KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
James Shaw Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
James Shaw Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
James Shaw Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
James Shaw Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
James Shaw Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
James Shaw Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
James Shaw Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
James Shaw Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 James Shaw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
James Shaw.

Mountain man

James Shaw.

Mountain man
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Hozzászólások száma : 3

James Shaw Empty
TémanyitásTárgy: James Shaw   James Shaw Icon_minitime1Csüt. Aug. 27 2015, 00:23 Idéz Szerkeszt Töröl


James Leonard Shaw
A bizalom iszonyúan erős szó, amely stabil állapotot eredményez. Megbízni a másikban és őszintének lenni hozzá - ezt a legtöbb ember adott helyzetben nem meri megtenni, nehogy ráfázzon. Az őszinteséghez furcsán állnak hozzá az emberek.



lelkem darabkái...



becenevek: Lee, Jamie
születési hely, dátum: Mount Weather, 2153. június 3.
kor: 20
csoport: Mountain Men
családi állapot: Bonyolult
play by: Ian Somerhalder
Nevezhetjük megfelelési kényszernek azt, ami eddig eljuttatta, de akár kitartásnak, megtörhetetlenségnek, verhetetlenségnek, sikerességnek és még nagyon sok mindennek, amit mások is gondolhatnak, ha egyszer ránéznek. Viszont elárulom neked, közel sem az lakozik e mögött az arc mögött, amit várnál. Elsőre egy sikeres, elégedett férfit láthatsz magad előtt, aki fiatalkora ellenére nagyon jól teljesíti a rá katonaként kiszabott feladatokat. Mégis, sokkal jobban jellemzi őt az elégedetlenség, a düh, és a tehetetlenség. Hiába szeretne egy lépést előre tenni, még mindig csak egy helyben toporzékol. Teljesen másként cselekszik, mint ahogy gondolkozik. Úgy érzi, hogy amíg nem hozta ki a legtöbbet az adandó lehetőségből, addig nem léphet tovább, akármit is súgna a szíve. Akármilyen szívesen is hagyna fel a dolgokkal néha, a kötelezettségtudata nem hagyja nyugodni. Emiatt pedig gyakran felgyülemlik benne a stressz, mégis, sohasem panaszkodna. A szülei halála óta úgy gondolja, hogy ezt a luxust nem engedheti meg magának. Úgy érzi, hogy neki kell tennie azért, hogy másoknak könnyebb legyen. Bár néha már nem tudja, hogy ez csak segítőkészségnek álcázott önigazolás, vagy ténylegesen mások megsegítésén dolgozik. Nem bízik teljesen önmagában, de végül is mindig ráébred, hogy azért dolgozik, hogy egyszer kijuthassanak innen, hogy többé ne kelljen senkinek sem meghalnia, senkit se kelljen feláldozni, és ne kelljen bezárva élniük. Emiatt az elgondolása miatt pedig nevezhetjük céltudatosnak is, és határozottnak egyaránt. Ha valamit eldönt, akkor hajlandó tűzön-vízen átvinni ezt az elhatározását, és nem hagyja megingatni magát. Az egyetlen, akiben nem tud megbízni, az saját maga. Azt mondják, aki önmagában nem bízik, az másokban sem képes. Erre az élő ellenpélda James. Megbízik a barátaiban, a feletteseiben, és a környezetében egyaránt, de ha valakiről kiderül, hogy mégsem volt erre méltó, az könnyedén megjárja. Elismeri, hogy ő is hibás abban, hogy, ha visszaélnek a bizalmával, de tudja, hogy a probléma végül is abból adódik, hogy valaki elárulta. Ezt pedig sohasem fogja elfelejteni. Nála nincs második esély, ha valaki vétett, akkor azután már szemmel tartja, és bizonyos elvárásai lesznek. Nem lesz többé elnéző, kedves és megértő, mint általában tenné.
Külsőre egy elég szimpatikus férfinak mondható. Igaz, ő nem tartja magát különösen helyesnek, de az ellenkező nem igencsak nagy érdeklődést mutat az irányába. És hát nem hiába, magassága közel 188 cm, az alkata a munkájának megfelelően edzett. Szálkás, szikár teste van, már a kiállása is egyfajta erőt sugároz. Viszont, amíg a megjelenése elég erőteljes, addig a mosolyából gyengédség és megértés sugárzik. Gondoskodó természete teljes ellentétben áll külső kisugárzásával, de talán pont ezért szeretik őt. Egy erős, de mégis gyengéd férfi. Mintha csak valamelyik meséből lépett volna elő. Persze, nem kell aggódni, neki is megvannak a maga szépséghibái, például, gondoltad volna, hogy James szemüveges? Nem baj, ha nem, igazándiból elég kevesen tudnak csak róla, pont azért, mert véleménye szerint nem áll jól neki. Szerinte nem illik az arcberendezéséhez, amivel amúgy sem elég elégedett. Szerinte túl széles az állkapcsa, ami nem teljesen igaz. Inkább csak erős az arcéle, ami megint csak a férfias kinézetéhez adja a pontokat. Amiért még igazán odavannak a nők, az valószínűleg a sötét barna, dús haja, ami általában kissé ugyan kócos, de mégis elragadóvá teszi, valamint a tengerkék szemei is ott lennének a top 5 listán, amiért odavannak. Próbáltál már belenézni? Elvesznél benne, elmerülnél az érzések rengetegében, amiket mindig visszatükröznek. A tekintete mindig leírja a jelenlegi hangulatát. Például, ha morcos, vagy valami miatt éppen aggodalmaskodik, mindig ráncolva a homlokát, és, a kissé borzas szemöldökei egy vonallá préselődnek. Ha dühös, az orrlyukai kitágulnak, az ajkai kifehérednek, és egy vonallá préselődnek. Ellenben, ha nyugodt, egészséges rózsaszín színt öltenek, és általában mosolyognak, ahogy ilyenkor a homlokát sem ráncolja, elkerülve a szarkalábakat, amik fiatalkora ellenére, ha grimaszol, ott éktelenkednek a szeme alatt. Szerencsére semmi más rendellenesség nem mutatkozik rajta, bőre egészséges fehér, makulátlan, még ha a napfény hiányába kissé fakóbb is a kelleténél.

