KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Esther                               Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Esther                               Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Esther                               Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Esther                               Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Esther                               Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Esther                               Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Esther                               Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Esther                               Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Esther

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Esther

Outcasts

Esther

◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 2

Esther                               Empty
TémanyitásTárgy: Esther    Esther                               Icon_minitime1Vas. Nov. 15 2015, 04:33 Idéz Szerkeszt Töröl


Esther
Ne higgy a halál hódító hatalmában;
táncolj az élő élettel vidáman!



lelkem darabkái...



becenevek: Esth
születési hely, dátum: Jégnemzedék városa, 2155. december 20.
kor: 18
csoport: Outcasts
családi állapot: Egyedülálló
play by:Britt Robertson
Jellem: A világ tele van érdekes és új dolgokkal, melyeket felfedezhetünk, megismerhetünk, esetleg megtanulhatjuk használni. Szeretem a kalandokat, a felfedezéseket, nagyjából mindent, amivel valami újat láthatok vagy tapasztalhatok. Rettentő kíváncsi és makacs természetem van, ugyanakkor tudom mikor kell abbahagyni és engedelmeskedni. Ha nem, akkor nem, egy kicsit még küzdök azért érte -mert nem is én lennék, ha nem-, majd csak utána adom fel, beletörődve a sorsomba. Szócsatákban vagy épp mélyebb dumcsizgatásban nehezen tudom befogni a szám. Olyan helyzetekben is képes vagyok megállás nélkül papolni, amikor jobb esetben tényleg be kéne fognom, mert baromira nem tartozik rám. Emiatt vagyok egy kicsit tapintatlan, mert ha nekem valami nem tetszik, simán képes vagyok belekotyogni és csak azért is elmondani az érveimet és az állásomat. Szóval igen, kedves vagyok, megértő -már amikor- és rettentően szeretem a művészeteket. De ezutóbbiról egy kicsit később. Van egy problémám. Egy betegségem, ami megváltoztatta az egész életem. Ami miatt szenvednem és túlélnem kellett. Szinesztézia... Ez az a szó, amiről, ha szó esik kellemetlenül érzem magam. Különféle környezeti hangokra érzékeny vagyok. Meg tudom állapítani melyik minek a hangja, meg tudom különböztetni őket és ami a legfurcsább...színeket adok nekik. Nem, nem vagyok dilis, tényleg színeket adok a hangoknak. Például nekem az ajtónyikorgás szürke, míg a madárcsicsergés almazöld. Más emberek hangja is tud lenni egy szín, az apámé levendula volt, ami mindig megnyugtatott mégis kissé dörmögős volt... Hát igen, ez a szinesztéziás dolog nagyon fura, nem mindig tudom megállni azt, hogy ne adjak színeket a hangoknak, amik sajnos kihatnak az emberekre is. Bocsi, én tényleg próbálkozom. Visszatérve a művészetekre. Rettentően szeretek rajzolni. Nem is. Imádok rajzolni, festeni, ez lényegében kapcsolódik is a betegségemhez. Úgy igazából nem figyelek a részletekre, csak alkotok, egészen addig, ameddig nem nyeri el a tetszésemet.
Külső: Nem mondanám magam túlzottan magasnak. Mondhatni, középkategóriás vagyok, bár jobb szeretnék égimeszelő lenni, mint ilyen...kicsi. Csupán 165 centivel áldott meg az ég, aminek úgy alapjáraton örülök is. Gyors vagyok és könnyen ki tudok térni mások elől, vagy épp eltűnni. Hajam arany fürtökben lóg egy kicsivel a vállam alá, bármit csinálok vele, mindig ugyanabban a hullámos fazonban áll meg, de hát ez van, szeretem a hajam, hisz' mindig édesanyámra emlékeztet. Szemeim égkék színben pompáznak, némi szürkés árnyalattal. Mindig azt mondták, ijesztő, amikor komolyan nézek. Olyan, mintha hófehérré válna a szemem és csak a pupillám látszódna. Nos, az ijesztőt még megértem, mert a szemöldökformám közel sem a legbarátságosabb, ám ez ellen nagyon nem tudok mit tenni. Ha kiszedném, nem lenne ott semmi, az meg azért visszataszító is tud lenni. A homlokom egy kicsit szélesebb a kerek arcomhoz képest, ezért van, hogy levágom frufrunak, vagy csak szimplán átdobom az egyik oldalról a tincseket a másikra. Alkatilag mondhatom magam kicsit szálkásnak, ugyanis mióta száműzött lettem meg kellett keresnem magamnak a napi betevőt, így napról-napra erősödtem. A bőröm napbarnított, melyet vándorlásom során sikerült összehoznom.

