KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Abraham        Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Abraham        Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Abraham        Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Abraham        Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Abraham        Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Abraham        Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Abraham        Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Abraham        Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Abraham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Abraham

Outcasts

Abraham

◊ Tartózkodási hely : Kitaszítottak szerveződő bázisa
◊ Kor : 28
◊ Őt keresem : Esther, a gyógyítónk


Minden kitaszítottat, aki szeretne tartozni valahová
◊ Hozzászólások száma : 27

Abraham        Empty
TémanyitásTárgy: Abraham    Abraham        Icon_minitime1Szer. Aug. 26 2015, 21:31 Idéz Szerkeszt Töröl


Abraham
Olyan van, hogy nem mondok el neki mindent. Hallgatok, mert nem tartozik rá, vagy nem akarok fájdalmat okozni neki. Hallgathatok tapintatból is. De ha már megnyílok - ami nagy ritkaság -, csakis olyan előtt nyílok meg, akit szeretek. Tőle nem félek. Tőle nem tartok. És remélem, hogy megért.



lelkem darabkái...



becenevek: Bram
születési hely, dátum: Hunts, 2153. aug. 24.
kor: 20
csoport: Outcasts
családi állapot: egyedülálló
play by: Evan Peters

Jellem:
Csendes. Ritkán szólal meg, az idegenekkel meg még kevesebbet beszél, mint a társaival. Azonban, nagyon jó hallgatóság. Ha valami nyomja a lelkedet, neki nyugodtan elmondhatod, hiszen meghallgat, megpróbál tanácsot adni, és ami a legfontosabb, nem ítél el. Nem vet meg a kinézetedért, vagy a tetteidért, hiszen tudja, az emberiség gyarló, folyton hibákat követ el, így aztán senkinek nincs joga mások felett bíráskodni. Gondolja ezt ő, kitaszítottként, de talán pont ezért olyan elfogadó, mert tudja milyen megkülönböztetettnek, kirekesztettnek lenni.
Mivel pontosan átérzi a többi kitaszított helyzetét, épp ezért, ha látja, hogy valakinek problémája van odamegy hozzá, és valamilyen úton-módon igyekszik segíteni neki. Az emberek bátrán rábízzák a gondjaikat, mert tudja, soha nem árulná el őket. Megbízható, becsületes, és igyekszik igazságos lenni. Épp ezért kedvelik őt a társai, mert noha nem ő a legidősebb, mégis Abraham az, aki összetartja a kis közösséget.
Azonban, annak ellenére, hogy megbélyegezték, és nem élhet a klánjával meg a testvérétől is elvált, nem érzi magát magányosnak. A kis csapatára amolyan családként tekint, akikre neki kell vigyáznia, épp ezért, minden idegennel kezdetben óvatosan viselkedik. Nem hiába tűnik első pillantásra ridegnek, de ha bárkinek is engedi, hogy megismerje, akkor egy jólelkű, álmokat dédelgető fiatal férfivel találja szemben magát. Mondhatni, álmodozó, ám a gondolatait rendszerint megtartja magának, és amíg ő mindig tudja, hogy mire gondolnak a társai, addig nekik sejtésük sincs, hogy mi járhat a vezérük fejében, amikor a csillagos égre pillant, vagy szimplán elbambul.
Természetesen, neki is vannak hibái: néha nyakas, ragaszkodik az igazához, vagy épp a saját életét kockáztatja a többiekért. Nevezhetjük ezen megmozdulásait nemesnek, vagy ostobának.
Gyanakvó, tényleg csak azokat fogadja a bizalmába, akik azt valamilyen módon kiérdemelték, az összes többi embertől elzárkózik. Gyakran mogorva, előfordul, hogy néhány megjegyzése túlságosan cinikusra sikeredik. Rengeteget tépelődik magában, hogy mi lenne a helyes, ezért gyakran kétségek gyötrik. Sokszor tűnik komornak és elgyötörtnek emiatt.
A kritikát nehezen viseli, bár ezt igyekszik nem kimutatni, főleg, amikor Kain, vagy Manuel nem ért vele egyet valamiben, és bírálják a döntését. Ilyenkor ismét úrrá lesz rajta a bizonytalanság, és igyekszik olyan megoldást találni, amely mindegyik félnek megfelel.
Vezetőként leleményes, határozott és törődő. Számára a társai nem csak bábukat jelentenek, akiket feláldozhat. Tisztában van az élet értékével, ezért senkit nem akar cserbenhagyni. Olyan nála nem fordulhat elő, hogy egy sérültet, vagy egy beteget magára hagynak. Neki mindenkire szüksége van, mert mint említettem, az a néhány ember az új családját képzi, akikért képes ölni.
Nem szokása értelmetlen harcokba bonyolódni, és néha úgy adódik, hogy tétovázik, mielőtt megölne valakit, de végül így is, úgy is vér tapad a kezeihez. Egy kitaszítottnak ölnie kell, hogy életben maradhasson, akkor meg pláne, ha nem csak a saját életéről van szó.

