KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Száguldás, Porsche... Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Száguldás, Porsche... Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Száguldás, Porsche... Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Száguldás, Porsche... Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Száguldás, Porsche... Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Száguldás, Porsche... Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Száguldás, Porsche... Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Száguldás, Porsche... Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Száguldás, Porsche...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alexander Jennister

Sky people

Alexander Jennister

Sky people
◊ Kor : 32
◊ Hozzászólások száma : 9

Száguldás, Porsche... Empty
TémanyitásTárgy: Száguldás, Porsche...   Száguldás, Porsche... Icon_minitime1Kedd Szept. 22 2015, 22:19 Idéz Szerkeszt Töröl



Jeremiah részére


Váltás, „éjszaka” van, ilyenkor a legjobb felcsatolni a görkorit és hasítani. Szükségem van rá, a neokortexem maximálisan mozgás közben tud teljesíteni és össze kell hoznom egy programot, aztán meg, ha összedobtam, akkor „viháncolok”. Ez nem más, mint gondolkodás és agyalás nélkül élvezni a sebességet. Az sem zavar, ha egyes rácsos kialakításoknál hangosabb vagyok a kelleténél. Nem itt vannak az alvó egységek, a gépek állandó hümmögő hangjába belevegyül. Ha meg nem, nem zavartatom magam. Kisebb méretű kütyüvel a kezemben hullámzok jobbról balra és balról jobbra, megoldandó a kódot és azt könnyebb két kézbe fogni.
Az edzések nem elegendőek az agyam frissítéséhez, voltaképpen inkább a gondok, és a titkolásra kötelezett információk már olyan méretű dühöt gerjesztettek bennem, hogy már a robbanás határán vagyok.
A növényeknél leparkoltam délelőtt, mindig csodáltam, hogyan képesek a leggázabb körülmények között is így virulni. Most kifejezetten kerülöm, mert a sebességbe nem szeretném, ha valami beakasztana. Az őrség útját amúgy is fejből fújom, ha újítottak, akkor leszek gondban, na meg ha olyannal futok össze. Az erőművet kedvelem a legjobban, ott van a legnagyobb zaj, ott kedvemre variálhatom a formát, ívben meg is fordulok az egyik folyosón, hogy most kivételesen ne körbe-körbe karikába menjek.
Vissza az elejére Go down
Jeremiah Cox

Sky people

Jeremiah Cox

Sky people
◊ Kor : 42
◊ Hozzászólások száma : 4

Száguldás, Porsche... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Száguldás, Porsche...   Száguldás, Porsche... Icon_minitime1Hétf. Szept. 28 2015, 11:43 Idéz Szerkeszt Töröl





Xander & Jeremiah



Minden összevetve jó napom volt. Volt egy kis vakarcs az egyik kiképzésen, de egy jól mért non-verbális ütéssel éreztettem vele, hogy ez így nem fog működni, és úgy nézett ki, hogy rájött, hogy nem én vagyok az ember, akivel a mai nap packáznia kéne. Azzal sincs különösebb problémám, ha valaki olyanba botlok bele, akinél egy fenyegetés nem hat; ilyenkor legalább van valami extra izgalom a napban. De a mai úgy nézett ki, nyugodtan fog telni; főleg, mivel már rég nem járkált senki a folyosókon.
Miután vagy két óráig csak forgolódtam az ágyamban, úgy döntöttem, hogy inkább sétálok egyet, esetleg belesek a tudósokhoz. Már épp fordultam volna a folyosóra, mikor megláttam, hogy az egyik őr errefele jön. Mivel én már nem voltam gyerek, nem igazán számított volna, ha meglát, de azért megpróbáltam elkerülni a feltűnést. Nem voltam épp csevegős kedvemben, abban viszont biztos voltam, hogy ha valaki olyanba ütközök, aki nagyon is jól ismer engem, akkor bizony beszélgetésbe szeretne bocsátkozni velem.
Vettem egy mély levegőt, és kifordultam a folyosóra. Elindultam az őrrel ellentétes irányba; már messziről láttam, hogy ismerem. Gyorsan lejátszottam magamban a lehetőségeket, hogy miképpen fogom tudni lerázni a fickót, majd mikor közel értünk egymáshoz, feltettem a kezemet köszönésképpen. – Szép estét, Paul! Remélem, a mai műszakod eseménymentes lesz – szóltam hozzá, majd egy mosoly kíséretében továbbsiettem. Még hallottam, ahogy a hátam mögött dadogja a ’Heló, Jeremiah’ szavakat, de most nem foglalkoztam vele. Csak tovább sétáltam, és befordultam balra.
Ismerem magamat, és tudom, hogy ha zajt hallok, akkor mindig utána akarok járni, hogy mi az. Most is ez történt, mikor valami furcsa hangra lettem figyelmes. Elindultam annak irányába, majd egy folyosó sarkánál megálltam, és kinéztem. Egy fiatal programozó korizott. Felhúzta az egyik szemöldökömet, majd a háta mögött, hangtalanul haladtam. Úgy döntött a srác, hogy megfordul. Elmosolyodtam, majd kinyújtottam a jobb karomat, hogy a srác, miután megfordult, rögtön beleszaladhasson, és a földre zuhanhasson. Egy programozótól még csak nem is számítottam arra, hogy észrevenné, és lebukna, de ha mégis így történt, akkor csak mosolyogva, zsebre tett kézzel néztem volna rá, hogy akkor most magyarázhat.  