hallgasd történetem...
Az elmúlt 20 évet csak villanásonként éltem meg. Minden olyan gyorsan elmúlt, hogy néha még visszagondolni sem volt időm, nem hogy előre gondolkodni. Igaz, nagy segítségemre volt, és még mindig van Mr. Wallace, és valószínűleg Katherina nélkül sem jutottam volna túl sokáig, erről Cage gondoskodott volna, ha igazak a sejtéseim. Valamint még sorolhatnék rengeteg ismeretlen nevet, akik hol mellettem, hol velem szemben álltak, de sokat talán meg sem értenél belőle. Néha már én sem tudom, hogy ki van velem, és ki ellenem. Viszont valahogyan eljutottam ide, és azt hiszem ez az, ami most érdekel téged. Viszont hadd mondjam el neked, hogy minden, amit most olvasni fogsz rólam, csakis az én nézetem, és az évek során összegyűjtött tapasztalataim. Nem garantálom, hogy ezt mások is így gondolják, vagy éppen látják.

***

2153. június 3-án születtem Madison, és Jeremy első, és egyben egyetlen gyermekeként. Nagyon szerettek, sokat foglalkoztak velem, és sok fontos dologra tanítottak meg az évek során. A szeretetre, a megbecsülésre, a bizalomra, a kitartásra, a megbocsájtásra, és a mások megsegítésére. A tanításaik pedig még a haláluk után is velem maradtak, amikor 11 évesen elvesztettem őket. Az ő emlékük az, ami miatt még most is talpon vagyok, hogy nem hagyom megtörni magam, és mindig visszatérek, akárhova is rendelnek ki. A haláluk előtt nem tudtam felmérni rendesen a sugárzás veszélyét, de amikor ők is ennek estek áldozatául, végre megértettem mindent. Mindent, amiről régen meséltek nekem, hogy mennyire veszélyes is, még itt is, ebben a bunkerben. Megértettem, hogy meg kell találnunk a módját, hogy ellenállóak legyünk. Ez az elhatározás pedig segített túllépni a a gyászon, segített, hogy megszülessen az a James, aki mindent meg fog tenni Mount Weather-ért.
Persze 11 évesen még csak elhatározások lebegtek könnyes szemeim előtt. Messze voltam a célomtól, akkor még csak egy árva voltam, akit Dante Wallace magához vett. Hálás is vagyok neki a mai napig. Ő támogatta a katonai pályára lépésemet, és a mai napig mellettem áll. Úgy vélem ő az eddigi legjobb vezető Mount Weather történelmében, teljes bizalmamat, és támogatásomat élvezi. Ellenben a fiával, akiről már nem vagyok ilyen jó véleménnyel. Cage Wallace mindig is túl idegen volt a számomra, még ha ő Mr. Wallace fia is. Amióta csak Mr. Wallace gyámsága alá kerültem, egyféle ellenszenvet érzek az irányából, és az sem javít a róla kialakított képen, hogy amióta a katonaságnál vagyok, egyre veszélyesebb küldetésekkel bíznak meg. Először még elismerésként könyveltem el, de egyre inkább olyan lett az egész, mint egy gyilkossági kísérlet. Már pedig a küldetésekre Cage oszt be minket.
Emellett viszont ott van a napos oldala az egésznek: barátok és szerelem. Nyugodtan mondhatom, hogy az életem legszebb időszaka a gyermekkorom volt. Az ember gyerekként gondtalan, így képes játékként megélni a körülötte lévő veszélyt. De hogy is jön ez a barátsághoz és a szerelemhez? Mert mindaz, ami a mai napig tart, gyerekként kezdődött, még ha akkoriban ez nem is tudatosult bennem. Bár, akkoriban mindent másként láttam, példának okán, a kissé klausztrofóbnak ható folyosók akkoriban szórakoztató játékhelyszínek voltak, míg most... Nos, maradjunk annyiban, hogy már nem annyira a kedvenceim, mint régen. Régebben viccesnek tartottam az áramkimaradásokat és a vészriasztásokat