KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Finite Incantatem Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Finite Incantatem Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Finite Incantatem Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Finite Incantatem Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Finite Incantatem Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Finite Incantatem Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Finite Incantatem Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Finite Incantatem Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Finite Incantatem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Finite Incantatem Empty
TémanyitásTárgy: Finite Incantatem   Finite Incantatem Icon_minitime1Szomb. Ápr. 16 2016, 21:24 Idéz Szerkeszt Töröl

Finite Incantatem
A tizennyolc évvel ezelőtti roxforti háború után sok évre viszonylagos béke költözött a varázslóvilágra. Ugyan sokan nem békéltek meg a helyzettel, hogy a halálfalók mostanra ártalmatlanok lettek, Voldemort pedig végleg eltávozott, de aránylag csendesen teltek a mindennapok. Egy átlagos embernek legalábbis így tűnt volna. Kingsley Shacklebolt kétszeri vezetősége után az egykori halálfalók utódai, egy aranyvérűekből álló párt került kormányra, őket viszont a szokásos négy év után egy olyan mágiaügyi miniszter követett, aki sok dolgot megbolygatott. Maurice Briggs, aki maga mugli születésű volt, közutálatot váltott ki az emberekből az aranyvérűek iránt, hátraszorította őket és megkönnyítette a félvérek és a mugli születésűek helyzetét. Legsúlyosabb lépése az egykori halálfalók kivégzése volt, amit a társadalom túlnyomó része helyes döntésnek tartott. De Briggs nem tudhatta, mit szakít a saját nyakába.
Levin Dolohov és Dominic Linwood alvilági szervezete, a Libro Clava egyre és egyre jobban megerősödik. Apáik nyilvános meggyilkolása felébresztette bennük a bosszúvágyat és igyekeznek meggyengíteni Maurice Briggs hatalmát. Mindenhol vannak embereik, a Mágiaügyi Minisztérium falai között, az aurorosztagban, de még a Szent Mungó orvosai között is. Egyre erősebbek ők maguk és a pártjuk is, Briggs feje felett pedig lassan kezdenek összecsapni a hullámok. Az emberek lassan kezdik megérezni a változást, de még senki sem tudja, mi vár rájuk.
Az oktatásban béke honol. A Roxfort falain belül minden nyugodt, talán még nyugodtabb is, mint valaha volt. Persze ha leszámítjuk, hogy az aranyvérű gyűlölet ide is kiterjedt. A cserediák program továbbra is sikeres, roxfortos diákok mennek ki külföldre, onnan pedig sokan jönnek a helyükre. Ugyanígy gondtalanul zajlik az élet a Docendo Discimus Mágusakadémián is, ahol a legjobb diákok tanulhatnak. De meddig lesz még így?


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
 
Finite Incantatem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Első lépések :: Szövetségeseink-