KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!)   Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1Szomb. Ápr. 02 2016, 21:05 Idéz Szerkeszt Töröl



3x09


Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 533635290  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2667903987  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 1930043510  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2830276719  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2474449365  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2333029609  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2981633472  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 3677518877  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 3842328557
Azt hiszem az emotikonokkal tökéletesen jellemeztem, hogy most mit érzek, de nem szaladok előre, nem fogok egyből a végéről beszélni, mert voltak történések mostanában rendesen.
Először is kiemelném, hogy mennyire boldog vagyok, hogy Harper az utóbbi részekben több szerepet kapott. Egyre jobban imádom őt, de tényleg  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 305142183  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2387414449
Aztán ott van az, hogy végre kevesebbet kaptunk A.L.I.E.-ből hálisten. Eddig ahányszor megláttam, már féltem, hogy megint milyen emberek elleni baromságról fog papolni, szóval örülök, hogy most egy ideje nem láttuk  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 365739822
De a lényeg! A mai rész! Én most teljesen kész vagyok, felfoghatatlan ez az egész és sok! Ez tényleg sok, eddig azt hittem, hogy nem a Trónok harcát nézem, hogy nem kell félnem, hogy meghal egy számomra kedves szereplő, de kezdem úgy érezni, hogy ez nem igaz. Legutóbb Lexa, aztán ebben a részben az éjvérű kisfiú meg Lincoln... Mármint, LINCOOOLN? Miéééért?  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 1930043510  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2981633472 És ott van még ez a hülyelány a Jégnemzedékből, akiből elegem van. Mit képzel magáról, hogy csak úgy besétál és levágja az alvó gyerekek fejét, hogy ő legyen a parancsnok? Elmebeteg, eddig se bírtam, most meg főleg Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 3805422548 Nagyon remélem, hogy Clarke mielőbb eljuttatja Lunához a lángot, mert nem, ez a csaj nem lehet parancsnok, ugyan a sorozatban még nem ismertük meg Lunát, én már most is az ő oldalán állok! Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2333029609
Amúgy meg visszatérve az égiekre... Értékelem, hogy Kane és Sinclair megmenekült, de az, amit Pike művel, az nem helyes és csak idő kérdése, de erre ő is rá fog jönni, főleg ha Otari (vagy mi a szösz az új parancsnok neve) őt is megöli... Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2218648064 Bellamy meg... Leírhatatlanul haragudtam rá, mikor mondhatni vakon követte Pike utasításait, s örülök, hogy már kezd észhez térni, viszont én nem lepődnék meg a helyében, hogy a többiek olyan nehezen bíznak már meg benne... Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2667903987
Végezetül meg: Nathanék olyan cuki pároooos  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 798637294  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 3553748529  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 167804850  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 1818535704  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 728925213


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
Octavia Blake

The 100

Octavia Blake

The 100
◊ Tartózkodási hely : Earth
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 34

Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!)   Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1Vas. Márc. 06 2016, 19:52 Idéz Szerkeszt Töröl



3x07


Az előttem szólókkal egyet kell, hogy értsek. Ez a Polaris dolog, a reinkarnáció, hogy mitől vezető a vezető, tök ötletes, egyedi, igaz már az első évadban is azt csíptem, hogy nem ilyen kissé tipikus CW sorozat. Gondoltam, hogy Lexa meg fog halni, de valahogy arra nem gondolta, hogy ilyen hamar, most viszont kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az új vezető. Embarassed
A.L.I.E.-t a sztoritól függetlenül fojtanám meg egy kanál vízben. Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2325538485
Viszont kíváncsi vagyok rá, hogy hogy alakul ismét az Égi vs. Földi állapot, lesz-e csata vagy sem, meg hogyan bontakozik ki még jobban a még most kissé zavaros Fény városa dolog is Very Happy  
*Nem teljesen ehhez a részhez, de Pike-t szintén fejbe verném egy lapáttal, igazából Bellamy-t is, de ami késik...  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 1897736116
Végül, amiről eddig senki sem ejtett szót, s talán a karakteremből fakadva is, de csípem az Indra-Octavia badass-kickass párost  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2990659070  Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 656871494  


Vissza az elejére Go down
Nishka

Outcasts

Nishka

◊ Hozzászólások száma : 13

Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!)   Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1Szomb. Márc. 05 2016, 08:49 Idéz Szerkeszt Töröl



