gondosan vágja, és rendben tartja, akárcsak külsejének többi részletét. Hangja megnyerő és magabiztosságot sugall, ahogy beszél, szinte érződik a kitartás, amellyel azon dolgokhoz viszonyul, melyek mellett elkötelezte magát. Hangszínét, hanglejtését tökéletesen uralja, a legapróbb megszólalásaiból is érződik, hogy a meggyőzés, a manipuláció és az intrika otthonos terep számára; embereit - épp úgy, mint önmagát - igyekszik meggyőzni saját értékéről. Alighanem pontosan emiatt bármilyen helyzetben képes mosolyogni, ha a helyzet úgy kívánja (fogai természetesen makulátlan fehérek, nincs fogászati problémája, fogai hibátlan sorban helyezkednek el ínyén); gondosan kifejlesztett műmosoly-repertoárjában megtalálható a messziről hamisnak tetszőtől az őszintének tetsző, halovány félmosolyon át veszedelmesig minden. Ruházatára kényes, szakadt, rossz minőségű, presztízsére rossz fényt vető darabokban nem mutatkozik.


Belső
"Csak a megszállottak aggódnak a megszállottság miatt."

Pozitív:
Kitartó és makacs: Mindig határozott és magabiztos, tudja, mit akar, akár mások kárán is. Ha valami mellett elkötelezi magát, nem adja fel, olykor még saját hibából sem tanulva: tűzön-vízen keresztül viszi elképzeléseit. Mindez persze a nagyobb jó érdekében. Céltudatossága mellett is minden esetben büszke és állhatatos, hacsak az adott szituáció pillanatnyilag mást nem követel: jól alkalmazkodik minden helyzethez, nem hezitál, nincsenek erkölcsi dilemmái sem.

Intelligens: Gyors, spontán, ha kell, ezzel együtt is minden esetben logikus és racionális. Döntéseiben nem befolyásolják pozitív irányú érzelmek... Általában tisztán gondolkodik, és gyorsan tanul.

Negatív:
Pszichopata: Képtelen szoros, valódi kapcsolatok kialakítására, egyúttal retteg a lehetőségtől, hogy egyszer egyedül marad. Igyekszik szoros kapcsolatokat kialakítani az embereivel ezért, de részéről ezek önzőek és felszínesek, de kívülről nézve ez a legkevésbé sem feltűnő. Megbízhatatlan, és a legkisebb hajlam sincs benne az őszinteségre, azt mondja, amit megkövetel tőle az aktuális helyzet. Nem bán meg dolgokat soha, és nincs szégyenérzete sem; valahol ott hagyta abban a dobozban ezeket, ahol a lelkiismeretét is felejtette. Időnként öngyilkos gondolatai támadnak, de tettlegességig soha nem fajul: a vágyott agressziót ilyenkor mások ellen fordítja, hol tettlegesen, hol mentálisan. Valós empátiára képtelen, azonban szinte bármilyen helyzetben képes áldozatot mímelni. Egocentrikus, olykor nárcisztikus.

Szexuális aberrációk: Biszexuális. Mindezeken túl hűtlen és csapodár. Jól teljesít az ágyban, és ha érdeke fűződik hozzá, akkor mindent meg is tesz a partneréért. Más esetben azonban hajlamos a durvaságra, a másikat kiszolgáltatottként akarja látni, saját uralmát, felsőbbrendűségét akarja érezni: azt a hatalmat, amit egyelőre nem tapasztalhat meg a vezetői székben. Mindez nem teszi boldoggá, csak elégedetté. Míg a legtöbb biszexuális embert nem a nem, hanem a lélek, a belső értékek ragadják meg, őt a hatalom, az erő vagy annak látszata vonzza: az ilyen embereket akarja maga alá gyűrni, megalázni, kitárulkozva látni. Elbűvölő személyiségét gyakorta veti be, hogy új "szerelmet" hajtson fel, ha a régi kifújt. Persze nem váltogat túl gyakran - hiszen mi lenne a megítélésével?



hallgasd történetem...
"A világot (...) nem a szerelem, nem is a pénz, hanem a megszállottság mozgatja."