Külső:
Első pillantásra senki nem gondolná, hogy Abraham a kitaszítottak népes táborát gazdagítja. Középmagas, talán olyan 178 cm, tehát még nem annyira feltűnő, hogy könnyedén ki lehessen szúrni.
Viszonylag izmosnak nevezhető, hiszen a vadonban töltött évek igencsak megedzették. Az elejtett zsákmány cipeléséhez pedig jó kondíció szükséges, szóval nyugodtan nevezhetjük erősnek. A testét különféle hegek borítják, de ez nem csoda, hiszen nem csak a természet erőivel és vadjaival kell nap, mint nap megküzdenie, hanem az embertársaival is.
Mivel sok időt tölt a napon, de nehezen barnul, ezért a nyári időszakban is legfeljebb halványbarna a bőre. Bőrhibája nincs, azonban a bal kézfejébe beleégették a kitaszítottak jelét, amit ő nem is igyekszik titkolni. Tulajdonképpen, büszke a másságára, és talán épp nem is tartja azt a jelet átoknak, hanem inkább a remény szimbólumaként tekint rá. Úgy gondolja, ez lesz a közös dolog a kitaszítottak között, ami majd egységbe kovácsolja őket.
A válla széles, a hasa kemény, szépen kidolgozott. A vállához képest a csípője keskenyebb, azonban erőscsontozatú. Könnyen izmosodik, jellemző rá a sportos testfelépítés. Az egyetlen dolog, ami rontja az összképet, az a bal keze. A nukleáris sugárzás jóvoltából Abraham összenőtt ujjakkal született. Pontosabban, a balján a mutató és a középső ujja nőtt össze, ez azonban elég volt ahhoz, hogy kitaszítottként kezeljék. Ettől függetlenül Abrahamet nem igazán akadályozza ez bármiben is, sőt majdnem olyan ügyesen használja azt a kezét, mint a jobbját.
Az arca magas homloka miatt hosszúkásnak nevezhető, bár általában a haja a szemébe lóg, elfedve ezzel egy, a homlokán húzódó, vékony ezüstös heget. Legyen fásult, álmodozó, vidám, szomorú, dühös, vagy épp rémült, a tekintetéből mindez kiolvasható. Gyakorta nem alszik, hogy óvja a társai álmát, az ilyen esték után szinte mindig sötét karikák húzódnak a szeme alatt. Ajkai keskenyek, mivel sűrűn rágja a száját, megesik, hogy kicserepesedik neki.
Az öltözködése, mint a többi túlélőé egyszerű és nem túl változatos. Szakadt, toldozott-foldozott ruhákat visel meg egy elnyűtt bakancsot, mert ha talál valamit, akkor rendszerint elosztogatja a társai között. Egyetlen jó állapotban lévő ruhadarabja van: egy barna kabát. Kiegészítőket nem hord, nincs is értelme ékszereket, vagy hasonlókat viselnie, ellenben van egy karórája, amelynek a segítségével még időben vissza tud térni a táborhelyre.
Mivel Kainnal ők ketten felelősek a húsért, és többnyire ők is szoktak őrködni, ezért ilyen esetekben Esther kifesti az arcukat, hogy a rémisztő külsővel elijesszék az arra kószálókat.


