KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Thomas Malley  Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Thomas Malley  Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Thomas Malley  Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Thomas Malley  Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Thomas Malley  Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Thomas Malley  Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Thomas Malley  Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Thomas Malley  Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Thomas Malley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Thomas Malley

The 100

Thomas Malley

The 100
◊ Tartózkodási hely : Earth
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 36

Thomas Malley  Empty
TémanyitásTárgy: Thomas Malley    Thomas Malley  Icon_minitime1Szer. Aug. 12 2015, 11:58 Idéz Szerkeszt Töröl


Thomas Malley
"Férfiuról szólj nékem, Múzsa, ki sokfele bolygott
s hosszan hányódott, földúlván szentfalu Tróját,
sok nép városait s eszejárását kitanulta,
s tengeren is sok erős gyötrelmet tűrt a szivében,
menteni vágyva saját lelkét, társak hazatértét."



lelkem darabkái...



becenevek: Tom
születési hely, dátum: Ark, 2156. május 6.
kor: 17
csoport: The 100
családi állapot: egyedülálló
play by: Dylan O'Brien
Jellem:
Az emlékezetkiesés előtt:
Kíváncsi. Thomast az égvilágon minden érdekli attól elkezdve, hogy milyen színű a fehérneműd, vagy éppen lakható-e már a Föld. Tehát, lényegében abba is beleüti az orrát, amikből akár szándékosan hagyják ki, vagy szimplán nem tartozik rá, ezért gyakran kotnyelesnek és idegesítőnek tartják, pedig csak túlbuzgó.
Elfogadó. Könnyen beletörődik abba, hogy talán más véleményen vagy, mint ő. Legalább is, ha hétköznapi témákról van szó, de például a Földet érintő, vagy erkölcsi kérdések kapcsán, ha valakinek ellentétes nézetei vannak, akkor képes higgadtan vitázni illetővel, hogy meggyőzze azt, nincs igaza. De elfogadja azt, ha valakinek más a bőrszíne, a szexuális beállítottsága, vagy éppen valami rendellenessége van az illetőnek.
Épp ezért türelmes is. Viszonylag nehéz kihozni őt a sodrából, de, ha sikerül kiborítani, akkor hosszú órákig nem tud lehiggadni, egyre rágódik a dolgon, sőt, akár hülyeségeket is elkövethet.
Egyébként, szánt szándékkal ő nem bántana meg senkit, bár előfordulhat, hogy mások kicsit félreértik a szavait, és olyankor nagy sértődés lesz belőle. Ilyenkor általában bűntudat gyötri, mert úgy érzi, hogy hibázott, amikor kifejtette a véleményét, mert amúgy tipikusan olyan személy, aki törekszik az őszinteségre, és ezért inkább megmondja, ha valami problémája van veled, vagy akár mással, csak néha talán kissé nyersen fogalmazza meg a mondandóját.
Amióta a keze ügyébe akadt az első könyv, amiről a Földről szólt, Thomasban feléledt a kalandvágy, és elhatározta, hogy kerül, amibe kerül, de ő lejut oda. Nos, végül eljutott oda, és az őt fogadó látvány nemhogy elborzasztotta volna, hanem növelte a felfedezés iránti lelkesedését.
Bár, amilyen lelkes, annyira szétszórt, épp ezért Paul írja a felfedezéssel kapcsolatos jegyzeteket, mert Tom valószínűleg elkapkodná az egészet. De ezt talán nem róhatjuk fel neki, mert tulajdonképpen jólelkű ám, attól függetlenül, hogy néha túlzásokba esik, senkinek nem akar rosszat. Ezt bizonyítja az is, hogy ha segítséget kérnek tőle, akkor nem rázza le valami mondvacsinált indokkal az illetőt.
Mielőtt a kutatók és tudósok mellett tette le a voksát egy ideig merengett azon is, hogy esetleg elmegy mérnöktanoncnak, elvégre, elég jó kézügyességgel rendelkezett, kreatív, megvalósítható ötletei voltak, csak aztán a sors úgy hozta, hogy végül épp azoktól akart információt lopni, akikhez csatlakozni akart, és a barátjával együtt szépen lebuktak, szóval mégis belekerültek a Föld-projektbe, résztvevőként.