hallgasd történetem...
Mesélhetnék a gyerekkoromról, arról, hogyan nőttem fel, cseperedtem fel a szinesztéziával, amiért száműztek a klánomból, mégis én egyetlen történetre térnék ki.
Esős nap volt, a többi száműzöttel vártunk a sátrak alatt. Szerettem az esőt. A cseppek becsapódásának hangjáról mindig is az akvamarin-kék szín jutott az eszembe, ami egy lágy színnek számított nálam, ami leginkább békét és nyugalmat sugároz. Azt hittem a mai nap is csodás lesz, lévén, hogy esik az eső, ám hamar rá kellett jönnöm, hogy ez korántsem jött össze. Nagy robaj hallatszódott odakintről, egy ismeretlen hang volt, mintha köveket dobáltak volna a földre kimért ritmusban. Aztán csend. Néhány férfi üvöltözött odakintről valami furcsa nyelven, amit egyelőre nem értettem. Megijedtem, próbáltam hátrálni, ám társaim -akiket eddig annak hittem- bátran löktek előre mondván "Tűnj el innen, nem tartozol közénk". Annyira szíven ütött a dolog, hogy lesokkoltam. Még a kintről bevágódó alakokat sem vettem észre, csak bámultam a volt barátaimra, akik egy szemrebbenés nélkül hagyták, hogy elvigyenek. Nem sírtam. Mégis valamiért úgy éreztem bármikor képes lennék bömbölve vergődni az engem vonszoló férfi karjában. Nem tettem. Ennyi fájdalom után képtelen voltam bármit is tenni. A száműzésem óta nem éreztem magam ennyire átverve, holott ott csak annyi volt a probléma, hogy szinesztéziám van. Csupán emiatt dobtak ki, csak azért, mert más voltam. Beletörődtem a sorsomba, viszont amit itt kaptam... Kezdtem lassan feladni a haloványan pislákoló reményt.
Rádobtak a ló farára, majd összekötözték a csuklóimat és lábaimat, hogy még véletlenül se tudjak menekülni. A bőrömet dörzsölő kötél fájón mart a húsomba, de én meg se rezzentem. Sokkal nagyobb fájdalom ért a sátor alatt ácsorgóktól, mint ettől a kötéltől.
- Hová megyünk? - kérdeztem reményvesztett arccal a "lovasomtól". Egy halk morgással nézett rám a kendő mögül, miközben a lovát szerelte. Kelletlenül lépett oda hozzám, s szorította meg már így is fájó csuklómat.
- Egy olyan helyre, ahol hasznukra lehetsz. Fiatal vagy, tudod hogyan zajlik ez. - akaratom ellenére is nyeltem egyet. Jól tudtam mit akarnak velem kezdeni, mégis az agyam valamiért nem engedett menekülni. Így hát útnak indultunk.
Étlen-szomjan vándoroltunk a sivatagban, a perzselő nap földjén, melyen komoly megpróbáltatásokat kellett átvészelnünk. Homokviharok, de legfőképp a Nap sugarai, melyek égették bőrömet. Minden egyes nap kiszipolyozta belőlem a maradék energiámat is, s mire észbe kaptam volna már egy csepp nedvesség sem ragadt a torkomon. Semmi víz nem jutott le a torkomon, ezen felül egy szemhunyásnyit se aludhattam, hisz' a ló fara nem éppen a legjobb ágynak számított. Mégis tűrtem, hiába szállt el minden erőm, valahogy nem akartam kipurcanni, csak végre oda akartam érni, ahová tartottunk. Mégha ott rosszabb helyzetem is lett volna.
Egyik éjjel, a szokásos kényelmetlen pózomban feküdtem a ló hátán. Elrablóim, -akiket úgy isten igazából nem tudom hogyan nevezhetnék- békésen aludtak a földön levert sátraikban. A pislákoló tűz fénye beragyogta a sötétséget, melytől aludni se tudtam. Karikás szemekkel próbáltam megmozdulni, ám a csuklómba nyilaló fájdalom miatt kevésbé tudtam ficeregni. Nagy lendületet vettem a maradék erőmmel, így sikeresen átbukfenceztem a ló másik oldalára, ahol egy tompa puffanással értem földet. Elsőre nem kaptam levegőt, mivel akkorát estem a hátamra, hogy még a levegő is beszorult. Miután nagy nehezen abbahagytam a fuldoklást, a térdeimre emelkedtem kissé kótyagosan, majd megpróbáltam kioldani a lábaimat szorító kötelet. Kegyetlen egy menet volt, a csuklómat már alapból véresre dörzsölte a kötél, s egy kisebb mozdulatnál is úgy tűnt, mintha valaki le akarná vágni a kezem. Kibírtam, mert szabadulni akartam. Eltűnni innen, ameddig ők alszanak.
A lábaim után nem sok mindenre voltam képes, ám legalább taplra tudtam állni. Minden erőmet beleadva indultam el valamerre. Számomra már mindegy volt merre, csak el innen, el ezektől az alakoktól, akik a halálba rángatnak. Csupán tíz lépéssel kerültem távolabb, amikor ugyanis egy fájdalmas nyögéssel roskadtam össze. Elájultam, olyannyira, hogy reggelre egy vödör vizet kaptam az arcomba. Jól esett a hideg folyadék, ám az utána következő ütések és rúgások kicsit sem.
- Szökni próbáltál? Most komolyan, ennyire hülye vagy? - szólt be az egyik. Látásom homályos volt az előbb ért víztömeg miatt. Próbáltam felkelni, menekülni, holott tudtam ennek itt vége van. Pár gyomros és arcon kapott ütések után teljesen kidőltem. Ezután csak egyetlen mondatot hallottam, mielőtt teljesen elsötétedett volna a világ.
- Hagyjuk itt, úgyse ér semmit.
Nem értettem mivel érdemeltem ki ezt a sok szenvedést és fájdalmat. Az életemnek vége kezdett látszani, egészen addig a pillanatig, amikor egy idegen hang szólt hozzám. A hangja akár a fehérarany, kellemes és...megnyugtató. A hozzá társuló arcot sajnos nem tudtam kivenni, helyette továbbra is a sötétség uralkodott. Próbáltam megszólalni, egy hangot kiadni, de nem ment. A több napos vízhiány miatt a torkom rendesen porzott. Hang helyett, egy halk nyöszörgés szállt ki belőlem.