hallgasd történetem...
Nyikorogva engedett az erkélyre vezető ajtó. A hangra a kint álldogáló alacsony férfi összerezzent, és hátrafordult, épp abban a pillanatban lépte át a küszöböt egy középmagas, fiatal férfi, akinek az arca tisztán látszódott a kezében tartott gyertya fénye miatt.
‒ Köszönöm, Manuel, innentől átveszem ‒ felelte rekedten. Nagyon rosszul festett: a haja csapzott volt, a bőre pedig a nappali vadászattól piszkos, az arcán meg itt-ott lemosatlan foltokban ott derengett az a mázolmány, amit hajnalban még Esther festett rá.
Manuel aggódva mérte végig a férfit, miközben az átvette tőle az íjat, hogy cserébe odaadhassa a gyertyát, aztán a nyilakkal teli tegezt átvetette a hátán, és felemelte a régi olajlámpást, amivel odakint világítottak. ‒ Abraham, biztos vagy benne, hogy őrködni akarsz? Fáradtnak tűnsz.
‒ Semmi bajom ‒ intette le a társát. Nagyon szeretett volna aludni, azonban nem tehette meg, elvégre, az egyetlen használható embere az ágyat nyomta, Manuelnek nem való az őrködés, Esthernek a beteget kellett ápolnia, Simon pedig túl fiatal és tapasztalatlan volt ahhoz, hogy egyedül hagyja. Tehát, csak ő volt alkalmas óvni a társai álmát, így aztán hiába volt kimerült, nem engedte, hogy bárki is leváltsa.
‒ Nem akarok kötekedni, de túlhajszolod magad ‒ jegyezte meg Manuel, majd felsóhajtott, amikor látta, hogy nem tud hatni Abrahamre. Bram rákönyökölt a korlátra, és a szája szélét rágcsálta, tulajdonképpen nem is figyelt oda arra, amit Manuel mondott. Folyamatosan azon rágódott, hogy mitévő legyen, a dolgok nem mehetnek így. Egy részt, nem hagyhatta, hogy Kain meghaljon, másrészt, az őrködésre mindenképpen megoldást kellett volna találni. Csupán akkor eszmélt fel, amikor Manuel finoman vállon veregette. ‒ Biztos minden rendben van?
‒ Persze. Hagyd csak rám az őrködést ‒ biccentett, miközben áthajolt a korlát felett, és letekintett a mélybe. A fakorlát recsegése nem hangzott túl biztatónak, ezt Abraham is belátta, épp ezért hátrébb húzódott. ‒ Nyugodtan pihenj csak le.
Azonban, ahelyett, hogy Manuel elment volna, visszaült arra a rozoga székre, amelyen korábban üldögélt, és letette maga mellé a gyertyát. ‒ Nem vagyok fáradt, ha nem gond, akkor inkább itt maradnék veled.
‒ Ahogy akarod ‒ felelte csendesen, miközben azon tűnődött, hogy még milyen javítanivaló akadhat ezen a házon. Valójában már az csoda, hogy a rögtönzött tartógerendákkal egyben tudták tartani a tornácot. Esther nem is merészkedett ki ide, mert attól tartott, hogy leszakad alatta. Minél több időt töltöttek ezen a helyen, annál inkább megtetszett neki: nem igen járt erre senki, viszonylag tágas lenne, ha mindent helyretudnának hozni, továbbá a pincében nagyon sok értékes holmi hevert érintetlenül. Nem is értették, hogy miért nem akadt rá még eddig senki erre a helyre.
‒ Sokáig tervezel itt maradni? ‒ törte meg a csendet ismét Manuel, aki mintha a fiú gondolataiban olvasott volna. Abraham lassan elfordult az erdőtől, és a tanácsadójára pillantott.
‒ Eleinte az volt a tervem, hogy továbbállunk, ha Kain felépült ‒ kezdte, miközben a hajába túrt, majd lassan leengedte a kezét. ‒ Azonban, úgy vélem, ez a félreeső hely tökéletes lenne számunkra. Bázis gyanánt.
Manuel lassan bólintott. Megértette, hogy Abraham szeretne a csapatának egy biztos pontot, ahol nem zargatja őket senki. Ő is támogatta az ötletet, miszerint legyen egy hely, amit az otthonuknak nevezhetnek, még ha az nem is a Fény városa. ‒ Szóval, egy ideig maradunk, és felújításokat végzünk ‒ állapította meg a tényt.
Abraham megrázta a fejét. Természetesen holnaptól nekiállnak kipofozni a házat, de nélküle. Neki fontosabb dolga volt. Egyre jobban aggasztotta Kain kiszűrődő köhögése. Tudta, hogy ezen nem segíthet semmiféle gyógynövény, ide gyógyszer kellett. Így amint felkel a Nap, ő útnak indul, legalább is, így tervezte. ‒ El kell mennem egy időre ‒ jelentette be hirtelen.
A tanácsadó értetlenkedve pillantott rá. Nagyon jól tudta, hogy Bram nem hagyná itt őket csak úgy, minden ok nélkül, így gyanakodott arra, hogy megint valami magánakcióra készül. ‒ Abraham, mégis mi…? ‒ kezdte a mondatot, de amikor ő is meghallotta Kain szenvedését, azonnal rájött. ‒ Nem mehetsz el! És ha nem találsz neki orvosságot? Az is lehet, hogy mire visszaérnél, meghal.
‒ Nézd... ‒ fogott bele fásultan. ‒ Születésem óta kitaszítottként élek, eleinte csak a szüleim és a bátyám volt nekem, azonban anyámék a savas köd áldozatai lettek, a fivéremtől pedig elváltam, hogy csatlakozhasson egy klánhoz. Voltak vele nézeteltéréseim, ettől függetlenül ragaszkodtam hozzá. Elképzelésed sincs arról, hogy miféle áldozattal járt elengedni… Nem akarok még egy embert elveszíteni.
A két férfi hosszasan nézett egymásra, majd Manuel óvatosan megszólalt, miközben egy halvány mosoly jelent meg az arcán. ‒ Ez volt az egyik leghosszabb monológ, amit egy év alatt tőled hallottam, és a magánéleteddel volt kapcsolatos.
Abraham meglepetten meredt maga elé, majd megrázta a fejét, és visszafordult az erdő felé. Leakasztotta az olajlámpást arról a rozsdás szögről, amire korábban visszaakasztotta, és direkt úgy tartotta, hogy bevilágítsa vele az egykori pázsitot. ‒ Sosem kértétek, hogy meséljek.
‒ Akkor itt az alkalom, meghallgatnám a te történetedet ‒ válaszolt szórakozottan, és a térdére csapott. Abraham az égre pillantott, és tekintetével megkereste az édesanyja kedvenc csillagát. Mindig, amikor megpillantotta a Siriust, egyfajta nyugalom lett úrrá rajta.
‒ Mint említettem, a szüleim önkéntes száműzetésbe vonultak miattam ‒ Amikor ezeket a szavakat kimondta, felemelte a bal kezét, amin két ujja összenőtt. ‒ Egy régi bunkert foglaltunk el, amiben viszonylag sok használható dolog volt ott. A szüleim felváltva jártak el, hogy velem meg a testvéremmel, Cortezzel tudjanak foglalkozni, miközben nagy mennyiségű ételt halmoztak fel. Apám megtanított minket fegyvert készíteni, nyomokat olvasni, vadászni és harcolni, addig anyám a növényekkel ismertetett meg minket, a gyűjtögetés fontosságára próbálta felhívni a figyelmüket és a csillagokat meg a Nap állása szerinti tájékozódást mutatta meg.
Itt kis szünetet tartott, fel-alá járkált az erkélyen, és figyelte a környezetüket. Néha elmosolyodott, amikor meghallotta Simon lelkes magyarázatát, aztán ismét minden figyelmét a mesélésnek és az őket körülvevő vadonnak szentelte.
‒ Tizenöt éves voltam, amikor a környékükön megcsappant a vadállomány, és a szüleim jobbnak látták, ha továbbállunk. Olyan területen akartunk átkelni, ami savas köd sújtotta területnek számított. Persze, erről akkoriban nem tudtunk, én akkor láttam először azt a jelenséget. Kész csoda volt, hogy Cortezzel megúsztuk. Beszakadt alattunk a föld, és valami üregbe zuhantunk, így mi túléltük a találkozást, de a szüleim nem. Akkor láttam először holttesteket, elsőként lesokkoltam, aztán összehánytam a legközelebbi bokrot. Nem sokáig maradtunk ott. Alig néhány óra alatt a talált üregbe kősírt készítettünk nekik, aztán továbbálltunk. ‒ Elhallgatott. Nem is emlékezett már rá, hogy hol volt az a hely, és hirtelen elfogta a vágy, hogy megkeresse a szülei sírját, már ha, megvolt az még egyáltalán.
‒ Két évig bírtam Cortezzel. Nem volt olyan időszak, amikor ne vitáztunk volna, hiszen ő anya elgondolásai alapján képzelte a túlélést, én pedig apámat akartam követni. Végül elengedtem. Neki még volt esélye normális életet élni, így nem akartam az útjába állni. ‒ Miközben ezeket mondta, felhúzta az íját, egy nyílvesszőt illesztett a húrra, és kilőtte. Az egyik közeli fáról egy rémült bagoly röppent fel.
‒ Szép lövés ‒ jegyezte meg Manuel. ‒ De kérlek, folytasd.
‒ Kösz ‒ morogta, hiszen nem tetszett neki az, ahogy Manuel ugratni akarta. ‒ Szóval, mindenki ment a maga útjára. Nem sokkal később találkoztunk. Azt hiszem, nem kell felvázolnom a helyzetet, megsebesített egy vadkan, ti rám találtatok, és azóta egy csapatot alkotunk. Együtt akartunk eljutni a Fény városába, közösen találtunk rá Estherre, egy közösségként dolgoztunk és dolgozunk az élhető körülmények megteremtéséért. Aztán pedig Kain is csatlakozott hozzánk. Te tudod a legjobban milyen nehéz kezelni őt, hogy mennyi türelmet igényel, de mégis, úgy gondolom, megéri.
‒ Igen, ez valóban így van. Ahogy mindig szoktad mondani: mindenki megérdemel egy második esélyt.
‒ Épp ezért nem akarom, hogy meghaljon. Fontosak vagytok, mindannyian, egytől egyig. Az elképzelésem az egyenlő bánásmódról és a tizenharmadik klánról akkor valósulhat meg, ha mindenki toleráns a társaival szemben. ‒ Abraham itt már kissé elrugaszkodott a valóság talajától, és ismét azokat az álmait kergette, amiket olyannyira meg akart valósítani. Született kitaszítottként nem volt vágya, hogy bármelyik klánba is befogadják, ő annyit akart, hogy legyen egy hely, ahol mindenféle betegség, testi hiba, vagy bűn ellenére új közösség épülhessen ki. Csupán egy otthont akart a sorstársainak, és önmagának, ahol senki nem bántja őket.
‒ Ebbe még mindig nem tudok belekötni, Abraham. Kívánom, hogy valóban sikerüljön elérni ezeket a célkitűzéseket. Én támogatni foglak, meghallgatlak, és tanácsokat adok neked, ha kell ‒ állt fel a székről Manuel, és finoman hátba veregette. ‒ Örülök, hogy jobban is megismerhettelek. Többet hallathatnád a hangodat. És Abraham, várunk vissza‒ tette hozzá, majd jó éjszakát kívánt, és visszavonult a többiekhez még mielőtt Abraham bármit is mondhatott volna.
Abraham egy darabig még nézte miként csukódik be mögötte az ajtó, aztán leült Manuel helyére, és ismét belefeledkezett a csillagképek tengerébe. Már azt tervezgette, hogy miket fog összekészíteni, amiket el akar vinni az útjára. Most, hogy Manuel sem akarta lebeszélni a dologról, szinte biztos volt benne, hogy így kell tennie. Gyógyszert kell szereznie Kainnak.

Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Abraham        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abraham    Abraham        Icon_minitime1Pént. Aug. 28 2015, 20:52 Idéz Szerkeszt Töröl



elfogadva, üdv itt!


Kedves Bram! Abraham        640874610
Köszönöm az apró korrigálást, így már minden rendben van Smile
Valamint köszönöm, hogy elvitted az egyik canonomat, nagyon boldoggá tettél vele és érzem, hogy a fiatalember jó kezekbe került. Ráadásul nagyon boldog vagyok, hogy bár nem írtam nyíltan a hirdetésbe, mégis kitaláltad, hogy mi is az a nagy terv, amit a fiú szövöget, ez pedig külön pluszpont Abraham        2943626911 Kívánom, hogy az álma a tizenharmadik klánról megvalósulhasson, hiszen az minden kitaszított számára biztos pont lehetne, nem úgy, mint a Fény városa...
Vezetőként is igazán figyelemre méltónak tartom, hiszen a klánvezetők nem a kegyességükről híresek, bár te nem is vagy klánvezető, s talán nem is ez a célod? Ha lesz egy klánod, ott is olyan rendszert tervezel, mint a többiben, vagy másikat? Húha, elkalandoztam kicsit, de most itt csücsül a bogár a fülemben és beszél, hogy mik lehetnének, nem hiába teszi, hiszen az én canonom vagy Razz
Szóval nem is kötekedek, foglalóznod nem kell, láttam, hogy a csapatodat is meghirdetted már, szóval irány a játéktér! Abraham        3940896640


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Abraham
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Kikapcsolódás :: Archívum :: Karaktertemetö-