Amikor amnéziában szenved:

Zavart. Nem tudja hol van, ki ő, kiben bízhat, és ki az a lány, aki egyáltalán vele egy légtérben tartózkodik. El akar szökni, minél messzebbre akar jutni, mert nem tudja, hogy nem a könyvekben olvasott világban létezik, hanem az a világ azóta sokkal rosszabbá vált.
Habár dolgokról vannak emlékei, a saját életére cseppet sem emlékszik. Nem emlékszik a szüleire, a barátaira, a 100 többi tagjára, de még önmagára sem. Csupán egyetlen név dereng előtte: Paul. Őt akarja megtalálni, bár abban is kétségei vannak, hogy vajon nem-e önmagát keresi.
Régen nagyon sokat tudott beszélni, de jelenleg felettébb csendes. Rendszerint meghúzza magát egy sarokban, és néz ki a fejéből. Összerezzen, ha a számára ismeretlen lány hozzászól, nem is igen felel neki, hiszen nem teljesen bízik meg benne. Elvégre, mi van, ha ő csinált vele valamit, ha miatta nem emlékszik semmire? Így hát mindenben kételkedik, az idegen minden szavát megkérdőjelezi, csakhogy nem tudja, hogy mégis honnan szerezhetne válaszokat, vagy miként találhatna rá ismét önmagára.
Enyhén pesszimista, mert, ahogy telik az idő, ugyan álmában gyötrik rémképek, de ettől függetlenül semmi nem válik világosabbá számára. Nem maradt más számára, mint a kétely és a gyötrődés, amíg végre valami ki nem váltja azt, hogy ismét emlékezzen.


Kinézet:
Amikor Thomas az Arkon tartózkodott, akkor egy-két osztálytársnője gyakran nevezte cukinak, mert szerintük nagyon aranyosan néz ki. Persze, ezekkel a megjegyzésekkel Tomot alaposan zavarba hozták, így el kezdte nekik magyarázni, hogy mindez tulajdonképpen a genetika műve, ő aztán semmit nem tett azért, hogy így nézzen ki.
Kiselőadást tartott nekik arról, hogy a barna az egyik legdominánsabb szemszín allél, és mivel az apjának is barna szeme volt, az anyjának meg kék, ezért az apja szemszínét örökölte. Aztán meg arról magyarázott hosszasan, hogy miért nem szereti levágatni a haját, és miért hagyja olyan 8-10 centi hosszúságúra nőni. Szerinte ugyanis elég hülyén néz ki rövid hajjal. Viszonylag magas a homloka, talán ezért is szereti, ha a haja az arcába hullik, hogy eltakarja azt. Az egyetlen dolog, ami nem tetszhet rajta az Arkon lévő lányoknak (a személyiségén kívül), hogy viszonylag széles az orra. Legalább is, ezt szokták néha emlegetni, na meg azt, hogy nem olyan gazdag a családja, hogy megengedhesse magának, hogy hatalmas ruhatárral rendelkezzen. Ő azt hordja, ami neki jutott: néhány cuccot az apjától örökölt, párat pedig újonnan szereztek, de még így se nagyon van lehetősége válogatni, de nem is izgatja túlzottan az öltözködés. Viszont, amivel akárkit képes megpuhítani az az ártatlan tekintetén kívül a mosolya. Amikor vigyorog, apró gödröcskék jelennek meg a szája sarkában, ami igen aranyosnak nevezhető.
A testalkata leginkább átlagosnak nevezhető, nem vékony, nem edzett, nem túlsúlyos, pont jó. Magasnak viszonylag magas, vagyis hát, ha a 179 cm annak számít. A bőre egészen fehér, sőt, jelenleg kifejezetten sápadt, már jó ideje eszméletlenül fekszik egy bunkerben, ahol nemigen éri napfény. A testét kisebb-nagyobb sebhelyek borítják, amelyek olyan események eredményei, mint a fáramászás, kisebb-nagyobb csetepaték, amikor harcolni tanítják őket, de az apja forrasztópálcájával is égette már meg magát.


hallgasd történetem...

Thomas Malley feljegyzései


I.