is. Volt bennük valami izgalmas, ami színt vitt a szürke, hétköznapi életbe, a bezártságunkba. Ezeket viszont csak 11 éves koromig élveztem, amikor is egy vészriasztás alkalmával kirendelték a szüleimet, szivárgásveszély volt. Szokásosan vonultunk fel az emeletre, én a szüleim hiányában Katherina mellé csatlakoztam be. Még nem meséltem volna róla? Nagyjából 7 éves koromban ismertem meg, éppen a szüleimtől kapott buborékfújóval vonultam büszkén, már nem is tudom, hogy merre felé. Neki is eldicsekedtem vele, hogy milyen fantasztikus ajándékot kaptam, és együtt játszottunk, még később is. Az évek során pedig csak megerősödött a barátságunk. Viszont eltértem a tárgytól, aznap vele együtt mentem fel az emeletre, és szokás szerint viccelődtem, nem vettem komolyan az egészet. Aznap viszont megváltozott minden, de legfőképpen én. A környezetemnek nem tudom mennyire tűnhetett fel, talán csak a gyász listájára írták, a felnőttek legalább is. Viszont a barátaim másként tekintettem rám, nekik már nem ugyanaz a James Shaw voltam, mint előtte. Be kell, hogy valljam, jogosan. A komolytalan énem eltűnt, nem egyből, csak fokozatosan. Egy gyerekhez képes valószínűleg túl komolyan is vettem a dolgokat, de pont Katherina volt az, aki segített gyereknek maradni. Ha ő nem lett volna, akkor valószínűleg a keserűség mocsarában senyvednék még most is. Pedig nem tett nagy dolgot, csak élte a megszokott életét, és megosztotta velem, hogy ő milyen problémákkal küzd. Akármilyen kegyetlennek is hangzik, az ő fájdalma volt az, ami engem lelkileg összetartott, pontosabban az, hogy bennem tartotta azt az érzést, hogy támogatni akarom őt, és, hogy meg akarom védeni. Tehát a jelenléte megtartotta bennem az összes többi érzelmet is a gyász mellett. Néha, ha erre visszagondolok, szörnyen rémes embernek érzem magam, pont úgy hangzik, mintha csak kihasználtam volna őt. Pedig nem, ő volt a legjobb barátom, sőt, most is a legjobb barátom, és mindig is az lesz. Viszont, amikor 15 éves voltam, őt orvosi kezelésre vitték. Nem örültem neki, de egyetértettem a döntéssel, mert észérvekkel már nem lehetett rá hatni, túl messzire ment. Viszont aggódtam érte, így viszonylag gyakran váltottunk leveleket, amiket általában a testvére adott, és vett át tőlem. Néha tőle is megkérdeztem, hogy hogy van, elvégre, ő élőben is láthatja. Sokat mesélt, és a levelekből is sokat megtudtam, amikor pedig kiengedték, természetes volt, hogy elmentem elé. Viszont, amit akkor láttam, az teljesen megdöbbentett. Igaz, hogy én is sokat változtam az elmúlt két évben, de ő... Ő teljesen más lett. Abban a pillanatban, amikor megláttam, majd amikor megölelt, és még azután is, akárhányszor találkoztunk, és megláttam, úgy éreztem, mintha erősebben dobbanna a szívem. Nem volt szerelem, de azt hiszem már barátság sem. Ez, valami a kettő között volt. Tényleg sejtelmem sincs, hogy mi, mert csak egy röpke pillanatig tartott, még ha intenzíven is, de utána már ismét minden a régi volt. Ő Katherina, én pedig James, mi ketten pedig a legjobb barátok, még ha egy kissé zavaros volt egy kicsit az egész, sőt, a mai napig az. Viszont 3 év leforgása alatt sem változott semmit, én azóta többször is voltam szerelmes, ahogyan ő is. Minden normális, mégsem működött egy kapcsolatom sem. Az az intenzív pár másodperc mindig bezavart az érzéseimbe, képlékennyé téve minden biztosnak hitt érzelmemet.