2133. Január
Immáron biztos, hogy anyám terhes. Az előző magzat elvetélt, de ez szilárdan beágyazódott.
2133. Június 16.
Megszülettem. Mint a legfiatalabb Wallace fiú, máris bizonyos: én fogom követni Dante-t a Mount Weather-i tábor élén, ha ő erre – például elhalálozás okán – alkalmatlanná válna. Az orvosok úgy vigyáztak rám, mint a szemük fényére. Ajánlatos is volt, hogy így tegyenek: anyám halála tragikusan megindító, de sokak orvosi hibát láttak mögötte. Immáron jóval több, mint száz éve már, hogy a szülésekbe nem szokás belehalni. Anyám mégis odalett; így az orvosoknak ki kellett tenniük magukért: vagy viselhetik a következményeket.
2137. Szeptember
Már egészen kicsi koromban kiderült, hogy különleges vagyok. Addig is biztos voltam benne, hogy többre vagyok hivatott, hogy nem olyan vagyok, mint azok, akik körülvesznek – mint a többi gyerek az óvodában, például. Nem csak, hogy több voltam náluk, máshogy kezeltek: hallgattak rám, követtek, ha hülyeséget csináltam, akkor is. Ha szavazni kellett, az én szavam kiemelten nagy jelentőséggel bírt. Ez kezdetben nyomasztott, később megtanultam kezelni. A felelősségbe bele kell nőni, és én ezt tettem.
2140. Május 09.
Apám szerint senki sem mehet ki a levegőre, mert mind meghalnánk kint. De ma azt hallottam, hogy vademberek élnek odakint. Sőt, állítólag néhányuk idebent. Ha ők jól megvannak kint, mi miért nem mehetünk ki? Ki fogok szökni.
Vagy kijuttatok valakit, hogy lássák, biztonságos. Engem nagyon figyelnek. Mától ez a célom.
2142. Január
Azt hiszem, nagyon nagy hibát vétettem: kiengedtem az egyik diáktársunkat a levegőre. Azt mondta, hogy szeretné megnézni egyszer, milyenek is a virágok igazából. Szerencsére nem halt meg, de súlyosan eltorzult. Azóta nem láttam. Egy Tsing nevű lány magára vállalta, hogy ő csinálta... Az adósa vagyok. Ha nagy leszek, ő is az lesz, megígérem neki. Magammal fogom emelni, fontossá teszem őt. Számomra már most fontos... De nem csak ő. Egyszer mindannyian kint fogunk járni, a nélkül, hogy félnünk kéne. A szavamat adom neki, hogy kiemelt szerepe lesz ebben, ha már megbüntetik miatta. Megfogadom neki, hogy mi ketten valóra fogjuk váltani egyszer ezt az álmot: egy napon még áldani fogják a nevünket. Az övét és az enyémet.
Ez egy barátság kezdete.
2150. Március 20.
Több vérre van szükségünk. A kinti vademberek vére gyógyító erővel bír számunkra, de becserkészésük nehézkes. Arra gondoltam, hogy egy belviszályt kirobbantva közöttük könnyen összeszednénk a még életben lévő, sebesült egyedeket. Mától alaposabb megfigyelés alatt tartjuk őket. Dante nem akar túl mélyen beavatkozni az életükbe.
2155. November
Dr. Tsing ötlete tetszik. Valahogy elérhetnénk, hogy a kintiek maguk jöjjenek ide hozzánk, és kínálkozzanak fel. Adhatnánk nekik valamit azért cserébe, ha elhozzák egy társukat.
Dr. Tsing... Doktor, akár a szülei.
2155. December 06.
Drog. Drogot fogunk használni.
2155. December 25.
Az új anyagot két alany is túlélte, de még mindig túl sokan halnak bele. Tovább kísérletezünk az összetételén.
2156. Január 30
Tsing szülei tudatosan megölték az anyámat, azzal a reménnyel, hogy velem hal a szülőszobán. De én megmaradtam. Nekik pusztulniuk kell. Tsing maradhat... De többé nem álmodhat róla, hogy magam mellé emeljem, egyenrangú társként. Szolgáló lélek marad, míg el nem bukik.
Neki nem szóltam.
2156. Március 17.
Megtaláltuk az ideális szert. A szérum erősen addiktív. A páciensek készek ölni érte, de túlzottan agresszívek. Nem engedhetjük, hogy ártsanak a mieinknek. Nem engedhetem, hogy ártsanak az embereimnek. Megszületett a Kerberosz program: a kintieket Kaszássá, igazi Darabolókká változtatjuk: de tőlünk félni fognak, mint a legalja söpredék, korcs kutyák. Olyan fájdalommal idomítjuk őket, ami beleég a tudatukba: örökre.
2156. Augusztus 30.
A program sikeres. Dante áldását adta rá, bár nem teljesen avattuk be, mit is csinálunk pontosan. Kísérletezünk, a népünk java érdekében... A vért próbáljuk máshogyan felhasználni. Nos, igen... Egészen más módja ez a felhasználásnak.
Kerberosz... Milyen szentimentális voltam! Szeretem a mitológiát.
2159. Július
Dante lebetegedett. Fel fog épülni, de addig is én irányítok. Az emberek tisztelnek, és elfogadják a döntéseim. A szavam egyenlő a törvénnyel. Úgy érzem, valamennyien ki akarnak jutni innen, a közös cél hűségessé teszi őket, a határozott magabiztosságom pedig alázatossá. Alávetik magukat akaratomnak: ezért cserébe tartozom nekik ennyivel. Kiviszem őket innen egyszer: bármi áron. Titkos kísérleteket kezdtünk a kintiek vérével, eddig eredménytelenül.
2160. Február 18.
Egyfajta felkelés robbant ki a Hegyen. Na nem fegyverekkel - még. Egy csapatnyi ember megtagadta a kezeléseket, és követelték, hogy többé ne mások halálán nyerészkedve éljünk. Az effajta élet-igenlők táborát azonnal össze kell roppantani,a maradványait pedig fel kell morzsolni, ugyanis törekvéseik a népem halálával fenyegetnek. Az ilyenek egyáltalán nem az én embereim. Büntetésük halál lesz.
2160. Március 11.
A lázadók élén az a nő állt, akit egykoron gyermekként kiengedtem. Van egy öt éves kislánya, Maya... Aki ennyire felelőtlen a családjával, hogyan s lehetne elkötelezett a népével szemben? Büntetése halál: a nyilvános kivégzés elrettentő ereje megyőzte a többieket.
2164. Április 09.
Apám lényegében magához veszi James Shaw-t. Micsoda önfeláldozás.
2166. Április 29.
A Fátyol több tucat kintit ölt meg. A tetemük beteríti a hegyet. Gusztustalan. Felzabáltattam őket a Kerberosz gyermekeivel. Mostanra megközelítőleg mindegyik túléli - legalábbis az első fázist. Gyakorlottan választom ki azokat, akik érdemesek rá, hogy beemeljük őket a programba. Nem csak, hogy elég áldozatot hoznak, akik vére életben tart minket, de hathatós védelmi vonalnak is bizonyultak. A létük még ezzel együtt is, a Weather-hegyen belül is titoknak minősül.
2169. Szeptember
Egyre inkább elegem van Lee-ből (vagy valahogy így becézteti magát). Dante már-már rajong érte, beteges. Félek, egy napon őt jelöli meg utódjaként... És azt nem hagyhatom. A népnek rám van szüksége, rám, aki ki tudja vezetni ebből a sötét lyukból, nem egy olyan gyenge kezű senkire, akit Dante képes a két szép szemével megvakítani. De ez a Shaw... Minden küldetésről visszatér. Lehet, hogy utána kell küldenem néhány Darabolót egyszer majd, ha eljön az ideje.
2173. Augusztus
Egy Hajó landolt nem messze az egyik kinti tábortól. Alaposabb megfigyelést rendeltem el. Mármint Dante rendelte el... Az én figyelmem egyelőre nem keltették fel eléggé. Már most utálom őket. Akárhonnan jönnek is, járhatják a földet... A mi földünket! Azt a Földet, amelyre 97 éve nem tehettük ki a lábunkat! Égi vagy Kinti... Egyre egy.