A nevem Thomas Malley, egyike vagyok a Százaknak, akiket két dolog miatt küldtek a Földre: egyrészt, hogy kiderítsék lakható-e már a bolygó, más részt, hogy a fentiek legalább egy hónappal odázzák a rájuk váró káoszt. Alig múltam tizenhét éves, amikor börtönbe kerültem, de nem követtem el semmi rosszat, csupán túlságosan is kíváncsi voltam.
Anyám, Laila Malley az iskolában tanít, apám, George Malley pedig egy nem túl jó kereső állást töltött be a műszaki részlegen. Bár, nem mi éltünk a legjobban, a szüleim mégis törekedtek arra, hogy mindent megkapjak, amit szeretnék. Imádtak engem, én pedig igyekeztem jó gyerekként viselkedni, bár ez sose volt egyszerű. A kíváncsiságom már kiskoromban is sokszor elsodort tőlük, így történt, hogy hat évesen egy barátommal felfedezőútra indultunk az Arkon. Ettől függetlenül viszont engedelmes és illedelmes voltam, egy szavuk se lehetett olyankor, amikor nem fűtött a vágy, hogy valami újat fedezzek fel.
A gyerekkorom hamar tovaszállt, semmi említésre méltó nem volt benne. Az iskolában páran kiközösítettek, mondván, hogy egy tanár gyerekeként könnyű a dolgom, mások pedig azért voltak irigyek, mert írni és olvasni is tudtam, mire bekerültem az első osztályba. Mondjuk, én sose bántam, hogy nem voltam népszerű. Nem rajongtam azon, hogy mindenki a nyakamon lógjon. Ott volt Paul, vele nagyon hamar megtaláltam a közös hangot. Szinte elválaszthatatlanok voltunk, ezért más nem is kellett.



II.



Mint említettem, Paul a legjobb barátom. Ha össze is vesztünk, nem bírtunk sokáig egymásra haragudni, így előbb-utóbb valamelyikünk mindig hajlandó volt kezdeményezni, hogy a másik bocsásson meg.
Anya révén ismertem meg még, amikor kisgyerekek voltunk, a barátságunk azóta is tart. Az Arkon gyakran megesett, hogy bámultunk kifelé az ablakon, és arról ábrándoztunk, hogy milyen lenne, ha mi fedezhetnénk fel a kékbolygót. A Föld mindig is izgatta a fantáziánkat: folyton bújtuk a könyveket, feljegyzéseket készítettünk és dokumentumfilmeket néztünk, hogy minél többet tudjunk meg a világról.
Még mindig emlékszem arra a napra, amikor lihegve esett be hozzánk, hogy elújságolja a nagy hírt. Azt rebesgették, hogy a Föld ismét lakhatóvá vált, így aztán nem kellett más, minthogy a kutatóállomáson bővebb információkat szerezzünk. Mivel mindketten merengtünk azon, hogy tudósok akarunk lenni, ezért volt alkalmunk párszor arra lábatlankodni. Heteket dolgoztunk éjt nappallá téve, mire elkészült a Terv. A terv alapján bejutottunk a kutatóállomásra, sőt, majdnem sikerült átmentenünk a Földdel kapcsolatos információkat Paul adathordozójára, amikor véletlenül rátenyereltem valamire, ami beindította a riasztót.
Megpróbáltunk elmenekülni a helyről, de néhány perc alatt megtelt a terem emberekkel, letepertek minket a padlóra, megbilincseltek minket, aztán bezártak minket egy cellába. Azóta is gyötör a bűntudat, hogy bajba kevertem őt. Napokat, heteket töltöttünk bezárva. Jó ideig Paul haragudott is rám, amit teljességgel megértek. Én is dühös voltam magamra. Az unalmas napjaimban csupán annyi volt a változatosság, hogy anyám néha meglátogathatott. Ő sose neheztelt rám a tettünk miatt, sőt, ugyanúgy szeretett, és folyton eljárt hozzám beszélgetni, azonban, apám sose jött el. Azt hallottam, letagadja, hogy egyáltalán van egy fia. Rosszul éreztem magam emiatt, de nem tudtam mit tenni ellene. A tetteimért vállaltam a felelősséget.
A börtönben Paullal egyre többet keseregtünk azon, hogy legalább olvastunk volna bele a fájlokba, mert akkor legalább tudnánk, hogy lesz-e egyáltalán olyan kutatócsoport, akiket leküldenek a bolygóra.
Egy napon, kinyílt az ajtó, és őrök léptek be hozzánk. Nem értettük mit akarnak, megrémültem, hátha meg akarnak ölni, de nem játszottam a nagyfiút. Csendesen tűrtem, hogy valami karperecet kattintsanak a csuklómra, aztán a legközelebbi emlékem már az, hogy néhány társammal együtt ülök egy hajóban.