Vissza az elejére Go down
Thomas Malley

The 100

Thomas Malley

The 100
◊ Tartózkodási hely : Earth
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 36

Esther                               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esther    Esther                               Icon_minitime1Hétf. Nov. 16 2015, 22:15 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Esther!  Esther                               3832127242

Leírni sem tudom, hogy mennyire örülök neki, hogy hosszas huzavona után végre megérkeztél közénk.   Esther                               1806508759  Először is, szeretném megköszönni, amiért elvitted a keresettemet, másodsorban pedig szeretnék elnézést kérni, hogy csak most jutottam el ide, de ismersz, na, tudod, hogy mi tartott eddig. Very Happy
Noha nem sokat tudtunk meg a karakter életével kapcsolatban, mégis úgy gondolom, hogy egy viszonylag fontos pontját ragadtad meg az életének. Kíváncsi vagyok, hogy mégis kik voltak azok, akik átadtak téged, és hogy találkozni fogsz-e velük. Továbbá, hogy miért hagytak ott az elrablóid. Bár, ha nagyon sokat nyaggat valaki a csapatból, akkor gondolom, úgyis el fogod mesélni. Meg hát az is izgat még, hogy a többiekkel miként fog alakulni a kapcsolatod, vagy milyen céljaid vannak a jövővel kapcsolatban. Very Happy
A jellemét és a kinézetét szépen leírtad, az előtörténetében pedig olyan jelenetet olvashattam, aminek kapcsán nagy szemeket meresztettem, és annyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy minden kis apró részletét szeretném majd tudni a háttérsztorinak.  Esther                               728925213
Azt hiszem, nem is tartalak fel tovább, így is eleget vártál rám. Remélem, gyakran lesz alkalmunk találkozni a játéktéren, amint sikerült összeszednem magam, zaklatni foglak, ezt megígérhetem. Wink Addig is kérlek látogasd meg a pb-foglalót és a pozíciófoglalót, ha még nem tetted volna meg.

Ui.: Tényleg nagyon örülök neki, hogy itt vagy!  Esther                               4085336767



Vissza az elejére Go down
 
Esther
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Esther

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum :: Karaktertemetö-