3x07


Engem ez a rész elkeserített. Éreztem, hogy Lexa megfog halni, de annyira váratlanul ért, hogy pont most, hogy borzalmasan mérges vagyok. Mert reménykedtem, hogy végre valami más lesz, hiszen végre van egy sorozat, ahol egy bi lány a főszereplő, a szerelmi szál pedig egy same-sex szerelmi szál, egy leszbikus, igen fontos szereplővel. Mert, amit általában leszbikusként kapunk, azok coming out történetek, vagy nagyon kis mellék szereplők néha utalnak rá, hogy ők talán, de csak nagyon talán melegek, néha egy kis queerbating vagy... meghalnak. A tipikus Bury Your Gays esete.
Számomra olyan sokat jelentett, hogy itt van ez a nő, egy vezető, és leszbikus, és mindenki magasról leszarja. Végre egy karakter egy disztópikus történetben, akivel azonosulni tudok. Annyira fontos, hogy legyenek ilyen karakterek!
Ráadásul kellet egy szex jelenet mielőtt Lexa meghal... számomra annyira érthetetlen volt (bármennyire is örültem neki), hogy Clarke ilyen rövid időn belül képes újra megbízni benne, annyira, hogy le is feküdjön vele. Az egész összecsapott volt, és egy hosszabb kifejtést érdemelt volna. Huuh.  Na meg azért pár perc múlva megölni, hogy lefekszik egy nővel, elég jó üzenetet küld. Nem tudom, hogy sírni akarok, vagy üvöltözni, mert olyan dühös vagyok Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 1930043510
Ezzel teljesen egyet értek, de sose tudnám ilyen értelmesen megfogalmazni.
Idézet :
So Lexa’s death following right on the heels of her sleeping with Clarke — that was another case of the show compressing a timeline to an unfortunate degree. That does stray dangerously close to the pop-culture trope of lesbians on TV frequently dying, especially if they’ve had some kind of personal epiphany or moment of happiness. For some viewers, Lexa’s death at that moment did indeed cross the line and became another instance of that trope playing itself out, and for many, it hurt all the more because the show had held itself out as a beacon of positive LGBTQ representation. Whether or not you agree with any of the above, “The 100” has been playing fast and loose with various story elements this season — but this one has special resonance. And this is what happens when a show drives off the road again and again and doesn’t properly use the brakes: At some point, in the eyes of some viewers, it drives right into a ditch.
— Maureen Ryan, Chief TV Critic, Variety.  (x)

Úgy egyébként a történetről, apával néztem, és sikerült elég korán kiötletelnünk a reinkarnációs részt, szóval nagyon büszkék voltunk magunkra. Jaj még Lexáról az jutott eszembe, hogy azt hiszem még mikor az első részek megjelentek keringtek videók (én csak gifeket láttam tumblrön) valami csatáról, és ott Lexa is jelen volt, így van egy olyan érzésem, hogy az a Fény városa lehet, és még sokkal nagyobb szerepe lesz ennek, mint én azt az elején elképzeltem.


Vissza az elejére Go down
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!)   Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1Pént. Márc. 04 2016, 21:28 Idéz Szerkeszt Töröl



3x07


Nem tudom, látta-e már más is az új részt, de OMFG muszáj kibeszélnem, mert tejóságoséééég Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 728925213
Kezdeném az egész Polaris üggyel, ami eszméletlenül tetszik és rohadt ötletes, meg ez az egész mesterséges intelligencia és az, hogy hogyan lett a Parancsnok. Nekem nagyon bejön ez az egész, eszméletlen menő, nem tudom, ti hogy vagytok vele Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 2957423774
A.L.I.E.-t én még mindig rühellem, tuti, olyasmi van a dologban, hogy végezni akar a másik mesterséges intelligenciával. De amúgy a Fény városos dolgot még nem teljesen értem, de az mondjuk tetszik, csak A.L.I.E.-t utálom de nagyon Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 3805422548
Ja meg most az új rész vége ugye... Lexa... Oh te jóságos ég! Itt ültem a suliban, úgy néztem, és szerintem ha valaki látott volna, hülyének néz, mert itt ültem totál lefagyva, hogy miajóisten, és akkor meg még ez az egész "parancsnok lelke" dolog ugye jött utána, ami ugye nekem tökre tetszik, mert rohadt nagy ötlet, de hát úristeeeen Lexa! Én őt nagyon szerettem, Alycia-t meg egyenesen imádom, szóval most nagyon Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) 4177921427


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
Harper McIntyre

Admin & The 100

Harper McIntyre

Admin & The 100
◊ Tartózkodási hely : Mount Weather
◊ Kor : 26
◊ Hozzászólások száma : 172

Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Empty
TémanyitásTárgy: Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!)   Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1Pént. Jan. 22 2016, 16:36 Idéz Szerkeszt Töröl



Kibeszélde


Mind tudjuk milyen érzés az, hogy egy új rész után valakinek muszáj elmondanunk, hogy ez milyen jó vagy rossz rész volt, de gyakran ilyenkor nincs senki olyan a közelünkben, aki érti, hogy mit mondunk. Ez a topic azt a célt szolgálja, hogy itt kibeszélhessük az újonnan kijött részeket. Bár nem ott tartunk, mint a sorozat, mégis ez a topic segítséget nyújthat azoknak is, akik nem nézik, hogy ők is ugyanolyan tájékozottak legyenek a későbbieket illetően, mint a sorozat rajongói.




Ezt a kódot használd:
Kód:
</br></br><center><div class="hír1"><div class="hírnév">ide írd, hogy melyik részről lesz szó pl. 2x08 vagy 1x12</div></br><center><div class="hírelvasz"></div></center></br><div class="hír11">ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget ide írd a szöveget
</div></br><center><div class="hírelvasz"></div></center></br></div></center>


A hozzászólást Harper Gunner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 04 2016, 21:32-kor.
Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
Ajánlott tartalom




Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!)   Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!) Icon_minitime1 Idéz Szerkeszt Töröl

Vissza az elejére Go down
 
Kibeszélde (SPOILER VESZÉLY!)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Első lépések :: Füstjelek-