III.


Paul mellettem ült. Eleinte csak kérdőn néztünk egymásra meg hallgattuk a többieket, miről beszélnek, miket művelnek. Én nem voltam hajlandó kikapcsolni az övemet, hogy hülyéskedjek, sőt teljesen lefagytam a döbbenettől, amikor megjelent a Kancellár a monitoron, és közölte, hogy mi vagyunk azok a „feláldozható” emberek, akik most a Földre utaznak. Elképedtem, noha, nem tetszett, hogy jelentéktelennek nevezték az életemet, mégis elértük azt, amire évek óta vágytunk. Paullal összepillantottunk, majd szélesen elvigyorodtunk, és lepacsiztunk. Halkan beszélgetni, tervezgetni kezdtünk, amíg valamelyik srác nem kezdett azzal szórakozni, hogy lebegésre buzdítsa a többieket. Clarke-kal egyetemben én se helyeseltem a dolgot, de nem szóltam bele.
A butaságukból probléma is lett. A landolás következtében a gép és jó pár lebegő ember megsérült, mi pedig jóval messzebb értünk földet, mint kellett volna.
Természetesen, amikor már szilárd talaj volt a lábunk alatt, azonnal kikapcsoltam az övemet, felkaptam a lábamnál lévő táskámat, és megindultam kifelé a többiekkel együtt. Utána az ajtónál ment a huzavona, hogy mi tévők legyünk, mi pedig Paullal azok pártját fogtuk, akik azt állították, hogy érdemesebb lenni kimenni, mint itt megvárni a halált. Én se akartam úgy meghalni, hogy ne láttam volna azt a világot, ami egészen eddig elérhetetlen ábránd volt számomra. Így hát előre furakodtam, és Octavia után, az elsők között léptem a bolygó felszínére.
Elámultam a minket körülvevő erdőtől. Meseszép volt, álmaimban is hasonlónak láttam a helyet. Paullal teljesen fellelkesedtünk, és egy könyvvel a kezünkben körbejártunk, hogy megállapítsuk melyik növény pontosan micsoda. Eleinte úgy tűnt, minden rendben van, de mekkorát tévedtünk…


VI.


Az első napokban nemigen kalandoztam el. Szívesen tartottam volna Clarke-ékkal, hogy élelmet szerezzünk, de végül Paullal úgy döntöttünk, jobb, ha előbb felmérjük a környezetünket, és megfigyeljük miként alakul a többiek között a kapcsolat. Ahogy pedig a táborban alakultak a dolgok… Elkeserítő volt. Elborzasztott mennyire elvadultak csak azért, mert hitték, idelent nincsenek szabályok, holott, ha egy közösség létezni akar, akkor szabályok, törvények igenis is szükségesek. Amit pedig Wellsszel műveltek… Nem kívánom senkinek.
Aztán az a dolog, hogy valamelyik okos kitalálta, hogy szenvedjünk mielőtt leveszik a karperecet… Láttam miként nyomta a tűz fölé azt a szerencsétlen lányt, és elhatároztam, hogy semmiképpen nem hagyom, hogy levegyék a karperecemet ezek az elfajzottak.
Gyűlöltem az erőszakosságukat, hogy folyton provokálniuk kellett a másikat, hogy azon vetélkedtek ki a befolyásosabb, és nem azzal voltak elfoglalva, hogy a közösséget összetartva megpróbáljuk túlélni.
Az egész káoszt Clarke-ék visszatérte állította meg. Nem jutottak élelemhez, sőt a hegyet se tudták megközelíteni. Paullal tudtuk, itt valami nagyon nagy gáz van. Jaspert elhurcolták, kiderült, hogy vannak túlélői a Földnek, és minden, amit eddig tudtunk, tévedés volt. Noha tudtam, veszélyes kalandra vállalkozom majd, de menni akartam. Már az első napokban feléledt bennem a vágy, hogy Paullal együtt lelépjek innen, és felkutassam a túlélőket, vagy egy biztonságot menedékre leljek. Féltettem az életemet közöttük, inkább tőlük rettegtem, mint a földiektől.
Így hát, amikor Clarke Jasper megsegítésére indult, csatlakozni akartam hozzá, de Paul nem engedte. Azt mondta, mi nem harcosok vagyunk, mi tudósok, kutatók, felfedezők vagyunk. Igaza volt. Nem tudtunk harcolni, nem biztos, hogy képesek lettünk volna megvédeni magunkat, így aztán ottmaradtunk, bár engem gyötört a bűntudat, amiért nem tartottam velük.
Végül épségben hazatértek, hoztak magukkal ételt is, bár nem kívántam az ételt, és a húsért cserébe nem is voltam hajlandó megválni a karperecemtől, így inkább éheztem, és Jasper körül lábatlankodtam, hátha tudok segíteni valamiben.
Paul másképp vélekedett. Neki nem volt baja a srácokkal, sőt önként és dalolva mondott le a kommunikátorról azért, hogy ehessen. Helytelenítettem a viselkedését. De nem csak az övét, hanem a „vezetőnkét” is. Vezető? Inkább zsarnok. Nem tudom miért gondolta azt, hogy ő a főnök, de hirtelenharagú, agresszív és meggondolatlan volt a szememben. Nem mutatott fel eddig semmit, amiért tisztelnem kellene őt. Bár tény, nem is lázadtam. Szép csendben megbújtam a háttérben, hogy békénhagyjanak.
Ezért, éjjel Jasper mellett maradtam, hátha rosszabbodik az állapota, napközben pedig a tábor környékén barangoltam Paullal, és feljegyzéseket készítettünk.
Az egyik ilyen túránk során menekülni kényszerültünk. Valami sárga köd terjeszkedett az erdőben, mi pedig úgy rohantunk vissza az űrhajóhoz, amilyen gyorsan csak tudtunk, és ott a többiekkel együtt bezárkóztunk. Ha nem rohantunk volna annyira, talán meg is haltunk volna.
Szerencsétlen Jasper sokat szenvedett. A többieket már teljesen kikészítette. Ebből is látszik, hogy milyen önzőek és intoleránsak voltak. Ha ez egy közösség lett volna, nekik is érdekük lett volna segíteni abban, hogy a srác minél hamarabb felépüljön, de őket csak a maguk kényelme izgatta.
Miután kitisztult a levegő, folytattuk a falépítését, ezúttal én is segédkeztem, bár egy eldugottabb részen dolgoztam, mert féltem, hogy feltűnik nekik, hogy még nem vettem le a karperecet. Azon az estén tudtam meg, hogy a ködben Atom súlyosan megsérült, ezért a kérésére megölték.
Talán említenem se kell, mennyire megrázott a hír. Én nem hagytam volna cserben, nem öltem volna meg, akkor sem, ha ő kívánta a halálát. Megoldottam volna valahogy, szereztem volna neki gyógyszert, mert számomra mindenkinek az élete fontos volt.
De legalább Jaspert nem veszítettük el ezen a napon. Felépült, él és virul. Örültem, hogy életben maradt, ha már Atom eltávozott közülünk.


VII.


Az első napok kilátástalan káosza után megindult valami fejlődés, szervezettebbé kezdett válni a közösség, sőt, Bellamy néha egészen normálisnak mutatkozott. Aztán, ami kibontakozásnak indult, hamar káoszba torkollott ismét.
Egyre többször fejeztem ki az aggodalmamat Paulnak. Elárultam neki, hogy mennyire nem érzem itt jól magam, és győzködtem, hogy lépjünk meg. Nem akart elmenni. Ő mindig a biztonságosabb utat választotta, így mellette maradtam.
Aztán, valaki meggyilkolta Wellst. Tudtam, hogy páran kipécézték maguknak szerencsétlent, de sosem gondoltam volna, hogy tényleg megölik őt. Ráadásul valaki, aki egy volt közülünk. Vagyis, közülük. Én nem vagyok gyilkos, én nem vagyok bűnöző.
Clarke szerint Murphy volt az. Nem is tudom. Az elmúlt napokban folyamatosan szemmel tartottam Murphy-t, csak azért, hogy időben elhúzódjak, mielőtt észrevenne. Ettől függetlenül, mindig tudtam merre jár. Rendben, az ő kése volt ott, és konfliktusa is volt Wells-szel, de amikor közölték vele, hogy gyilkos, az arcán döbbenet tükröződött. Azt hiszem, ez egyszer pont nem ő volt a tettes.
Sok volt a rovásán, de nem kellett volna szétrugdosni, vagy felakasztani őt. Ez lett volna az új társadalmunk alapja? Káosszal és vérrel akarták aláírni, hogy igába hajtják a fejüket az önkényuralom árnyékában?! Aztán, kiderült, hogy valóban ártatlan, és egy kislány ölte meg Wellst.
Ezt már nem bírtam elviselni. Visszarohantam a táborba, Paul követett. A táskámba gyömöszöltem a cuccaimat, és kértem, tartson velem. Nem akart jönni. Csúnyán összekaptunk, életünkben vitáztunk komoly dolgokról. Miután látta, hogy nem tud meggyőzni, elrohant. Gondolom, szólni akart Bellnek. Nem hagytam annyiban, gyorsan összeszedelődzködtem, kitéptem néhány lapot a könyvéből, elloptam tőle két ceruzát, és futásnak eredtem.
Undorodtam Belltől, undorodtam az egész bagázstól, Paultól, de még önmagamtól is. Menekülni akartam. Minél messzebb akartam kerülni ettől az átkozott helytől.
Sikeresen átjutottam a falakon, páran talán utánam eredtek, fogalmam sincs, hogy követtek-e. Már rég nem voltam olyan állapotban, hogy ezt meg tudjam állapítani. Futottam, ahogy csak bírtam, nem érdekelt merre visz az utam, vagy épp milyen veszélybe rohanok. Bárhol jobb meghalni, mint azok között.
Amikor úgy éreztem, elég messzire értem, megálltam egy kicsit. Leültem egy rönkre, hogy összeszedjem a gondolataimat, és megírjam ezeket a feljegyzéseket. Hogy miért? Mert, ha esetleg valami történne velem, a rám találó földieknek tudniuk kell, hogy soha, de soha ne segítsék a Százakat.


VIII. (meg nem írt feljegyzés)


Két napot bolyongtam. Ezalatt sok mindent láttam: világító növényeket, pillangókat, mutáns állatokat… Mindent felírtam, mindenről ábrát készítettem.
Egyre jobban elfáradtam. Élelem híján, bogyókon éltem, aztán reménykedtem benne, hogy egyik se mérgező, aztán, ha találtam valami forrást, abból töltöttem fel a vízkészleteimet.
Nem mertem aludni. Egyedül voltam, menedékem se volt, ezért az éjszakát java részt egy magasabb fán virrasztottam át, hogy aztán pirkadatkor folytassam az utamat. Két célom volt: az első, elszakadni a többiektől, a második eljutni arra a helyre, amit a Kancellár említett. Azonban, úgy tűnt, kezdetben rossz irányba rohanhattam, mert nem közeledtem ahhoz a helyhez, amit korábban Clarke említett, sőt, nem is láttam már azt a hegyet.
Éreztem, hogy nem bírom sokáig, hamarosan itt a vég, azonban még mindig nem bántam meg a döntésemet. Inkább voltam szabad és önálló, minthogy arra várjak, hogy mikor ver agyon néhány elmebeteg. Inkább a Föld vadjai oltsák ki az életemet, mint ostoba fegyencek.
Megálltam egy forrásnál, hogy ihassak, és megtöltsem a kulacsomat. Arra azonban nem számítottam, hogy mások is vannak ott. Rám rontottak, fellöktek, majd rugdosni, ütögetni kezdtek. A táskámat a hasamhoz nyomva, magzatpózt vettem fel, és igyekeztem a kezemmel védeni a fejemet. Pokolian fájt minden egyes rám mért csapást, nem kíméltek, pedig én nem tettem ellenük semmi rosszat… Aztán, hirtelen abbamaradt. Addigra szédültem, homályosan láttam, és mozdulni is alig bírtam. Valami sárga foltot láttam közelíteni. A savas köd lehetett. Lehunytam a szemem, és felkészültem a halálra.