A hozzászólást Cage Wallace összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 27 2015, 00:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Cage Wallace Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cage Wallace   Cage Wallace Icon_minitime1Szer. Aug. 26 2015, 01:06 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves admintársam! Cage Wallace 640874610

Szerintem nem tudjuk neked elégszer hangoztatni, hogy mennyire örülünk neki, hogy elvállaltad ezt a karaktert. Egy percig sem kételkedtem abban, hogy esetleg nem találod meg a közös hangot Cage-el, és eddig beigazolódott, hogy jól éreztem. Bár mind tudjuk, hogy az ilyen karaktereket szereted, attól még úgy gondolom, hogy a Wallace fiú mégsem volt túl egyszerű választás, hiszen sorozatbeli karakter és tudom, hogy igazából látatlanban bólintottál csak rá, hogy elviszed, még mielőtt bármit is tudtál volna róla.
Végül, most, hogy megnézted a sorozatot, elkészültél és mondhatni ámulok-bámulok, csak kapkodom a fejem. Nagyon jól elkaptad a fonalat, karakterhű a lapod és hozzáadtad azt a pluszt, amivel igazán lenyűgöztél. A lapod felépítése is - ha lehet így mondani - emberbarát volt, könnyen olvasható, lényegre törő, elegendő információval.
Külön köszönöm, hogy jelzésemre belevitted Lee-t is, aki okozhat még meglepetéseket számodra, ha megérkezik. Foglalóznod már nem kell, szóval irány a játéktér, érezd jól magad! Cage Wallace 3877998489


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Cage Wallace
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Mountain men-