KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Always Actual
You need to know these

◊ Mielőtt karaktert alkotnál, nézz be az avatarfoglalóba, valamint ha a Play by alanyodat illetően tanácstalan vagy, akkor kukkantsd meg az avatarajánlót.

◊ Regisztráláskor vegyétek figyelembe, hogy a földieknek, a kitaszítottaknak és a darabolóknak nincsen vezetéknevük. Ha esetleg a név túl rövid lenne, akkor írjatok mögé valamit és kérjétek meg az egyik admint, hogy azt törölje onnan.

◊ Az idővonal elolvasása melegen ajánlott, hiszen abból derül ki minden, ami eddig történt.

◊ Az előtörténet megírásakor ne felejtsétek el, hogy 2173-at írunk!

◊ Az avatarok mérete szigorúan 200x320 pixel nagyságú legyen, ha esetleg képet szeretnétek vágatni, nyugodtan forduljatok a staffhoz.

Facebook csoportunk tárt karokkal vár minden új és régi játékost.



log in
join us and life fast

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey darling!
Tell me your little secret!




new posts
want to try one?

» Magic of Darkness
Einarr        Icon_minitime1by Cage Wallace Csüt. Szept. 29 2016, 20:58

» エリュシオン - Elízium
Einarr        Icon_minitime1by Vendég Szomb. Júl. 30 2016, 12:56

» Finn & Lynx
Einarr        Icon_minitime1by Lynx Pént. Júl. 29 2016, 13:51

» Lynx & Logan
Einarr        Icon_minitime1by Lynx Csüt. Júl. 28 2016, 11:59

» iZombie frpg
Einarr        Icon_minitime1by Admin Hétf. Júl. 18 2016, 21:06

» Elkészültem az előtörténetemmel
Einarr        Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:31

» Zafira kom Trikru
Einarr        Icon_minitime1by Zafira Csüt. Júl. 14 2016, 18:29

» Believe in Magic
Einarr        Icon_minitime1by Admin Kedd Júl. 12 2016, 14:04


Statistic
How many are we?

Csoport
Össz.
The100
10
2
12
Sky People
3

7

10

Grounders
9
5
14
Outcasts
4
2
6
Mountain Men
4

2

6

Reapers
-
-
-
EJK
-
-
-
Össz.
30
18
48


they are here
and they want adventure


Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (46 fő) Kedd Aug. 25 2015, 14:08-kor volt itt.


Megosztás
 

 Einarr

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rhagash

Grounders

Rhagash

Grounders
◊ Tartózkodási hely : norf
◊ Kor : 40
◊ Őt keresem : Friend
Brother
Prentice

◊ Hozzászólások száma : 21

Einarr        Empty
TémanyitásTárgy: Einarr    Einarr        Icon_minitime1Szer. Aug. 19 2015, 15:24 Idéz Szerkeszt Töröl


Einarr
This is the future. This is the way.
Grounders
Clive Standen
36 év
harcos
szabad

A bátyám vagy. Jóformán te neveltél fel engem miután a szüleink meghaltak a járványban. Én még kölyök voltam, te már akkor is önálló. Vigyáztál rám,  megvédtél, harcolni tanítottál, vadászni... mindent, amit apánk nem tudott befejezni velem. Te voltál a "mesterműve", kicsit mindig is irigy voltam rád, és talán még most is az vagyok. Ennek ellenére megbízom benned, nem akarom a károdat, csak szeretnék kilépni az árnyékodból. Kettőnk közül te vagy az erősebb, azonban a meggondolatlanabb is. Nem hiszel abban, amiben én, szerinted csak álmokat kergetek, de eszed ágában sincs megállítani benne. Talán csak reménykedsz, hogy kapok egy akkora pofont, amiből majd tanulok. Soha nem védtél meg attól a bajtól, amit magamnak okoztam. Jól tetted. A hagyományok embere vagy, megveted a gyengéket, nem könnyű kiérdemelni a tiszteletedet. Te vagy az utolsó, aki eljön a csatatérről, ha győzünk, ha vereséget szenvedünk.
A családunkról semmit nem írtam, tehát ha beleveszed őket az ET-be, szinte bármit írhatsz. A név változtatható, ha van, ami jobban tetszik Very Happy    
Vissza az elejére Go down
 
Einarr
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WeAreGrounders :: Karakter :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Játékosok keresettjei-