||zene|| words: 338 || The one who laughs last
▲▼




Vissza az elejére Go down
Alexander Jennister

Sky people

Alexander Jennister

Sky people
◊ Kor : 32
◊ Hozzászólások száma : 9

Száguldás, Porsche... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Száguldás, Porsche...   Száguldás, Porsche... Icon_minitime1Szomb. Okt. 03 2015, 12:32 Idéz Szerkeszt Töröl



Jeremiah részére


A kódok itt eléggé egyszerűek, kevés kiváló tudású emberke van, és így minden elődöm a saját szórakozására épített fel magas biztonsági falakat a rendszerbe, amiért kifejezetten hálás vagyok nekik, mert mindig van min rágódni és mindig van min tökéletesíteni.
Na és persze, betörni rendszerekbe. Nem véletlenek egyes adások sem, hogy nahát, nem lehet visszanyomozni, mely állomásról is jött és nahát, miért is jut el minden egyes kimenő forrásra. Micsoda pech! És micsoda szerény zsenialitás! Tőlem.
Most azonban egy rendszer ellenőrzéskor feldobott szarvas hibát akarom kinyomozni. Kontár munka, hamar meglesz, viszont, ha már előttem van, jobbá is varázsolom.
- Wooo, hé... – mondhatnám, hogy még éppen le tudok bukni az előttem felbukkanó karra, de egy fenét. Tudom, hogy bele fogok ütközni, ezért eldobom a kis játékszerem és a másik vállába kapaszkodva akarok megállni.
Függetlenül attól, hogy borulunk, vagy állunk és hozzá rántom magam, egy pillanat után elvigyorodom, majd gyorsan homlokon puszilom.
- Kösz haver, élvezet puhára esni! – egy kis irónia mindenkinek jár és helyzet összefüggéstelenség. Elvégre, még a legjobb rosszabb esetben is, én lehetek alul.
- Mit szeretnél, cukifiú? – elengedem, ha nem rázta már le közben a kezem vagy tolt arrébb.
Hogy mennyire kihágás egy görkorizás? Most már nem mindegy?
Vissza az elejére Go down
Jeremiah Cox

Sky people

Jeremiah Cox

Sky people
◊ Kor : 42
◊ Hozzászólások száma : 4

Száguldás, Porsche... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Száguldás, Porsche...   Száguldás, Porsche... Icon_minitime1Szomb. Okt. 10 2015, 10:41 Idéz Szerkeszt Töröl