IX. (újabb meg nem írt feljegyzés)


Azt hiszem… Egy bunkerben ébredtem. Mindenegyes porcikám sajog, a bokámat nem bírom mozdítani, de fura mód, minden sérülésemet lekezelte valaki. Valaki… De ki?
Próbáltam felidézni a történeteket, de… Semmire nem emlékeztem. Ki vagyok én? Hol vagyok most? Mi történt velem? Mi lett az emlékeimmel? Egyre több kérdés merült fel bennem, egyre inkább bepánikoltam, olyannyira, hogy amikor felbukkant előttem egy ismeretlen lány, azt hittem, sokkot kapok. Vagy, lehet nem is volt ismeretlen, csak éppen én nem emlékeztem rá?
Féltem tőle. Elvégre, ki tudja, hogy mit művelt. És ha ő vette el az emlékeimet? Elrabolt volna? Kicsoda ő? Mit akart tőlem? Miért nem szólal már meg?
Lecsuktam a szemeimet, hátha ez csak egy rossz álom, és ha felébredek, minden rendben lesz. Lehunyt szemmel feküdtem, próbáltam felidézni valamit, akármit, csak egy szót, csak egy nevet, hogy mégis tudjam ki vagyok én, vagy ki ez a lány, vagy mi ez a hely, vagy valami…
Erőlködéseimnek köszönhetően egyetlen szó, egy név motoszkált a tudatomban: Paul. De hogy ő kicsoda volt, vagy vajon ez lett volna a nevem, nem tudtam eldönteni. Annyi bizonyos, hogy meg kell találnom Pault. Muszáj. Talán, ő  tudja ki vagyok. Talán ő az egyetlen, aki segíthet rajtam, már, ha nem én vagyok az.






A hozzászólást Thomas Malley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 26 2015, 14:37-kor.
Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Thomas Malley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thomas Malley    Thomas Malley  Icon_minitime1Vas. Aug. 16 2015, 00:37 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Thomas! Thomas Malley  2957423774
Először is hadd köszönjem meg, hogy elvitted a keresettem, azt hiszem jobb kezekbe nem igazán kerülhetett volna. Továbbá azért is megérdemelsz egy dicséretet, mert az oldal miatt elkezdted a sorozatot. Razz
Mikor terveztük az oldalt, elhatároztam, hogy nem fogok ömlengeni senki elfogadásánál az adott PB-ről, de nálad kivételt teszek, viszont azt is inkább lerendezem egy mondattal: Imádom Dylant! Thomas Malley  1243672476
Most pedig rátérnék végre a lapodra. Mikor elmondtad az ötletet, hogy ilyen feljegyzéseket fogsz írni, már akkor sejtettem, hogy nem egy hétköznapi előtörténettel találom majd szembe magam, és igazam volt. Nagyon ötletes a dolog, kíváncsi vagyok, hogy végül milyen sorsra jutnak a papírok a játéktéren. A történet kidolgozásával pedig hoztad azt a szintet, amit már megszoktunk tőled. Igényes volt, átgondolt és nem hagytál ki egy fontos információt sem.
Remélem tudod, hogy az első játékod az enyém, úgyhogy már készülhetsz is, bár nem hiszem, hogy nagyon beszédesek leszünk. Thomas Malley  1806508759

Ui.: Kérlek látogasd meg az avatarfoglalót, hogy biztosan átkódoljuk a cuki pofidat! Razz


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Thomas Malley
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas O'Malley
» Thomas Malley és társainak a bejegyzései
» Thomas McDonell
» Dahlia & Thomas - Mi a franc volt ez?
» Octavia & Thomas - Ugye tudod, hogy utálom a bátyádat?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum :: Karaktertemetö-