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

James Shaw Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Shaw   James Shaw Icon_minitime1Hétf. Szept. 07 2015, 02:30 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves James! James Shaw 640874610
Hadd áruljam el, hogy a pb-d az valami adfghjkl James Shaw 948311245 Igen, ezzel el is intéztem a fangirling pillanatot, szóval rátérek a lapodra.
Nagyon örülök, hogy így egybegyúrtad a canont és a keresettet, mintha csak így lett volna kitalálva, igaz? Pedig esküszöm, hogy véletlen jött ki így... James Shaw 1806508759 Úgy érzem, hogy a "gyermekeim" jó kézbe kerültek általad, és az is melletted szól, hogy jól, választékosan fogalmazol, öröm volt olvasni.
Sajnálom mindazt a rosszat, ami eddig történt veled, de azt szoktál mondani, hogy minden rossz után jön valami jó, talán itt az ideje ennek nálad is. Örülhetsz, hogy van melletted valaki, és biztosra mondhatom: lesznek még itt kavarások a lánnyal, bár ezt még egyikőtök sem sejti Very Happy Kíváncsi vagyok, hogy mi és hogyan alakul közöttük a közeljövőben James Shaw 2957423774
Plusz pont, hogy úgy jöttél, hogy nem nézed a sorozatot - ha jól tudom -, mégis szuperül beillesztetted a karaktert a világunkba. Az meg már mellékes, hogy valahol össze lettünk adva
Futás avatart- és pozíciót foglalni, aztán rabolj el egy játékra! Razz Mármint Kath-et, engem még nem tudsz James Shaw 728925213


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
James Shaw
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Shaw
» James Shaw - Jelentkezési lap
» James & Kath
» James & Kath - Are you ok?
» James & Skylar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum :: Karaktertemetö-