Xander & Jeremiah



Mivel világéletemben a rendet követtem, sosem értettem azokat, akiknek nem volt egyértelmű, hogy mi a vicces, és mi a zavaró. Görkorizni az állomáson már magában is egy abszurd dolog, az meg még inkább, hogy szemmel láthatóan nem zavartatja magát, ha arról van szó, hogy épp kit zavar. Értem én, hogy nem itt vannak az alvó egységek, de a zaj, amit néha okoz néhány emberi fülnek akár elviselhetetlen is lehet. Nem vagyok annak a híve, hogy az éjszaka csöndjét holmi korizással meg kéne zavarni, de hát az ő döntése.
Az enyém pedig az, hogy a kinyújtott kezemmel megállítsam. Az állandó mosolyom még szélesebbé válik, amikor hallom, hogy meglepődött. Már előre tudom, mit fogok mondani, és miképp fogom kinevetni, miután szépen eltaknyolt, de erre sajnos nincs lehetőségem, mivel belecsimpaszkodik a karomba, és majdnem én is utána esek. Az izmaim szerencsére elég edzettek ahhoz, hogy mindkettőnk súlyát könnyedén megtarthassam. A pillanatnyi zavarában elejtett valamit, ami most vagy fél méterre tőlünk a földön csúszva megállt. Összehúztam a szemöldökömet, és próbáltam kitalálni, mi is volt az a dolog, amit eddig magánál hordott, amikor hirtelen érzem, hogy az ajkai a homlokomat érintik. – Mi a…? – kezdem, mire megint megszólalt. Gyorsan leráztam a karomról, bár elég nehézkesen engedett el. – Tapadsz, mint a légy a fogóba. – Egy pont neki, béna példát mondtam, és valószínűleg az első benyomás által okozott tisztelet elillant. Bár a pusziból ítélve nem is volt ott semmiféle tisztelet, ami kezdett bosszantani.
Legszívesebben képen törölném a kis taknyost, amiért cukifiúnak nevezett. Helyette csak zsebre vágtam a kezemet, és nekidőltem a falnak. – Szerencséd, hogy jó kedvemben találsz – vetettem oda neki. A hangom olyan, mint mindig; nem fenyegető, csupán érezni lehet rajta, hogy nem kéne szórakoznia velem. – Az nem igazán számít, hogy én mit szeretnék – jegyzem meg, hiszen azt hiszem, a szándékaim elég tiszták. Leállítani a száguldót, és végre egy kis rendet teremteni a mai estére. – Inkább azt magyarázd meg – kezdtem, majd ellöktem magamat a faltól, és odasétáltam a kütyühöz, amit az előbb kiejtett a kezéből, majd felvettem. – Hogy ez mégis micsoda? – Rosszul tettem fel a kérdésemet. Ebből valószínűleg az fog lejönni neki, hogy nem értem, hogy mit tartok a kezemben, pedig valójában csak az nem volt világos, hogy miért szaladgál ezzel a kezében ilyenkor. Mivel a fene nagy büszkeségemen nem tudok túl tenni, kénytelen vagyok megvárni, amíg megválaszolja az amúgy is nyilvánvaló kérdésemet, és utána feltehetem azt, amelyikre kíváncsi is vagyok. Úgy érzem, ez az alváshiány, ami az elmúlt napokban kínoz nem tesz jót nekem; egyre inkább elvesztem a fonalat a gondolataim menetében, és olyan dolgokat mondok ki hangosan, amiket nem is akartam.
Végigmértem a srácot, majd átnyújtottam neki a kezemben lévő tárgyat. Mielőtt azonban átvehette volna, ismét megszólaltam: - De minek a kori? Nehéz lenne a lábadat használni a közlekedésre? Annyira nem nagy ez a hely, hogy beleszakadj, míg elérsz oda, ahova tartottál. – Ez legalább egy érthető, és jól megmagyarázott kérdés volt, és nem olyan, mint az elbaltázott előző. Néha örülnék neki, ha ezeket a jeleneteket visszaforgathatnám, és újrakezdhetném, mert ez így nem kóser, hogy sokszor az alváshiány miatt húzom én a rövidebbet.  



||zene|| words: 496 || The one who laughs last
▲▼




Vissza az elejére Go down
Alexander Jennister

Sky people

Alexander Jennister

Sky people
◊ Kor : 32
◊ Hozzászólások száma : 9

Száguldás, Porsche... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Száguldás, Porsche...   Száguldás, Porsche... Icon_minitime1Csüt. Okt. 15 2015, 21:20 Idéz Szerkeszt Töröl



Jeremiah részére


Van állóképessége a tagnak, rendesen, így aztán magamat rántom őhozzá, vagy fordítva, vagy mindkettő, lényegtelen, de átkarolom. A puszi után meg vigyorgok. Tudtam, hogy kiakasztom, ez volt a lényeg és a figyuelterelés.
- Mi az a légy? – nézek rá értetlenül egy pillanatra, majd felnevetek. – Talán, mint légy a papírra.
Ha jól emlékszem még, amit olvastam. Milyen morcos ez az ember, igazi kihívás mosolyt csalni a képére.
- Minek mindig morcosnak lenni? Az nem unalmas?
Elengedem és arrébb is lépek közben, a görkorit nézem, oké-e még.
- Dehogynem számít. Minden számít. Az egy meg egy is számít. – megtapogatom a vállam, még egyben van, körözök vele párszor, ha kattog, akkor nem biztos.
- A munkám. Dolgozom éppen. Ha nem tudnád. –  odagurulok hozzá és kiveszem a kezéből. Nem esett baja a gépnek, szerencsére. Kikapcsolom, bár szükségtelen, automatikusan lezárt, fél perc után.
- Próbáltál már valaha is korizni és úgy gondolkodni? Ha görkorizok, beindul az agyam és megy olyan is, ami amúgy nem menne. Nem szórakozásból teszem. – pontosabban, nem csak munkából teszem.
- Ha pedig morogni van kedved, azt ne rajtam tedd, biztos van, akit jobban kedvelsz. – rebegtetem a pilláim széles mosollyal, és arrébb lépek, hogy guruljak tovább, kipróbálva, enged-e.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Száguldás, Porsche... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Száguldás, Porsche...   Száguldás, Porsche... Icon_minitime1 Idéz Szerkeszt Töröl

Vissza az elejére Go down
 
Száguldás, Porsche...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum-